Unenägude maailm on nii kirju, et seal võib kohata kõike. Igal tegevusel, emotsioonil ja sümbolil on olemas aga oma tähendus. Unenägusid ei tohiks kunagi ignoreerida, need tuleb alati peale neid nähtut enda jaoks ära tõlgendada, kuna need sisaldavad sinu enda jaoks väga väärtuslikku ja isiklikku infot. Unes võid näha ka metsa langetamist ja lageraiet, kui oled seda unes kohanud, siis aitan sul mõista, mida see kõik sinule rääkima tuli.

Lageraie või puude langetamine viitab kasu lõikamisele ja üldiselt selle maises mõttes. Kui sina olid see, kes tegi lageraiet või võttis puid maha, oled sina see, kes enda ellu küllust teatud tegevusega toob. Olgu see töö, mille tulemus on väga hea või lausa hiilgav. Olgu see miski, millesse sa panustad enda isiklikku energiat ja aega, see saab ühel või teisel päeval tasutud. Sellise unenäo nägemine võiks olla sinu jaoks väga motiveeriv ja mina sinu asemel võtaksin sellest inspiratsiooni edasi pingutamiseks.

Sellegipoolest ei pruugi kõik olla nii hiilgav kui esialgu tundub, seega seleta enda unenägu detailselt lahti, et mõista, kas sind ikkagi on varandus ees ootamas või mitte.

Puud, mis sinu unenäos olid lopsakad, suured, rohelised, lehtes või viljakad, need on eriliselt õnnetoovad. Kui nägid sellist metsa ja selle metsa maha võtmist, siis tulemus ongi sinu elus hiilgava väärtusega. Puud aga, mis olid kuivanud, surnud või ei näinud mitte kuidagi elavad välja, need aga ei too sulle soovitud tulemust. Selliste puude maha võtmine ja lageraie korraldamine võib viidata jõupingutustele, millele ei järgne soovitud tulemus. Sellisel juhul ole äärmiselt ettevaatlik, kuhu ja kellele sa enda energiat panustad.

Mida suurem ala oli sinu unenäos puudest tühjaks tehtud, seda suurema tähendusega ja väega on sinu pingutuste poolt tehtud tulemus. Selline unenägu näitab, et sa oled enda Karmat hästi toitnud. Mida väiksem on see ala, seda vähem see mõjutab sinu maist õnne ja külluse saamist.

Lageraie või puude maha langemise käigus olevad emotsioonid on samuti olulised. Tuleta meelde, mida selles unenäos tundsid. Kas oli see rahulolu? Väsimus? Motiveeritus? Need kõik aitavad sul mõista seda, mis sind on ees ootamas sellel teekonnal sihtpunkti jõudmisel.

Prohvetlikke unenägusid aitab esile kustuda Alabasteri ja Phosposideriidi magamistoas hoidmine. Need kristallid aktiveerivad sinu unenägude nägemist. Võid need kristallid kokku viia ka teiste unenägudekristallidega.

Sind võib huvitada ka minu üks eelnev unenägude seletaja metsa kohta, sealt võid leida veel seletavaid mõtteid sinu unenäole. Selle kohta saad lugeda SIIT.

Kõik minu kirjutatud unenägude seletajad leiad
SIIT.