Viimasel ajal on minu käest aina rohkem küsitud külluseenergia suurendamise ja rahakarbi loomise kohta. Panen selle nüüd sinu jaoks veidi põhjalikumalt kirja.

Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste külluseelementidega, et see tooks sinu perekonda head ja külluslikku õnne. Selle sisse hakkad sa millegi konkreetse jaoks raha koguma või teed sellest lihtsalt sularaha hoidmise karbi. 

MILLEKS KÜLLUSEKARPI LUUA?

Küllusekristallid aktiveeruvad ja hakkavad perekonda head külluseõnne ligi kutsuma.

Tõstab sinu kodu positiivset energiat.

Aitab perre tulla headel võimalustel ja ka tööl.

MILLAL ON KÜLLUSEKARPI KÕIGE PAREM LUUA?

Seda võib tegelikult luua igal ajal. Kui võimalik, siis võid arvesse võtta õige Kuu faasi, mis on seotud külluseenergiaga.

Pigem on nii, et sinna lisatakse aeg-ajalt kristalle juurde ning nendega tehakse küllusemaagiaid.

KUS KÜLLUSEKARP VÕIKS OLLA?

Sinu kodu küllusenurk asub ilmakaarte järgi Kagus ja see on koht, kus hakkavad küllusekristallid, rahamaagia ja külluseelemendid sinu jaoks tööle. Kui sinu jaoks Kagu ei sobi, võid selle luua ka kodu keskpaika.

Leia seal koht, kuhu karp saab ka jääda. Ei ole eriti hea, kui seda tõstetakse pidevalt ühest kohast teise.

MILLINE PEAKS KÜLLUSEKARP OLEMA?

Küllusekarpe võib majas olla mitmeid. Üks on näiteks selleks, et koguda sinna raha ja head õnne ühe konkreetse eesmärgi jaoks. Teine karp aga näiteks selleks, kus hoitakse pidevas kasutuses olevat sularaha.

Küllusekarp võiks ideaalis olla kuldset värvi, sest kuldne värv tõmbab ligi materiaalset õnne ja sobib väga selle rahamaagia tegemiseks. Kui kuldset karpi ei leia (tavaliselt on seda väga raske leida), siis teine hea variant on puidust karp. Karbil peab kindlasti olema kaas.

Kui leiad, siis karbi peal võiks olla ka küllusesümboleid, mis omakorda aitavad sinu rahamaagial tööle hakata. Erinevateks küllusesümboliteks on näiteks:

- Elevant
- Kala
- Kilpkonn
- Konn
- Puu
- Päike
- Suled
- Buddha

Karp võiks olla uus, eelnevalt kasutamata, et selle energia oleks puhas. Enne küllusekarbi kokkupanemist käi see karp eelnevalt üle Salveitõrviku suitsu või mõne külluseviiruki suitsuga. Külluseviirukitena sobib Aaloe-, Kaneeli-, Patšuli-, Sandlipuu- või Kanepiviiruk. Lase viirukil karbi kõrval lihtsalt suitseda, et anda karbile edasi sõnum: küllus.

Küllusekarbi põhja võib panna hobuse poolt kasutatud hobuseraua, kui sa selle kusagilt leiad. See toob head õnne ja sobib ideaalselt rahamaagiasse.

Küllusekarpi hakkad raha koguma ja see karp ei tohiks mitte kunagi rahast tühi olla, ka siis, kui sa kasutad seda raha või võtad suure osa karbist välja. Alati peaks jääma sinna münte ja sularaha.

KUIDAS KÜLLUSEKARPI LUUA?

Alustad karbi tegemist nii, et esmalt lisad sinna vähemalt 5 erinevat küllusekristalli koos sularaha ja müntidega. Hiljem võid sinna raha juurde lisada, ükskõik millisel ajal, aga kristalle lisad alati nii, et puhastad karbi eelnevalt viirukitega ära. Viirukid on samad, mis panin ülevalpool kirja, Aaloe-, Kaneeli-, Patšuli-, Sandlipuu- või Kanepiviiruk.

Raha võiksid karpi lisada vähemalt iga kuu, kasvõi midagi ja natukene, kui rohkem ei ole võimalik. Soovitan koguda sinna järk-järgult erinevaid rahatähti ja münte. Ideaalne on ka see, kui rahatähed on välisriikide omad, seda võimsamaks selle karbi väärtus muutub.

Küllusekarbi kõrval võiks olla mingit Feng Shui rahapuud, näiteks Sulgvõhk või Ahvileivapuu ehk Turdleht. Küllusekristalle võid lisada ka nende taimede mulla peale, et suurendada Kagu-ilmakaare energiat ja aktiveeriks külluse sinu kasuks. Kui sul on olemas suurem Ahvileivapuu, mis juba kasvab koos küllusekristallidega, siis võta sellest oksi, pane need mulda ning tee endale küllusepuid juurde.

Soovitan vähemalt ühe korra kuus lasta külluseviirukitel selle karbi juures suitseda, et kristallide ja rahaenergia oleks pidevalt jõus ning töötaks sinu kasuks.

Küllusekarbis võib hoida kaneelikoori, kuivatatud basiilikut, loorberilehti ja isegi kadaka- või pihlakaoksa. Need taimed toovad sinna maagiasse head lisaenergiat.

