Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule!

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad sulle number 7-ga näidata, seega on kõige olulisem see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed, või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle osas, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt sümboliseerib number 7 isiklikku kasvamist ja spirituaalsust.

Number 7 on võimas number, see sümboliseerib seitset Tšakrakanalit, seitset hingede väravat ja on number, mis sümboliseerib hinge kasvamist.

NUMBER 7

Number 7 nägemine on väga soodne, see sümboliseerib sisemist kasvamist, spirituaalset arengut, vajadust spirituaalseks arenguks ja ka soovi olla targem kui olid eile. See on märk sinu Inglite poolt, et sa oled hakanud astuma uut sammu enda elus, sammu, mis viib sind eneseavastamiseni. Võib-olla sa hakkad rohkem mõistma enda karmat, võib-olla on see märk sellest, et sa vabaned mõnest enda iseloomus olevast nõrkusest. See on Inglitepoolne sõnum: "Sa oled valmis spirituaalsel tasemel edasiminekuks!"

See number saadetakse sinu juurde ka siis, kui lahenduse hakkab saama mõni raskem hetk/katsumus.

Number 7 ei tooda sulle niisama, see tuuakse sinu juurde alati suure põhjusega see on soovitus sinu Inglite poolt, et mine eluga edasi ja usalda tundmatust. Järelikult sinu Inglitel on sulle midagi head varuks, sina pead lihtsalt vooluga kaasa minema.

Sa võid number 7 hakata tihti nägema ka siis, kui sul soovitatakse õppima hakata. Kui sa mõtled tihti enda päevasel selle peale, et õppima minna, siis on see kindel roheline tuli sinu suunas.


NUMBER 77

Number 77 tuleb sinu juurde, kui sinu enda Inglid soovivad sind tänada selle eest, et sa oled neid kuulda võtnud. Nüüd mõtle hästi järgi, millisel hetkel sa number 77 nägid, võib-olla oli see vahetult peale mõne otsuse langetamist või mõnda tähtsat tegevust.

Kui sa näed number 77, siis tea, et sinu soove on võetud kuulda. Soove, mida oled viimastel kuudel soovinud. Number 77 sümboliseerib alati mitme kuu protsessi.

Inglid soovivad sulle öelda ka seda, et sa oled tublit tööd teinud, et enda eluga edasi minna, nemad on sinuga rahul. Nad ka kaitsevad sind ja sinu plaane. See on nagu märguanne, et sa oled kaitstud ja liigu rahus edasi, sind ei takistata.

Väike soovitus Inglite poolt on see, et hoia positiivset suhtumist teiste suhtes, ka nende suhtes, kes sulle ei meeldi. See on tänase edu võti.

NUMBER 777

Number 777 tuleb sinu juurde sinu Inglite poolt siis, kui sa pead mõistma, et see, mis täna juhtus, sellelsamal hetkel, kus sa number 777 nägid, et see pidi juhtuma. Number 777 on sõnum sulle, et kõik juhtub põhjusega ja see olukord, kus sa oled, see on üks etapp sinu õnneni. Järelikult lahenda olukord ära ja liigu edasi, sulle on õnne antud.

Number 777 tuleb ka siis, kui sul on aeg võtta end kätte ja muuta end veelgi spirituaalsemaks, sinu intuitsioon soovib sinuga kõneleda, sa pead laskma tal seda teha. Ära blokeeri spirituaalset maailma, ava ennast, ütle iseendale, et sa oled valmis edasi minema ja arenema, anna endale võimalus.

Kui sa saad number 777 sõnumi ja oled kellegagi koos, siis see on vihje temale. See on märk, et suhtu temasse armastusega, jaga seda, ole tundeline, romantiline ja sõbralik. Tal on seda vaja ja sina saad teda armastusega tervendada!

Inglid toovad number 777-ga sinuni ka väikese hoiatusenoodi, mis on järgmine: "Mõista, et kõik hea tuleb, kui jagad ise seda välja". Inglid soovitavad sul olla pehmem, armastavam ja jagada rõõmu, mitte kurbust, kui näed 777.

Number 777 korral on elu samal ajal ka väga tempokas ja kiire!

NUMBER 7777

Inglid soovivad sulle number 7777 öelda, et sa oled õigel rajal - kõik, mis sinu elus hetkel on, see peab sinu elus eksisteerima, olgu see halb või hea. Number 7777 korral antakse sulle teada, et kõik halb viib heani ja kui sa tunned, et sul on raske, siis nad ütlevad, et see on lihtsalt murdepunkt paremuse poole. Ära tööta Inglite vastu, usalda enda elu ja sa näed, et probleemid lahenevad ise. Number 7777 tuleb siis, kui hakkavad juhtuma imelised asjad.

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Lisaks võid luua endale Inglikristallide komplekti, mille leiad minu artiklist "Inglite koju ja Aurasse kutsumine" SIIT.

Inglitega aitavad kontakti saada OpaliitTselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura.

Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti!

Tene Laul