Kui sa oled viimasel ajal näinud number 194, siis kindla peale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.


Sinu materiaalsed unistused täituvad!

Kui sa näed number 194, siis sa peaksid olema õnnega kuhjatud ja loomulikult ka õnnelik olema, et selline õnnenumber sinu teele saadetakse. See on märguanne selle kohta, et sa oled külluseenergiaga kaetud ja nüüd on õige aeg enda külluslikud soovid teele saata. Kasuta seda suurepärast võimalust ära selleks, et need täituksid.

Kui sinu Inglid toovad sulle sellise maagilise numbri, milleks on 194, siis nad hüüavad sulle, et ole avatud külluslikele mõtetele. See on sinu hetk, kus sinu unistused materialiseeruvad. Saada oma materiaalne soov nendeni, et nad saaksid sinu unistust täitma asuda.

Number 194 nähes antakse sulle teada, et ükskõik, mis sinu elus hetkel toimumas on, kõik muutub paremaks. Seda räägitakse sulle sinu elu materiaalsemas mõttes. Isegi siis, kui sa number 194 näed ja sul on materiaalselt väga raske hetk, siis see sama number tuleb ütleb sulle seda, et kõik see läheb mööda.

Selle numbriga tullakse sind teavitama, et head ajad on ees, materiaalne õnn on sinu poole teel, konkreetne materiaalne probleem laheneb ja sa pead hetkel väga palju keskenduma materiaalsele unistamisele.

Kui sa näed number 194 vahetult enne magamaminekut, siis mine täna öösel unne koos materiaalse sooviga. See on ka viis, kuidas sa saad enda unistusi teele saata!

Materiaalsete unistuste ja soovide teele saatmiseks kasuta sellist kristalli nagu Malahhiit. See on külluslike soovide teelesaatja ja kui sa kannad seda kristalli ning samal ajal ka unistad, siis sa saadad need soovid universumisse.

Kõik Inglinumbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT.