See, millise Tähtkuju esindajana oled sündinud, määrab väga suurelt ära selle, milline on sinu olemus ning annab sulle palju iseloomu juurde lisaks sellele, mida oled enda eelmistest eludest kaasa võtnud. Planeetide seisud mõjutavad Tähtkujude energiat pidevalt, mis tähendab seda, et planeetide seisusid tõlkides on võimalik leida teejuht selles osas, mis sind ja teisi inimesi ees ootab. Sellega seoses kingin sulle horoskoobi juulikuuks, kust leiad endale isikliku teejuhi selleks kuuks. Kõige olulisem on see, et sul läheb hästi ja hoiad enda eluteekonnal õiget kurssi. Horoskoobid aitavad seda saavutada, hoida alati kurssi sinu jaoks parimas suunas.


JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

"Eriline kontakt loodusega"

Juuli on kuu, kus sina Jäär fokusseerid end suhetele ja loomingulistele tegevustele, kohati isegi kunstilistele, ning Pluuto toob suuresti esile kontakti loodusega. Kui tunned, et soovid veelgi rohkem looduses aega veeta ning sa ei suuda olla nelja seina vahel, siis ära imesta - Pluuto on see, mis ajab sind toast välja ning loob vajaduse saada maandust otse maast.

Sinu parimaks hingetervenduseks ongi otseses kontaktis loodusega olemine. Soovitan ka kristallid metsa kaasa võtta, neid seal laadida või lillede vahele viia, et need saaksid päikeseenergiast laetud ning taimede energiast väestatud.

Juulikuu annab sulle võimaluse teha enda iseloomus üks väga oluline muutus. Terve juulikuu pressib Veenusepoolne energia sind muutuma ehk loob takistusi seal, kus sa pead kõige rohkem iseennast muutma. See on spirituaalselt väga oluline koht sinu elus, kuna see muutuste protsess saab alguse nüüd juulis ning kandub tegelikult edasi 2025. aasta veebruarini. Seega pane tähele, mis asi hakkas sind "pressima" sellel kuul ning mis ei soovi ära minna (mis tunne, mis probleem) ning vaata sellele otsa nii, et see on tulnud sind õpetama, mitte ahistama. Kui sa suudad selle ära tabada, siis on suurepärane ning sa õpid juurde midagi uut. Kui see on sinu jaoks raske ning kuude lõikes on sul sellega keeruline toime tulla, siis soovitan kindlasti kanda Hematiiti - see aitab kiirelt õppida ning takistusel laguneda.


17. juulil soovitan ma sul välja võtta enda Krüsopraasi, Piltjaspise ja Tsitriini ning investeerida või loteriid mängida. Sul on sellel kuupäeval suurenenud materiaalne eduenergia.

Juuli Täiskuu 21. juulil annab sulle võimaluse alates sellest päevast edendada enda karjääri ning saavutada tööedu. See on sinu jaoks eriline Täiskuu - kindlasti põleta sellel päeval Viirukipuud koos Jasmiiniga. Sellel ajal soovitan kanda Karneooli (tööedu kristalli) ning soovida kõik enda tööalased soovid kristalli sisse. Manifesteeri ning lase enda unistused teele - nendele vastatakse.

17. - 24. kuupäevade vahel võib tekkida konflikt lähedasega. Konflikt tuleb lahendada end ise veidi tagasi hoides ning praktiseerida tingimusteta armastust.


SÕNN (21. aprill - 20. mai)

"Rahaenergia kasvab!"

Sulle Sõnn tuleb juuli põnev, kuna isiklikuks ja tööalaseks kasvuks on palju võimalusi. Jupiter on hetkel sinu poolt, andes sulle võimaluse ellu viia enda tööalaseid ideid, saada tegutsemistele tulemust ning saavutada materiaalselt midagi suuremat, kui võibolla eelnevalt on saavutatud. Arvestades seda, et Jupiter on Sõnn sinu poolt, siis minu isiklik soovitus sulle on see, et tegele investeerimistega ja töösse pühendumisega. See töö, mida sa juulis teed hakkab vilja kandma päris kiirelt, arvestades Jupiteri liikumist, siis ennustan sellele tulemust suuremalt septembrist alates. Selleks, et saavutada see edu, mis sul on võimalik saavutada, on vaja kindlasti sinu suuremat panust töösse ning rahaasjade ajamisse. Kui soovid edu veelgi rohkem enda saatuseraamatusse tuleviku osas kinnitada, siis soovitan kanda juulikuus ja kindlasti kuni 18. augustini Krüsopraasi kristalli. See toob sulle edu, salvestab Jupiteri energia endasse ning kiirgab seda tagasi sinu Auravälja, andes sulle võimaluse kasvada materiaalselt tugevaks ja võimekaks.


Planeetide seisu järgi on sul vajalik mediteerida ehk puhata 17.-19. juuli. Sellel perioodil on sul võimalik meditatsiooni käigus saada endale selgeid vastuseid küsimustele, mis on sinuga kaasas käinud juba 2023. aasta novembrist saati. Seetõttu soovitan võtta need päevad enda jaoks, et jõuda selgusele, mis aitab sul omakorda end paremini tunda.

Õnnepäevaks on sul sellel kuul 15. juuli. Sellel päeval soovitan sul investeerida ja anda tulevikule võimalus olla külluslikum. Kui soovid veelgi suuremat küllust ning õnne, siis soovitan sul enda lähedal hoida Tsitriini, Piltjaspist või Krüsopraasi, mis aitavad sulle tuua materiaalset edu.

Kui sind huvitab enda rahaasjade kordaseadmine, siis soovitan kindlasti 21. juulil ehk Täiskuu ajal põletada Basiilikuküünalt ja Patšuliviirukit ning kanda sellel päeval Krüsopraasi kristalli. Unista samal ajal tööedust, õnnestumistest ning küllusest. Sul on see võimalus olemas - parandada enda rahaasju ning muuta suurejoonelisemaks enda sissetulekuid. See rituaal aitab vallandada külluseenergia kasvu ning Jupiter väestab samal ajal sinu Auravälja õnne-energiaga.

Kindlasti ei ole see hea kuu muudatusteks suhetes ehk hoidu lahkuminekust või kellegagi ka kokku minemisest. Soovitan olla ettevaatlik selliste otsuste osas, kuna sa võid kogemata lasta valel ajal inimesest lahti või lased "roosad prillid" ees enda ellu kedagi, kes saatuse järgi ei ole seotud sinu eluteega. See võib sind kogemata valele teele viia, mida ma ei soovi, et sinuga juhtuks ja seetõttu ma pean selle välja ütlema.

KAKSIKUD (21. mai - 20. juuni)

"Suurejooneline elumuutus"

Kaksikud sinu jaoks on tulemas juulis suurejooneline muutus, mis mõjutab sinu eluteed nii suurelt, et see kuu jääb sinu ellu kindlasti suureks mälestuseks. Jäta meelde, mis sellel kuul sind puudutab, kellega kokku puutud, mida koged, mida õpid ja millele oled jõudnud järeldused saada. Miski suur juhtub igatahes sellel kuul sinuga, arvestades seda, kuidas planeetide seisud sind sellel kuul juhatavad ning mida sinu Auravälja kiirgavad.

Sellel kuul juhtub iga Kaksikuga midagi suurejoonelist, mis muudab saatuseteed väga palju. Olgu siis selleks armastuse leidmine, lahutus, uue projektiga liitumine, uued sõbrad - midagi uut igatahes tuleb, mis kujundab ümber senise teekonna. Mul on nii hea meel, et otsustasin sulle kirjutada juulikuuks Horoskoobi, kuna selle teadmise väljakinkimine on nii suurejooneline. See aitab sul mõista seda, mis edaspidi hakkab sinu elus toimuma. Loomulikult saan sulle toeks olla ka sellel teekonnal ja hea meelega olengi, kinkides sulle vastuse sinu küsimusele, kui endale väeesemeid tellid. Lisan vastuse tellimusega kaasa!

Seoses sellega, et tulemas on suurejooneline muutus, soovitan eelnevalt puhastada enda Aura, et see muutus saaks tulla hea ning positiivne. Mida keerulisemas seisus on sinu Auraväli, seda raskema muudatuse see sinu ellu toob ja seetõttu on oluline enda Auraväli hoida eriti puhas. Justnimelt sellel kuul!

5. juulil, 16. juulil ja 25. juulil toimuvad suured energiaväljade muutused Kaksikute eludes, mis tähendab seda, et peale juulikuud saab selgelt näha, kuhu saatusetee nüüd Kaksiku elus viib.

Soovitan Aurapuhastust teha juba enne Täiskuud või Täiskuu ajal 21. juulil. Parim oleks, kui Auraväli oleks juba puhastatud, et uued positiivsed uksed saaksid sinu elus avaneda. Aurapuhastust on sul võimalik rituaalitõrvikutega teha nagu näiteks Salvei, Yerba Santaga või mõne teise rituaalitõrvikuga. Mida puhtam on Auraväli, seda suurejoonelisemalt kujundavad Mars ning Saturn saatust paremuse poole, mitte allamäge.

VÄHK (21. juuni - 22. juuli)

"Suhete- ja armastuselaine"

Vähk, sellel kuul olete eriti olulisel kohal sina ja perekond. Kõik, mis on teie vahel problemaatiline - see tuleb iseenesest välja, et seda energiat puhastada ja tervendada.
Juhul, kui on perekonnasiseseid probleeme, millele tuleks tähelepanu pöörata, siis sellel kuul mõtled ja arutled väga palju nendel teemadel. Eesmärk on tegelikult perekonnaga veelgi lähedasemaks saada, et kõik funktsioneeriks ning sujuks teie vahel ladusalt. Ootamatuid probleeme on välja tulemas. Selle peale ütlen ma, et need peaksidki välja tulema ja kui tulevad, siis õigel ajal. Arvestades seda, millises seisus on Vähk Saturni ja Pluutoga, siis ei ole ime, miks need välja tulevad. On õige aeg teha minevikuga vaherahu ning suurejoonelisem puhastus toimubki perekonna tasandil.

