Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

28. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 28. kuupäeval, siis sinu sünnipäeva mõjutab suuresti number 1 vägi, mis annab sulle lisaks sinu numbri eripärale ka veidi number 1 väge. Selleks väeks on vajadus olla iseseisev ja loomulikult on saanud 28. kuupäev endale juurde veidi number 1 temperamenti.

Kui sa oled sündinud 28. kuupäeval, siis numeroloogia on sulle kinkinud oskuse koostööd teha ja oskuse ka vägesid juhtida ning organiseerida. Sinus on olemas ülemusele, juhile või pealikule omased energiad. Selle oled sa saanud number 1 väest. Kuid sinu juhtivad omadused on veidi teistsugused. Sa oskad enda asju ajada positiivsemal, leebemal ja rahulikumal viisil. Sulle kohe kindlasti ei meeldi teisi kamandada, vaid sujuvalt nad õigele teele suunata. Seega omad sa oskust suhelda, läbirääkimisi pidada ja läbi oma heade suhtlemisomaduste ka teisi inimesi mõjutada. Sa kasutad oma soovi saamiseks õiglast viisi ja pidevalt lood sa teiste inimestega enda eluteel kompromisse. Ütleme nii, et 28. kuupäev on muutnud sinust hea suhtekorraldaja. Kuid samas võid sa vahel endale sellega väga palju liiga teha, kuna sa tihtipeale unustad ära selle, mida sa soovisid saavutada, andes alla oma südame pärast. Teised inimesed suudavad sind mõjutada nendest välja kumava headusega ja sa oled kohe kiiresti juba õnge otsa püütud. Sinu sees on vägi, mis ütleb sulle, et sa pead enda tahtmist saama. Kuid samas oled sa veidi tasakaalutu ja lased ilusatel sõnadel ennast pehmeks rääkida. Mul on soovitus kõikidele neile, kes on sellel kuupäeval sündinud - sa pead õppima inimesi paremini tundma, nägema inimeste tõelisi palesid. Sa oskad seda näha siis, kui sind meelitama ei tulda. Kuid, kui ilusad sõnad ja žestid on sinu ees, siis sa sulad.

Sinu sünnikuupäev annab sulle soovi teiste inimestega hästi läbi saada. Sinu jaoks on väga oluline see, mida teised sinu kohta arvavad. Eriti need inimesed, kellega sa ise suhtled või kellega sa kuidagi pidi seotud oled. Samas ei lähe sulle korda absoluutselt see, mis võõrad inimesed sinust arvavad. Sa oled väga haavatav oma maine suhtes, kui keegi lähedane tuleb sulle etteheiteid või kriitikat lagedale tooma. Sa lähed põlema ja see paneb sind iga hinna eest end kaitsma või kehtestama. Rahulik, malbe ja sõbralik number 28 ärritub just selle pärast.

Sa oled hea liider, kuid seda alles siis, kui sinu kõrval on inimesed, kes on nõus sinuga koostööd tegema. Sa oled lihtsalt selline, kes peab tundma teistepoolset tuge ja heakskiitu. Koostöö on ülioluline. Sa oled iseseisev, kuid sa ei ole üksik hunt metsas. Sa eelistad olla osa hundikarjast.

Idealistlik ja teistest teistsugune. Kui sa oled sündinud 28. kuupäeval, siis sa sead iseendale väga kõrgeid standardeid. Sa ise lood endale pidevalt kõikide erinevate teemadega piire ja tõstad enda latti tavaliselt suhteliselt kõrgele. Sa tahad kõiges, mida sa teed, olla väga hea ja sa teed väga palju tööd selle nimel, et endale seatud latini jõuda. Kuigi samas see annab sulle kaasa väga palju stressi, et sa ennast pidevalt tagant piitsutad. Sa soovid olla lihtsalt edukas ja end pidevalt elus edasi viia. See on minu meelest väga hea omadus, mis sina 28. kuupäeval sündides oled endale numeroloogiaga kaasa saanud. See number paneb sind liikuma ja elama.

Sa oled teistest teistsugune oma olemuselt ja enda tegudelt. Number 28 ei jää mitte kunagi kellelegi märkamata. Sa kannad teatud sorti Aurat, mida kannavad kõik 1 mõjutuse all sündinud (sünnikuupäevad 1, 10, 19 ja sina 28). See on magnet, mis tõmbab enda poole pilke. Kuid siiski oled sa ka teistsugune, sulle ei meeldi traditsioonid, sa lood ise neid ja hoopis teistsuguseid. Sul on omad kummalised kiiksud ja vajadus asju teistmoodi teha, kui keegi teine sulle seda ette ütleb. Sulle meeldib ise otsustada, kuidas asju ajada. Sinu sünnikuupäev mõjutab väga palju sinu mõttetegevust ja see suunab sind korrale mitte alluma. Sa oled sisemiselt mässumeelne, kuid väliselt tasakaalukas. Sa petad väga paljusid ära oma tasakaaluga, kuid kui tuleb sinu poole piirang, siis ilmtingimata tuleb selle vastu mässata. Sa oled teistest 1 mõjutustest vähem temperamentsem ja tihtipeale elad enda mässumeelsust sisse poole. Tehes loomulikult iseendale sellega liiga, kogudes vahetevahel liialt palju stressi enda ümber.

