Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende energiat enda energia suurendamiseks, kasutan ma ka taimi. Kui sa tahad olla füüsilises ja vaimses mõttes terve, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olema ja selle järgi on mul pidevalt meeletu isu. Kui ka sul on samasugune kirg rohelise sibula vastu, siis palju õnne sulle, sa sööd imerohtu, võib-olla eneselegi teadmata. Roheline sibul on imeline taim, mis aitab meeltel olla ergas ja kui ma räägin meeltest, siis ikka nendest, mis tajuvad ja on sinu intuitsiooni kanaliteks.

Minu lähedane inimene küsis minu käest just hiljuti, kui nägi mind rohelist sibulat söömas: "Tene, kuidas sa suudad seda koguaeg süüa?" Vastus, mille ma talle andsin, oli lihtne: "Tee ise tööd sellisel alal nagu mina teen ja sa saad sellest siis aru". Ehk mida ma soovisin sellega öelda, oli see, et kuna ma pean endast teiste inimeste abistamiseks väga palju energiat ära andma ning pidev energiate kuulamine ning tunnetamine võtab mu hingest energiat, siis roheline sibul on see, mis taastab minu energiavarusid ja annab mulle erksa meele energiate tajumiseks. Soovitan seda kõigile, kes vähegi soovivad enda energiatunnetust paremaks muuta.

Intuitsioon või mitte?


Annan sulle vihje selle kohta, miks sulle näiteks meeldib rohelise sibula maitse ja miks sulle näiteks absoluutselt see taim ei meeldi. Sellel on olemas oma põhjus, sa pead oskama enda keha signaale ja märke lugeda. Näiteks inimesed, kes armastavad rohelist sibulat, siis nende Kolmanda Silma Tšakra on terve. Ehk suurepärane uudis sulle, sibulaarmastajale - see töötab su heaks! Aga sina, kes sulle absoluutselt ei maitse roheline sibul, sulle on mul paraku vähe halvem uudis. See on märk selle kohta, et sinu Kolmanda Silma Tšakra on energiavaeses olukorras ja ta ei tööta sinu heaks. Kordame üle veel selle, mida see Kolmas Silm teeb. See on Tšakra, mis aitab sul tajuda õiget ja valet ehk seda, mida sa peaksid tegema, mida mitte, keda sa peaksid usaldama, keda mitte ja põhimõtteliselt kõike seda, mis aitab sul elus edasi liikuda ning otsuseid vastu võtta. Seega, kõik sibulat sööma!

Maagia sinu köögis

Taimed on üks viis, kuidas enda energiat mõjutada. Läbi söögitegemise ning selle toidu söömise muudame pidevalt enda energiat spirituaalsel tasandil. Ükskõik, mida sa sööd, see mõjutab sinu füüsilist ja vaimset keha. Seega, kui sa midagi sööd, siis söö seda enda tervenemise eesmärgil, mitte ainult sellepärast, et see maitseb hästi. Ole teadlik, mida sa sööd!

Roheline sibul annab sinu toidule võime sind kaitsta, sinu energiat puhastada ja sinu meeli selgemaks teha. Seega, kui sa lisad seda toidu sisse, siis sa samal ajal valmistad endale toitu, mis puhastab sinu Aurat. Ennekõike puhastab see näiteks Auralekkeid Kolmanda Silma Tškra ja Südametšakra kohalt. Seega, kui sa tunned, et need Tšakrad on sul veidi nõrgad, siis lisa seda taime enda toidu sisse.

Kui sa tunned, et sa ei suuda õigesti tunnetada ja sinu intuitsioon veab sind pidevalt alt, siis samuti lisa enda menüüsse rohelist sibulat. See on üks lihtsamaid viise, kuidas enda meeli selgemaks muuta ja enda intuitsiooni suurendada. Roheline sibul aitab sul õigesti näha ja tajuda.

Lisa rohelist sibulat söögi sisse, mida sa pakud enda perekonnale. Seda selleks, et leevendada riidusid, mis majas parasjagu eksisteerivad. Roheline sibul aitab tühjast tekitatud pingel vaibuda ja mõttetutel tülidel haihtuda. Seega, kui riidlete, siis sööge rohelist sibulat ja asjad lahenevad palju kiiremini. Kusjuures inimesed, kes söövad rohelist sibulat regulaarselt, need inimesed on tasakaalukamad ning mõtlevad enne enda mõtted läbi, kui välja ütlevad.

4 PÕHJUST ROHELISE SIBULA SÖÖMISEKS

1. SILMAD TERVEKS

Üheks põhilisteks põhjuseks, miks ma pidevalt ja pea igapäevaselt rohelist sibulat söön, on see, et ma soovin, et minu silmad oleksid terved. Kuna enamus minu tööst on seotud Kolmanda Silma Tšakra energiakanali kasutamisega, siis pean ma seda Tšakrat hoidma. Kui sa ühte Tšakrat väga palju kasutad, siis sa ei tohi seda jätta energiast tühjana seisma. Sa pead pidevalt andma sellele Tšakrale lisajõudu ja mina teen seda nii, et söön rohelist sibulat. Loomulikult on seal ka vitamiine, mis annavad füüsiliselt sinu silmadele tervist.

2. LUUD TUGEVAKS 


Roheline sibul on eriliselt kasulik neile, kellele väga meeldib juua kohvi või rohelist ning musta teed. Rohelist sibulat tuleb süüa sellepärast, et kehast ei väljuks kasulikud vitamiinid, eriti veel sellised vitamiinid, mis aitavad sinu luudel tugevad olla.


3. SÜDA JA SÜDAMETŠAKRA

Peale selle, et roheline sibul toimib suurepäraselt Kolmanda Silma Tšakraga, aitab see ka tervendada südant ja Südametšakrat. Roheline sibul on täis antioksüdante ja A-vitamiini, mida on vaja sinu südame terviseks. Rohelist sibulat soovitan ma südame jaoks juba sellepärast, et see paneb vere liikuma. Mina õpin taimi nii, et ma tunnetan, mida need taimed minuga teevad, kui ma olen need ära söönud. Rohelise sibula puhul tunnetan ma seda, et see puhastab verd ja paneb selle liikuma, mis on omakorda ülimalt kasulik südame tervise jaoks.

4. IMMUUNSÜSTEEM

Kui sa tahad terve olla, siis kasuta enda igapäevases menüüs taimi ja loomulikult ka rohelist sibulat. Kust tuleb tervis? Loomulikult tervislikust toitumisest ja õigete taimede söömisest. Roheline sibul on täis antioksüdante, mis takistavad sinu kehas haiguste teket.

Loe ka minu artiklit punase sibula tervislikkusest ja spirituaalsest väest, leiad selle SIIT.

Jäta meelde, et ma ei ole õppinud meditsiini, need teadmised on mulle antud sünniga kaasa, minu missioon on inimesi aidata ja tervendada - seega on kõik siinkirjutatu puhtalt minu usk ja arvamus selle taime kohta, mitte meditsiiniline nõuanne.