Igasugused perekonnaga seotud küsimused tulevad sellel kuul esile ning tekitavad mõtteid, kuidas tulevik võiks edasi kujuneda. See on kõik tore, aga nende probleemide eest, mis esile tulevad, nende eest ei tasu põgeneda, vaid võtta need avasüli vastu. Juurelda, süveneda ning teha kõik selleks, et need teemad ära lahendada, mis vajavad tervendust. Eriti oluline kuupäev on 19. juuli, kuna sellel päeval võivad vallalised Vähid leida endale eluarmastuse. Sellel päeval tasub kindlasti enda isiklikust kookonist välja tulla ning näidata end elule.

Täiskuu ajal 21. juulil soovitan teha armastuserituaali, kuna sellel kuul on võimalik tõsta romantilist energiat ning saada sellele õnne juurde. Soovitan Täiskuu ajal põletada Jasmiiniviirukit ja Magnooliaküünalt ning soovida enda armastusesoov. Seda sama rituaali on võimalik ja soodne teha ka 19. juulil. Kui kannad endaga Vikerkaare Kuukivi, siis kutsud ligi armastuseõnne. Kui oled vallaline ning soovid endale armastuseõnne kinkida, siis Vikerkaare Kuukiviga on võimalik seda teha. See on sinu Tähtkuju armastuseõnnekristall.

LÕVI (23. juuni - 22. august)

"KAKSIKLEEGID KOHTUVAD!"

Lõvi, sind on sellel kuul ees ootamas erakorraline saatusemuutus seoses suhetega. Ole valmis! Mina sinu asemel oleksin ikka väga põnevil, arvestades seda, et keegi või lausa mitu inimest sisenevad sinu eluteele alates juulist kuni augusti lõpuni. Sinu ellu on tulemas keegi, kes muudab sinu elu väga suuresti, viies sind mingil tasandil täiesti uude kohta sinu elus. Sellisesse kohta, kus sa varem ei ole käinud, avades sinu silmad millegi osas, mille osas on sul vaja need avada. See võib olla kohati keeruline tee mõne Lõvi jaoks. Oleneb, milline on suhtumine, kas ollakse spirituaalne või mitte, sellest sõltub see, kuidas selline teekond mõjub kuniks jõutakse lõpptulemuseni ehk hingelise transformatsioonini. Lõpptulemus sellel või nendel suhetel on ülimalt kasulik ja vajalik. Sellega seoses, et tulemas on suurejooneline saatusemuudatus, soovitan olla julge uute tutvuste loomisel. Kui soovid end kaitsta teekonna raskuste eest, siis soovitan sul kanda Hematiidi kristalli. See kristall neutraliseerib seda energiat, mis tuleb sellest uuest teekonnast, kus te kaks või mitmete erinevate inimestega liigute. Lõvi - see kõik on sinu hingeliseks arenguks vajalik ja oluline. See muutus sinu saatuseteel on miski, mis on hiljem suure väärtusega. Ma tean, et see võib tunduda alguses sulle veidi hirmuäratav, aga see on seda väärt igal tasandil. Küll mõistad mind paremini, kui selline side kellegagi magneetilise väega alguse saab. Teie vahel on külgetõmme nii suur, et sellest on raske vabaks lasta, kui keerulised olukorrad tekivad. See side on siiski õpetajaks ja kasvatajaks, seetõttu koged sellel teekonnal suuri tundeid. Kui leiad sellel teekonnal enda ellu kellegi, kellega tekib romantiline side, siis see on 100% KAKSIKLEEK. Mul on tulevikus plaanis korraldada sinu jaoks spirituaalne õhtu, kus ma Kaksikleekide sidemest täpsemalt räägin. Seal avaneb sul võimalus saada informatsioonile ligi, millest ma ei ole veel kirjutanud ja mida kindlasti ei leidu interneti avarustes. Mul on palju rääkida ja selgitada selle sideme kohta. Selle teekond on pikk. Olen hea meelega sulle sellel teekonnal toeks ja valgustajaks. See on suur side, suurte emotsioonidega - see on teekond. See on armastus, mis on suurejooneline.


Lõvi, kui sa soovid enda Kaksikleegiga ühenduda, siis 21. juuli Täiskuu on selleks suurepärane. See Täiskuu annab sulle võimaluse avada enda Südametšakra nii suurejooneliselt, et sellest tekib magneetiline külgetõmme sinu ja tema vahel, mis viib teid kokku. Kindlasti!