Sinu hingele on kingitud number 28 poolt enesekindlust, kuid sul on vaja pidevalt kuulda kellegi poolt heakskiitu ja tagant tõukamist. Sul on olemas see vägi, kuid sa ei oska seda väge õigesti kasutada. Sul on vaja motivaatorit ja selleks peab olema sinu lähedane inimene. Kui sa oled leidnud enda kõrvale kaaslase, kes on sinu motivatsiooni allikas, siis sa suudad alati olla enesekindel. Kui sa valid enda armastajaks inimese, kes ei oska motiveerida ja inspireerida, siis sa jäädki enda enesekindluse tõusude ning mõõnadega maadlema.

Pidev muutuste vajadus on sinu hinges. Sa oled selline, kes suudab rutiinselt elada ja tööd teha, kui iga mõne aja tagant tuleks sinu ellu väike energiavälgatus. Välgatus, mis tooks sulle uut hingamist. Sa suudad olla stabiilne, rajada endale kodu ja olla armastav pereliige. Olla suurepärane töötaja, kuis samas sa pead pidevalt selle sama rutiini kõrvalt midagi uut kogema. Kui sa ei saa uue ja huvitavaga tutvuda, siis sa lähed närviliseks ning hakkad põgenema. Soovitus sulle on see, et vii end erinevatesse tegevustesse, et sa ei hakkaks enda elus põgenemiskatseid tegema.

Crazy Ahhaat on sinu õnne, heaolu ja positiivsuse talisman. See on kristall, mis aitab sinu numeroloogiat tasakaalustada, tuues välja number 28 kõige paremad omadused ja maandades selle numbri negatiivsemat poolt. Crazy Ahhaat toob õnne kõikidele, kes on sündinud ükskõik millises kuus 28. kuupäeval. See kristall aitab alati olla enesekindel ja õpetab alati iseendasse uskuma. See toob head õnne igal tasandil, nii emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil.

Sulle meeldib organiseerida ja planeerida, kuid sa väsid väga kiiresti ära ette võetud asjade lõpuni viimisel. See tähendab seda, et sa oled hea algataja, kuid vajad alati kedagi enda kõrvale, kes sinuga koos võiduka lõpuni oleks.

Sulle meeldib enda emotsioone väljendada, kui tegemist tuleb armastusega. Sinu hinge sisse on kodeeritud numeroloogia poolt veidikene latiinolikku armastajat. Kui sulle keegi väga meeldib ja see inimene on sinu südamesse pugenud, siis sa sooviksid täielikult temale end pühendada. Samas sa võid väga kiirelt endast välja minna ja enda koledamat poolt enda armastatule väljendada. See juhtub siis, kui sinu tunnetele ei vastata nii nagu sina ootaksid, et nendele vastatakse. Senikaua, kuni sinu armastaja väljendab oma armastust ja kiindumust sinu suhtes, senikaua sina oled see, kes kuhjab oma kallima enda armastusega üle. Crazy Ahhaat on see kristall, mis toob ka sinu suhteellu õnne, aidates ennekõike üles leida see ühine keel enda kallimaga, mis on sinu jaoks ülioluline ja vallalistele toob see kristall oskust seda "õiget" üles leida.

Sinu probleemiks on see, et sa ei lase end õigel ajal mõjutada. Kui sa oled endale midagi pähe võtnud, siis sind on väga raske mõjutada. Seda sellisel juhul, kui see on sinu isikliku eluga seotud ja keegi teine sellesse ei kuulu. Vahel võid sa olla väga pime oma uskumuste sees ja sa ei üritagi näha teisi viise asjade ajamiseks või lahendamiseks. Ma soovitan sul enda lähedasi kuulata, kui nendel on midagi öelda, sest võib-olla nad ei tee seda sinu kiusamiseks. Anna neile ja ennekõike iseendale võimalus. Sa ei pea kohe muutma enda suunda, kuid sa võid läbi teistepoolsete nõuannete saada head inspiratsiooni oma tee veelgi paremaks loomise jaoks. Seega teinekord katseta ja võta nõuandeid mitte kriitikana, vaid hoopis inspiratsioonina.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.