Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 197 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 197, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 197 ei tähenda sedasama, mida tähendab 791 või 971. Loe 971 Inglisõnumi tähendust SIIT.

Kuula iseennast, usalda enda intuitsiooni ja hinge


Kui sa näed sellist Inglinumbrite kombinatsiooni, kus on 197, siis sulle antakse märku sellest, et sa võiksid rohkem tegeleda enda hinge võimendamisega ja enda intuitsiooni kuulamisega. Sulle antakse märku, et sa oled valmis hingelt arenema, on hea ette võtta erinevaid spirituaalseid tegevusi nagu näiteks ennustamine või hoopis mediteerimine. Lisaks sellele sinu Inglid paluvad sul väga tõsiselt pühendada end märkide lugemisele ja võtta otsuseid vastu vaid enda sisetunde põhjal. Inglid juhatavad sind enda hinge kuulama ja annavad sulle teada, et ainult sinu sees on olemas õiged vastused, mida sa otsid.

Lisaks annavad sinu Inglid sulle soovituse lasta vabaks kõigest vanast, mis sinu elu enam hästi ei teeni, andes sulle märku, et vabasta sidemed, teemad ja tegevused, mis sind kahjustavad.
Mõtle selle peale, mida sa oled viimasel ajal nii-öelda vägisi teinud või kellega kohtunud, kellega sa tegelikult enam ei soovi kohtuda. Sinu Inglid annavad märku, et vabasta see teema enda elust ja mine eluga edasi.

Number 197 kombinatsiooni hakatakse siis nägema, kui on aeg enda eluga edasi minna ja elu spirituaalsemat poolt rohkem hinnata. Vabastada end materiaalsusest ja ahnusest!

Kanna endaga kaasas sellist kristalli nagu Serafiniit, et suurendada enda sidet Inglitega ja õppida nende poolt saadetud märke lugema!

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.