Täiskuu rituaali jaoks põleta sellel õhtul Roosiviirukit koos Sidrunmelissi küünlaga. Kui viiruki suitsema sead, siis lausu palve, milleks on: "Täiskuu meid ühendagu", taotledes Kaksikleegiga ühendumist. Kui küünla süütad, siis lausu uuesti see rituaalilause ning jäta viiruk ja küünal enda lähedale. Mediteeri selles energias, sukeldu sellesse ning tunne rõõmu ning heaolu selles olles. Unista ning tee seda palun suurelt, sule silmad, jälgi hingamisrütmi ning lase rituaalil toimida. Kui oled selles energias piisavalt olnud ehk tunned, et vajad edasiliikumist, siis kustuta väeesemed ning lausu: "AH, ZA, VI, ZE" . Järgmistel päevadel põleta neid uuesti ning uuesti kuniks küünal on põlenud. Igal päeval põleta küünla kõrval uuesti Roosiviirukit.

Peale seda rituaali avaneb sinu ja tema vahel erakordne telepaatia!

NEITSI (23. august - 22. september)

Kui sa oled Neitsi tähtkujus sündinud, siis sind võib väga huvitada see, mis mul sulle öelda on. Eriti, kui sinu jaoks on hetkel olulisel kohal töö ning selle käekäik. Kui jah, siis oled täiesti õiges kohas ning mul on au sind juhatada koos planeetidega, olles nende tõlk sinu jaoks.

Neitsi, sa tunned juba kerget ärevust juuni lõpust saati, mis on seotud sellega, mis sinu tööst või materiaalsest käekäigust saab. Need küsimused ja mõtted on sinu peast läbi käinud päris suurejooneliselt. Oleneb sinu Hiina Astroloogilisest aastast, kui sa oled Roti aastal sündinud Neitsi, siis on sinu jaoks see teema olnud üllatavalt suur ning on ka mõnda aega veel edasi.

Need, kes on sündinud 1. ja 19. kuupäeval, nende Neitsite energia on olnud stabiilsem ning suuri muudatusi ei tohiks nemad justkui teha, seoses sellega, et Marss takistab neil õigeid valikuid tegemast. Seega nendel kuupäevadel sündinud Neitsid, teie palun jääge paigale ning teised Neitsid muutke palju enda tööelus. Nüüd on selleks õige hetk!

Juhul, kui sinu intuitsioon (Lasuriit aitab intuitsiooni tugevdada) on sulle juba öelnud, et on õige aeg edasi liikuda mõne teise töö peale ehk teha tööalane muutus, siis selleks ongi nüüd õige aeg. Nüüd on see koht, kus tegelikult sina ei tohiks absoluutselt kahelda. Sul on see mõte olnud, mul on sulle vastus - usalda seda.

Neitsi, sul on õige aeg investeerida 8. juulil ja 29. juulil. Kui sa tegeled investeerimistega või sul on plaan sellesse maailma minna, siis nüüd on õige aeg rahaenergia kasvama panna. Nendel kuupäevadel tehtud investeeringud on kindlapeale need, mis toovad kasumit. Kui soovid investeeringuid energeetiliselt toetada ehk suurendada enda külluseenergiat veelgi rohkem, siis hoia investeeringuid tehes enda lähedal Tsitriini, Piltjaspist, Malahhiiti, Karneooli ja Püriiti. Kõik need kristallid on seotud investeerimisenergia väestamisega, kuna need on külluseaktiveerijad. Kui soovid, et sinu intuitsioon oleks paigas, et see räägiks sulle tõtt investeeringuid tehes, siis on need kristallid just need, mis sind saavad aidata. Väga hea oleks, kui need on asetatud Turdlehe taime mullale - see väestab kogu sinu kodu ja seal elavaid pereliikmeid.


KAALUD (23. september - 22. oktoober)

"Spirituaalne detoxkuu"


Kaalud, arvestades seda, kuidas on sinuga sellel kuul seotud Veenus ja Saturn, siis kogu energia läheb tegelikult perekondlikesse teemadesse. Absoluutselt iga päev tuleb midagi esile, mis vajab tervendust, kiiret reageerimist, uuendamist. Isegi, kui sa oled plaaninud aja iseendale võtta ning keskenduda väga pühendunult millelegi muule, siis kõik tõmbab sind tagasi pereenergiasse. Sinu mõtted on seal või tõepoolest juhtub midagi, mis vajab hoolt.

Planeetide seisude järgi võin ma sulle kindlalt öelda, et see energeetika on aktiivne selleks, et tervendada ära viimase 8 kuu probleemid. Mõnel Kaalude esindajal lausa 2,5 aasta energia, olenevalt sünnikaardist. Näiteks, kui sa oled Kaalud ja oled sündinud 9. oktoobril, siis see energeetika kandub 1,5 aasta peale või kui oled Täiskuu Kaalud, siis 2,5 aasta peale. Kõik oleneb täpselt sellest, mis on sinu sünnikaardis kirjas aga ajavahemik on tõepoolest 8 kuud kuni 2,5 aastat.

Energia, mis vallandub on tõepoolest selline, millest saad lõppude-lõpuks palju kasu. Seega stress, mis sellega kaasneb ei ole sind madalasse energiasse tiriv, vaid sind puhastav ja väestav. Kõik selle perioodi sees toimunud raskused, traumad ja probleemid on need, mis hakkavad nüüd selle väe tõttu tervenema, mille Veenus ja Saturn Kaalude Auravälja saadavad.

