Silmad on hinge peegliks, andes meile märku, kes me oleme ja andes meile võimaluse lugeda teise inimese olemust. See, millist värvi silmadega sa oled sündinud, annab sulle märku sinu hinge sügavusest ning sinu emotsioonidest. Olen eelnevalt kirja pannud pruunide silmade kohta, mille kohta leiad lugemist SIIT, roheliste silmade kohta saad lugeda SIIT, siniste silmade kohta saad lugeda SIIT ja kollase värvusega silmade kohta SIIT.


HALLID SILMAD

Hallide silmadega inimesed jätavad alati teistele inimestele endast väga müstilise mulje ehk teistel inimestel jääb mulje, et seal sees on enamat, kui nad endast välja annavad. Tegelikkuses nii ongi ehk hallide silmadega inimene ei räägi tihtipeale kõike, mis tema sees tegelikult eksisteerib, jättes pidevalt teiste fantaasiale ruumi. Samas võib hallide silmadega inimene tihtipeale jätta endast vägagi eksitava mulje. Hallide silmadega inimesest ei ole kerge esmakohtumisel aru saada ning tihtipeale võib ta kuulda lauseid: "Ma alguses tundsin, et sa oled teistsugune" või "Ma alguses arvasin, et sa oled kuri", "Sa tundusid mulle alguses väga vaikne". Selle asja juures on hea külg see, et nendel avaneb võimalus varjata neid emotsioone, mida nad tegelikult tunnevad.

Küll aga on hallide silmadega inimene äärmiselt tundlik kriitika osas. Peale kriitika on hallide silmade taga ka ülitundlik ning emotsionaalne inimene, kes tihtipeale ei oska iseenda ülemõtlemise, ülereageerimise ning ülemuretsemisega midagi peale hakata. Hallid silmad sümboliseerivad kiiret mõttetegevust ja analüüsivat hinge. Kuid seesama analüüsiv hing võib olla iseenda jaoks kõige kahjulikum. Kahjulikum selles mõttes, et ta võib iseennast paanikasse viia olukordades, kus paanikaks ei ole põhjust.

Hallide silmadega inimesed kipuvad pidevalt juhtimispositsiooni ja juhtivat rolli üle võtma, nende sees on vajadus ise juhtida ning olukorda kontrollida. Seega nad kontrollivad kas enda pereelu, suhteelu või soovivad seda teha töö juures. Isegi kui nendele pole antud ülesannet, milleks on asjade ise tegemine või enda peale võtmine, siis nad hakkavad sinnapoole nii ehk naa liikuma. See tähendab seda, et hallide silmadega inimene ise ei saagi aru, kuidas ta soovib juhtida ja selline ülesannete enda peale võtmine toimub nii muuseas, möödaminnes ning loomulikult. Tihtipeale võib tema kaaslane tunda temas vajadust kontrollida ning kõike teada. Tegelikult on nii, et seesama hallide silmade esindaja üleüldse ei soovigi midagi halba, ta lihtsalt teab, et kui ta teeb ise ära, siis on asjad tehtud ja korras. Seega, kui sina ei ole hallide silmadega ja sinu kaaslane on, siis sa ehk mõistad teda nüüd veidi paremini. Kui sa ise oled hallide silmadega, siis saad enda kaaslasele öelda, et see lihtsalt oled sina ja sinusuguseid on veel teisigi ning see kõik on tegelikkuses hea. See on hea sellepärast, et hallide silmadega hingel on väga suur emalik või isalik instinkt. Seesama instinkt teeb neist head perekonna kooshoidjad, kuna nendele on väga tähtis see, mida nende lähedased teevad, kuidas neil läheb ning kas nad saavad oma eluga hakkama. Ainult vahel võib see teistele tunduda ülimalt kontrolliv.

Hallide silmadega inimesed võtavad armastust väga tõsiselt ja vahel isegi liiga tõsiselt. Seesama liigne tõsidus võib nad muuta ka armukadedaks. Samas nad võivad armastada väga sügavalt ja nende tunded on väga ehtsad. Kui tunne kaob, siis nad hakkavad suhtest põgenema või muutuvad sarkastiliseks. Nad ei suuda eksisteerida suhtes, kus sädet ei ole, sest pole mõtet enda aega raisata.

Hallide silmadega hinged on küllaltki impulsiivsed, kiire reaktsiooniga ning äkilised. Need omadused on nii head kui ka halvad, olenevalt olukorrast. Samas, kui sa ei ole kiire, siis sa ei suuda elus headest asjadest õigel ajal kinni haarata. Kuna hallide silmadega hing seda suudab, siis tal on võimalus õnnele ning ta ei maga seda maha. Samas võib ta tihtipeale ülereageerida olukordades, kus tegelikult pole vaja üldse reageeridagi.

Kui sul on hallid silmad, siis sa vajad enda kõrvale inimesi ja sul on meeletu vajadus suhtlemise järele. See võib olla ka põhjus, miks paljud teised inimesed otsivad sind üles, kui nad tahavad rääkida. Sa lihtsalt ise tõmbad seda enda poole. Sulle meeldib rääkida maast ja ilmast, vahet ei ole, mis see teema on, peaasi, et suhtlus oleks käimas.

Hallid silmad annavad sulle vajaduse pidevalt plaane teha ja ka plaanide järgi elada. Plaan on vajalik, et ellu jääda. Hallide silmadega inimesele ei meeldi teadmatus, udune tulevik ja elu kahtlased käigud. Kui midagi on segane, siis on närvid need, mis saavad kannatada.


TUMEDAD VÕI HELEDAD?

Lisaks kirjutan sulle ka seda, mida sümboliseerivad tumedat või heledat halli värvi silmad.

Tumedat tooni hallid silmad sümboliseerivad väga sügavat sisemist maailma, inimest, kellel on väga suur fantaasia ning kujutlusvõime. Need silmad on inimestel, kellele meeldib omaette mõelda, lugeda, tegeleda õppimisega ning enda arendamisega. Tihtipeale võivad nad enda maailma ära kaduda ja vahel nad ei oska teha vahet reaalsusel ning nende enda loodud maailmal. Kui see inimene suudab enda sügavat hinge kasutada enda ande välja toomiseks ning enda elu konkreetse eriala/ande arendamiseks ja osutada sellele väga suurt rõhku, siis see inimene on õnnelik. Vastasel juhul võib ta pidevalt stressis olla ja seda sellepärast, et tal on enda energiat lihtsalt vaja ära rakendada. Tema puhul on selle energia rakendamine võimalik vaid mingis konkreetses suunas. Kui sul on tumedat värvi hallid silmad, siis soovitan sul kanda ande avamise kristalle, et mõista, kuidas enda annet avastada. Selliseks kristalliks on näiteks Krüsanteenum.

Heledat tooni hallid silmad sümboliseerivad inimest, kes soovib pigem elada ilusas idüllis. Ta soovib enda ellu palju luksust, romantikat ning ilu. Heledad hallid silmad sümboliseerivad inimese hinge, kes soovib enda elu kujundada kaunilt ning talle on väga oluline, milline ta välja näeb. Heledad hallid silmad näitavad ka hinge, kes on kriitikale ääretult tundlikud ja kes ei suuda teiste inimeste negatiivsetest sõnadest kergelt vabaks lasta ning üle olla. Nendele soovitan ma enda Aurat tugevdada ja tegeleda selle kaitsega ehk need inimesed võiksid kindlasti kanda pidevalt erinevaid kaitsekristalle, parimad on Hematiit ja Ahhaat.

Silmad annavad mõista, kes me oleme, mida me kuidas tunneme ja kui sügav on meie hingeline maailm!