Soovitan mingil hetkel lisada küllusekarpi Tsitriin geoodi, sest sellel on oskus küllusekristalle omavahel tööle seada.

Küllusekarbi põhja soovitan panna väikeseid kristalle, nagu näiteks Rohelist Aventuriini, Karneooli või Tiigrisilma.

Karbi juurde soovitan asetada küünlaaluse, mis aktiveerib küllusekarbi. Piisab ainult sellest, kui põletad seal rohelist värvi küünalt, sest roheline küünal kutsub ligi küllust ja aktiveerib küllusekristalle. Või kui leiad mõnest poest sellise küünlaaluse, millel on küllusesümbolid või on kuldset värvi, siis see toob samuti head õnne. Võid luua ka küllusekristallidest koosneva küünlaaluse, millel hoiad rohelist küünalt. Põleta seda küünalt selles nurgas aeg-ajalt ja tee seda eriti eriti Täiskuu loomise ajal või küllusega seotud Kuufaasil.

Kagunurgas võiksid hoida ka teisi külluse-elemente, nagu näiteks elevandikujukesi või hoopis kala pilti, mis tõmbavad sinna head energiat. Kagunurk vajab puiduenergiat ja sellepärast soovitangi seal hoida mõnda Feng Shui rahataime.

Sularaha pane rohelise, kuldse või kollase koti sisse ja siis karpi, või aseta lihtsalt kristallide peale.

Karp ei tohi kindlasti olla sellises kättesaadavas kohas, et külalised saavad sellele ligi. Karbi peale võid igaks-juhuks asetada Tsitriin geood küünlaaluse või suurema Tsitriinist geoodi, et keegi sinna naljalt sisse ei vaataks. Tsitriin geood küünlaalust, kuhu sisse käib teeküünal, võid kasutada ka rohelise küünla asemel.

MILLISED KÜLLUSEKRISTALLID SOBIVAD KÜLLUSEKARPI?

On olemas teatud kristallid, mis aitavad ligi kutsuda küllust ja luua head õnne. Need kristallid panin ma siia kirja ja kui neid rahakarbis hoida, hakkavad need rahale rahamaagiat tegema.

Esialgu on vaja 5 erinevat kristalli, hiljem võid neid juurde lisada, et rahamaagiat võimendada. Hea on ka see, kui lisad juurde täpselt samu kristalle, mis sul karbis juba olemas on, et võimenduks konkreetse kristalli vägi.

1. TSITRIIN , Tsitriin tipp, Tsitriin geood
2. KARNEOOL
3. TIIGRISILM
4. KRÜSOPRAAS
5. ROHELINE AVENTURIIN


6. PILTJASPIS
7. PÜRIIT
8. MARIAMI JASPIS
9. KALKOPÜRIIT
10. ROHELINE KVARTS
11. BUDDHA
12. MALAHHIIT
13. TANGERIIN AURA
14. SAMMALAHHAAT
15. KOLLANE KVARTS
16. MOLDAVIIT
17. SMARAGD
18. VEREKIVI
19. TÜRKIIS
20. FUKSIIT
21. MÄEKRISTALL 
(aitab
kristalle võimendada)

Lisaks sobib küllusenurgas hoida Tiigrisilma või Tsitriini püramiidi, mis aitab külluseenergial pidevalt aktiivne olla ning sinu kasuks tööd teha.

Tsitriin toob sulle igas mõttes head õnne ja seda igas valdkonnas. Karneool toob erialast head õnne, oskust leida see "enda töö". Tiigrisilm toob head õnne selles valdkonnas, kus sa töötad. See toob sinu enda tegemistesse küllust ja head tasu. Krüsopraas on universaalne õnnekristall, mis aitab tuua sinu ellu soodsaid teenimisviise. Roheline Aventuriin toob head tööalast õnne ja on seotud rahaenergia ligitõmbamisega. Piltjaspis on neile, kes soovivad omal käel midagi teha ja selle eest ka vastavat tasu saada. Sama teeb siin komplektis Mariami Jaspis. Püriit peegeldab teiste küllusekristallide energiat Tsitriin geoodi kaudu universumisse. Püriidil on oskus saata teele sinu materiaalseid soove, et sinu saatus suunaks sinu teed külluse poole. Kalkopüriit aitab kaitsta seda, mis on kord loodud ja aitab hoida ära laostumist, samas aitab see ka küllust ligi kutsuda. Kõik ülejäänud kristallid kutsuvad sinu ellu materiaalset jõukust.

Ma kirjutan aeg-ajalt maagiaid, mida saab olemasolevate kristallidega teha. Kui maagias on kirjas, et võib kasutada küllusekarbi kristalle, siis kindlasti kasuta seda enda jaoks ära!

Küllusekristalle on loomulikult veel ja alati on kristallide tekstis kirjas, mis energiad igal kristallil on. Esialgu peaks sellest nimekirjast piisama, kindlasti kirjutan neid siia tulevikus juurde!

Küllusekarpi võib hiljem lisada erinevaid rahamaagiaid, mida elu jooksul teed, et enda maagiakarpi võimendada. Võimalusel lisage pidevalt kristalle ja ka raha! Loe ka Küllusekarbi aktiveerimise maagiat, leiad selle SIIT.

Olgu küllus sinuga!

Tene Laul