Esile võivad kerkida vanad probleemid, mis lahenevad läbi vestluste või mõttemuutuste ehk spirituaalse õppeprotsessi tulemusel, oleneb Kaaludest ja tema teekonnast. Esile võivad tulla mõtted rasketest aegadest ning valust, mis tuleb kindlalt ja kiirelt tervendada.

Kaalud, soovitan sul esimesel võimalusel teha endale Aurapuhastust Hariliku Pujuga, Kaneeliga või Nag Champaga. Võttes viiruki, seades selle suitsema ning liikudes selle viirukiga ümber enda keha. Sinu Aura on sinu keha ümber, viirukisuits peab kindlasti olema kehale võimalikult lähedal. Kõige olulisem on see, et samal ajal, kui sa lased viirukil enda Aurat puhastada, laseksid sa vabaks kogu valu. Ükskõik, mis raskustunne sinu sees on - lase see vabaks. Ütle sellele tundele "Aitäh!". Ole tänulik kogemuse eest, sellest saab vaid õppida ja kasvada ning see ongi põhjus, miks sellised mõtted esile tulevad. See on puhastuskuu. Kaalud, see on sinu jaoks spirituaalne detoxkuur.

SKORPION (23. oktoober - 21. november)

"Sul on kiire, aga sul on ka võimalusi."

Skorpion, oled sellel kuul äärmiselt tegus ning paljude ootamatustega silmitsi seistes tuleb sulle tegevusi muudkui juurde. Seega mul on sulle üks suur soovitus - ära palun ise midagi suurt planeeri!
Saatus planeerib ise palju sinu eest, millega tuleb sul kaasa minna või soovid kaasa minna tunnetuse põhiselt. Usalda sellel kuul pigem sellist teekonda ning lase saatusel end üllatada.

Miks ma seda sulle räägin? Lihtne. Saatus annab sulle hetkel väljakutseid päris erinevates valdkondades ning kasvatab seeläbi sinu iseloomu tolerantsemaks ning usaldusväärsemaks, kuna usaldus on selle kõige võtmesõna, mille pead sellel kuul ära õppima. Usaldus elu vastu. Seega lase end juhatada õigetesse kohtadesse, ise väga palju sekkumata. Usalda eluvoolu.

Kui soovid kindlasti otsustusõigust enda kätte haarata ehk saatusekontrolli, siis kanna endaga Hüpersteeni või Kiastoliiti. Need kristallid aitavad sul näha parimaid teekondi enda saatuserajal ehk need lasevad sul vabaks lasta kõik madala sagedusega teekonnad ning võtta vastu kõik kõrgema sagedusega teekonnad.

Skorpion sul on sellel kuul erakorraliselt palju loomingulist energiat, mis tähendab seda, et sul on võimalik end suurelt teostada. Kui sa oled planeerinud midagi kujundada, siis nüüd on selleks õige aeg. Kui oled soovinud õppida midagi juurde, mis on loominguline või kunstiline, siis juulis tee seda kindlasti. Sa oled täiesti õigel teel - see energia on sinus avanenud, kuna juulis toimub samal ajal ka sinu Sakraaltšakra väestamine ehk sinu teise Tšakra aktiveerimine. Kuna Veenus on sinu Tähtedes nii aktiivne, siis see suunab intuitiivselt Skorpioneid Sakraaltšakrat tervendama. Sinu intuitiivsed tegevused toetavad seda ja sa saad ka loomulikult ise kaasa aidata selle Tšakra aktiveerumisele - näiteks süües papaiat või aurutades Papaia rituaaliõli, mis toob ka armastuseõnne, millest ma sulle kohe kirjutan.

17. juuli on kuupäev, kus sul on võimalik enda Kaksikleegiga ühendust saada ja luua temaga telepaatia. Väga soodne päev selleks, et minna Kaksikleegiga kohtingule või vallalisena anda enda Auraväljast välja signaal, et "Ma olen valmis temaga kohtumiseks!".

Kui sellel päeval manifesteerida armastuseenergiat, siis see suure tõenäosusega täitub. Arvestades Pluuto, Neptuuni ja Veenuse koostööd, siis Skorpionite puhul 85% tõenäosusega, mis on väga kõrge. Sama kõrge, kui nendel päevadel, kus kõik 12 tähtkuju Kaksikleekide telepaatia aktiveerumisega kokku puutuvad. Seega soovitan kindlasti seda päeva kasutada armastusesoovide väljasaatmiseks.

Sinu armastuseõnne talismaniks sellel kuul Pärl. Pärl viib sind ja sinu Kaksikleeki omavahel kokku ning ühendab teid telepaatiliselt. Kõige kaunim olekski see, kui see imeline Pärl oleks sinuga 17. juulil - peale seda on kristall teie ühendamiseks laetud.

Täiskuu ajal, mis toimub 21. juulil, soovitan kindlasti sul teha põhjalikum Aurapuhastus, kuna sellel kuupäeval on võimalik sul lahti saada madalatest sagedustest enda Auraväljas, milleks on klatš, ärasõnumised jne. Sellist energiat tasub puhastada Sandlipuuga. Kasuta Sandlipuud sellel päeval, kui soovid vabaks saada energiatest, mis ei kuulu sulle, mis on kellegi teise sagedusest tulnud ja millel ei ole head kavatsust.

AMBUR (22. november - 21. detsember)

"Sinu missioon avaneb"

Ambur, mul on äärmiselt hea meel sulle teatada seda, et sind on 7. juulil ees ootamas Aurapuhastus ja seda kosmilisel kujul.
Arvestades seda, kuidas sinu tähed on hetkel seotud Uraaniga, aktiveerib see sinu Auraväljas energiamuutuse. Seda ette teada on hea, kuna peale 7. juulit liigud sa seetõttu uuele rajale seoses enda missiooniga, erialaga või ärialaselt. Soovitan sellel teekonnal sul kindlasti enda lähedal hoida Mariami Jaspise kristalli, mis toob sulle palju ideid, inspiratsiooni ning õnnestumisi. Tegemist on ärilise õnne ja eduenergia kristalliga.

Tänu sellele kosmilisele energiapuhastusele ja uue teekonna avanemisele oled sa enda mõtetes küsimusega: "Mis edasi, mis on minu missioon? Eesmärk?". Sellised küsimused käivad sinu peast läbi ning seda pikalt, umbkaudu 17. septembrini.

Kui tunned selliseid tundeid ja mõtted liiguvad nendele teemadele, siis lase nendel mõtetel lahti hargneda. Sul ongi vaja sellel perioodil leida enda seest vastused, kuna peale seda läheb see kanal kinni ehk uuendused ei tule kergelt. Sellel perioodil on aga võimalik sul enda elukurssi muuta päris suurelt ning teha avastusi, mis on sinu teekonnaga seotud. Kui sul on Kolmanda Silma Tšakra energia väga tugev, siis võid kindlasti näha nägemusi selles osas, millest ma just sulle kirjutasin. Kui mitte, siis aktiveeri see, kandes Sodaliiti - see kristall aitab sul näha iseenda elu kohta nägemusi. Kui sa kannad Sodaliiti, siis esita samal ajal taotlus ehk küsimus, millele soovid vastust saada. Antud perioodil võiks see küsimus olla seotud sinu elu missiooniga, kuna võid vastuse kergelt kätte saada.

Teine võimalus on kasutada pendlit ning saada seeläbi vastused. Pendel on lihtne igapäevane abivahend, mis muudab sinu elu kergemaks ja helgemaks. Sa saad seda mugavalt kasutada ning saad sellelt ka kiire vastuse. Julge seda rohkem kasutada, kui see on sul juba olemas - see on sinu energias ning töötab sinu kasuks.

21. juulil ehk Täiskuu ajal on sul võimalik teele saata üks palve, mis on seotud teise inimesega. Sellel ajal lubab Veenus sul aidata või tervendada ühte enda lähedast. Ka soov kaaslast leida või Kaksikleegiga ühenduda on avatud aktiveeruma ning realiseeruma, kui sa sellel ajal neid palveid teele saadad. Selleks, et seda teha, soovitan sul põletada Musta Pipra küünalt koos Nag Champaga - lase neil aidata sinu soov teele saata, keskendudes selles väeesemete energias ühele inimesele ning luues tema poole midagi ilusat. Mine selle mõttega meditatsiooni ja palveta tema poole - sul on võimalus nii muuta teisel inimesel saatuseteed paremaks ning seetõttu kindlasti soovitan sul seda teha.

KALJUKITS (22. detsember - 19. jaanuar)

"Elumuutus ja ilusad soovid"

Kaljukits, sa oled ootusärevust täis juba maist saati ning sul on kuskil sisimas tunne, et midagi suurt hakkab peagi juhtuma, kuid sa ei tea veel seda, mis see päris täpselt on. Kui tunned seda tunnet, siis mõistad veelgi enam, kuidas planeedid sind mõjutavad. See tuleneb sellest, et Saturn teeb sinu seljataga saatuseraamatus ruumi uueks alguseks, mis tuleb välja alles 2025. aastal ning on seotud elumuutusega selles kohas, kus sul on eelnevalt kõige rohkem probleeme olnud ning seda heas suunas. See on miski, mis kas asendab mingisuguse madala tunde hea tundega või mis tervendab palju. Kuna Kaljukitsede saatused on kõik erinevad, siis ei saa päris täpselt läbi selle artikli öelda, kus see muutus sinul tuleb. Selle saan ma visioonina edastada sulle, kui oled näiteks väeesemeid tellinud. Kingin visioone välja ja kui soovid seda, siis olen sinu jaoks olemas. Igatahes on sind ees ootamas midagi, mis sulle lõppkokkuvõttes väga meeldib. Olgu see siis muudatus suhtes, elupaigas, töös - muutus see igatahes on. Ja sa tunned seda juulikuus eriti palju, kuna osa sellest muutusest hakkab juba pihta ehk keegi siseneb sinu eluteele, kes on seotud selle muutusega või midagi juba valmib, et sa saaksid sellega kaasa minna. See on sinu intuitsioon, mis räägib sinuga, see on äärmiselt normaalne tunne, kui sa tajud seda, kuidas sinu Auraväli muutub. Planeedid kiirgavad Maa peale energiat, me puutume selle energiaga kokku ning sealt ka see tajumine.

Kõrgenenud tundlikkuse tõttu oled sa sellel kuul tavapärasest kordades rohkem emotsionaalsem. See tuleneb sellest samast suurejoonelisest elumuutusest, millest ma sulle kirjutasin. Seega mõista seda, kus sinu ülitundlikkus tuleb ning ongi vähem stressi. Kuna vastasel juhul võid sa hakata üle mõtlema, mis on sulle stressi ajal tähtkuju poolest omane madal sagedus. Kui oled selles sageduses, siis soovitan sul kindlasti kanda Valget Hauliiti, see on parim stressi maandaja ja sinu hinge tasakaalustaja. See kristall neutraliseerib kõik rasked energiad.

14. juuli on sinu jaoks äärmiselt oluline kuupäev kui soovid, et sinu materiaalne pool muutuks suurejoonelisemaks ning sa saavutaksid edu nendest valdkonades, kus on sinu unistused. Sellel päeval soovitan sul kindlasti kanda Tsitriini ning põletada samal ajal enda Aura lähedal Nag Champat. See aktiveerib sinus õnneenergia, mis aitab materiaalset edukust luua ja tuua. Kanna seda kristalli endaga kaasas või hoia seda enda küllusekristallide seas.

Armastuses on sind ees ootamas suhete paranemine ühe lähedasega - te avate end ning teie suhe liigub järgmisele tasandile. 21. juulil, Täiskuu ajal soovitan põletada Roosiviirukit ja Jasmiiniviirukit, et suurendada perekondlikku heaolutunnet, romantikat ning tuua enda ellu armastust.

VEEVALAJA (20. jaanuar - 18. veebruar)

"Aeg iseendale ja armastuse kasvamine"

Veevalaja võiks enamuse juulist hoida end kindlasti tahaplaanile kõikidel võimalikel teemadel enda elus ehk mitte aktiivselt ning eesrindlikult midagi ette võtta. Pigem puhata, lõõgastuda, nautida, tegeleda iseenda tervendamisega ja tasakaalustamisega. See kuu on mõeldud taastumiseks ja seetõttu ma ei soovita midagi suurt ette võtta. Iga Veevalaja, kes planeerib mitte taastuda, sellele viskab Uraan nii-öelda kaikaid kodaratesse ning takistab kuidagi seda kõike mingil viisil. Veevalajatele on antud eesmärk mediteerida rohkem sellel kuul, tulenevalt Uraani liikumisest juulis Veevalaja tähtedes ning kiirgusest Maale. Tuleb teha sisevaatlust ning seejärel juba rohkem tunnetada välismaailma uue värske pilguga. Seega, kui sul on sellel kuul palju ebaõnnestumisi, siis ära imesta - see tuleneb liigsest agarusest, mida hetkel ei lubata.

Veevalaja - sinu jaoks on äärmiselt olulised 11. juuli ja 19. juuli. Nendel kuupäevadel on sul võimalik kohtuda enda Hingesugulasega või saada temaga veelgi parema ühendus. Kaksikleekide kuupäevaks on 18. juuli, mil on võimalik luua telepaatiat. Kui sa soovid armastuseühendust tugevdada, muuta suhet kirglikumaks, tuua sellesse värskust, luua kontakti Kaksikleegiga või kohtuda enda Hingesugulasega, siis nüüd on sul selleks võimalus, tabades need kuupäevad õiges energiarütmis intuitiivselt või tehes nendel päevadel enda energia soodsaks. Soovin sulle Veevalaja igatahes palju armastuseõnne! Sul on võimalus Kaneeliviirukit ja küünalt põletades luua enda ümber armastav atmosfäär, mediteerida ning unistada kõigest sellest nendel päevadel.

Kui teed rituaali ja soovid kindlapeale tabada telepaatiat, siis soovitan kasutada ka Karneooli kristalli - see salvestab taotluse. Peale seda päeva vii kristall koos sooviga jõevette - nii on võimalik seda taotlust kinnitada maa energeetikasse. See loob sinu jaoks head energiat ja tõmbab ligi võimalusi, aktiveerudes planeetide kosmilise väe kaudu, mis Maale kiirgab.

21. juulil soovitan sul teha endale Aurapuhastus, et sinu enesetunne oleks suurepärane ning ükski madala sagedusega energia sind ei tabaks. Rituaalitõrvikuga enda ümber puhastust tehes, lausu rituaalilause: "FaFi" ja seda seitse korda. Samal ajal keskendu sellele, kuidas sinu Aura puhastub - nii lisad sa enda Aurale tugevama kaitse. Õpetan sulle hea meelega seda, kuidas energiaid muuta ning kasutada spiritualismi enda väestamiseks. Kui teed endale Aurapuhastust Salvei ja Rosmariini tõrvikuga, siis sellisel juhul puhastad sa enda Auraväljast ka nende inimeste energiad, kes enam sinu eluteel ei ole ning kellega on sul valu kanda. See tõrvik vabastab valu ja aitab eluga edasi liikuda, aitab andestada elule.

9. juuli on Veevalaja jaoks hea lotoõnne päev, soovitan lotoõnnekristallid sellel päeval puhastada ja aktiveerida.

KALAD (19. veebruar - 20. märts)

Kalad, sinu jaoks on terve juulikuu hea õpinguteks ja eneseharimiseks.
Pluuto koos Saturniga saadab Kalade tähtede läbi sinu Auravälja motivatsiooni, inspiratsiooni ja tegutsemisejanu. Energiad hakkavad liikuma väga ilusasse paika. Eelnevalt pole sa olnud väga aktiivne ning sind on vaevanud energiapuudus ajavahemikul 23. mai kuni juuni keskpaik - nüüd hakkab energia sinus kasvama. Tunned iga päevaga, kuidas aina rohkem jääb energiat üle ja oled valmis millelegi muule end pühendama. Tegema midagi selle energiaga, mis on sinu sees kasvanud. Kui energiakasvu ei toimi, siis on see ilmselge märk sellest, et Auraväljas on segavaid madalaid sagedusi, millest tuleb vabaks saada, kuna energiatõus peab olema planeetide seisu järgi 93% ulatuses. Ehk tõenäosus energiat tunda on suurem, kui olla energiapuuduses. Nendel, kes kannatavad energiapuuduse käes, soovitan puhastada Aura Viirukipuuviirukiga. See aitab lahti saada laiskusest, stressist, teiste poolt suunatud madalast energiast jne. Viirukipuu aitab korralikult Aura ära puhastada ning seejärel suudad sa vastu võtta selle energiavoo, mis Pluutolt ja Saturnilt tuleb.

Selle uue energiaga on võimalik sul alustada mõnda uut projekti. Kui soovid seda teha, siis soovitan sul endaga kanda Akvamariini, et see tuleks sul edukas. Akvamariini ka seetõttu, et tõsta sinu armastuseenergiat veelgi kõrgemaks. Eriti just seetõttu, et muuta Hingesugulasega või Kaksikleegiga side tugevamaks, oleneb millisel saatuseteekonnal ollakse. Akvamariin on armastusekristall, mis suudab ühendada neid, kes on loodud saatuse järgi üksteist armastama. Kõik on saatuseraamatus kirjas!

Kalad - Sinu jaoks on juulikuu väga töökas, kuna sa oled enda elus sellises punktis, kus sul on vaja palju pühendada tööle või eneseharimisele. Kui panustad eneseharimisse palju, siis see kannab juba 9 kuu pärast vilja.

18. juuli on Kalad Sinu jaoks äärmiselt oluline kuupäev, kui soovid enda materiaalset seisu parandada. Põletades sellel päeval Patšulit või kandes Rohelist Aventuriini, aktiveerub sinu Päikesepõimikus ehk kolmandas Tšakras tööalane õnnekanal. Sellel päeval on kindlasti vaja teha palju tööd ning keskenduda selle energia aktiveerimisele.

26. juulil soovitan kõikidel Ahvi-, Draakoni- ja Jäneseaastal sündinud Kaladel keskenduda enda unistustele - väga suure tõenäosusega need täituvad, kui seda sellel päeval teha. Soovitan kanda Mäekristalli, mis on unistuste elluviimise kristall. Seetõttu hinnatakse ka seda kristalli palju, kuna see tõepoolest aitab avada teekonna unistuste täitumiseks. Kui sa oled sündinud 19. märtsil, siis sellisel juhul pead sa olema äärmiselt ettevaatlik 28. juulil, eriti liikluses.

Soovitan 21. juulil ehk Täiskuu ajal kanda Akvamariini või teha enda koju armastusealtar Vaniljeküünlast ning Vaniljeviirukist, mille kõrvale on asetatud Roosa Kvarts. Selline väike rituaalialtar aitab kaasa armastuse leidmisele ja armastuse kasvamisele, kui oled juba suhtes. Kui oled ise sellise altari energeetikas, toob see sinu Auravälja palju armastust, ühendust, tolereerimist, mõistmist, romantikat, sensuaalsust - kõike head.

Soovin Sulle kõike imelist ning head. Kui soovid minu VISIOONI saada, siis hea meelega vastan ühele sinu küsimusele tellimuses. Tehes tellimuse vähemalt 50 euro eest, lisa küsimus tellimuse kommentaari ning saadan Sulle KIIRE VASTUSE!

Telepaatiliselt Sinuga

Tene Laul