Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.

Neitsitel on omad erilised küljed, millest teised sodiaagid peaksid teadma. Seda teadma sellepärast, et mõista Neitsi sodiaagi iseloomu. Neitsi mõistmine toob endaga kaasa vaid häid aegu tema seltsis. Eriti kasulik on mõista Neitsi neid erilisi külgi neil, kes elavad Neitsiga koos, kes on tema sõbrad või tema kaaslane.

Kõik Neitsid on hoolimata erinevatest numeroloogilistest ja teistest astroloogilistest näitajatest väga keerulise struktuuriga. Neitsid on paljude külgede pealt tugevad, kuid samas on neil palju haavatavaid kohti. Kui sa neid kohti temas tead, siis oskad Neitsiga ümber käia.

Neitsi kannab enda Auras sünnist saati Maa-elemendi väge, mis tähendab seda, et Neitsi jaoks on väga oluline materiaalne kindlustunne kindel sissetulek ja ette aimatav majanduslik olukord, see on nii enesest mõistetav, et see teema lihtsalt peab selge olema. Kui Neitsi jaoks on midagi sellel teemal lahti seletamata, siis Neitsi seda teemat rahule ei jäta. Mõtleb, organiseerib, üritab asju plaanipäraselt sättida, kalkuleerib ja teeb kümneid majanduslikke plaane enda peas. Kõik peab siiski olema majanduslikult kontrolli all. Kui nii on, siis on rahu maa peal ja kui nii ei ole, siis Neitsi näitab enda närvilist ning mitte kõige meeldivamat poolt.

Neitsi võib puhta hulluks minna, kui rahaasjad ei ole korras. Kuna on väga paljude erinevate iseloomudega Neitsi sodiaagi all sündinuid, siis see hullumeelsus tuleb igal erineval Neitsil ka erinevat pidi välja. Kes valab end kaaslase peal välja, kellel tekib paanika ja kellel negatiivsus. Kõik Neitsi lähedased võiksid seda mõista, et majanduslik heaolu võrdub emotsionaalse heaoluga. Need käivad käsikäes ja mitte ainult heaolu, vaid ka teadmine, mida tulevik Neitsile majanduslikult pakkuda võib. Kusjuures teadmine on väga oluline.

Samas on Neitsi majanduslikud väljavaated ja materiaalne mõttemaailm ka tema tugevaks küljeks. Neitsi jaoks on oluline tema majanduslik olukord, kuid samas on Neitsil oskus enda majanduslikku olukorda ka parandada. Kui sünnitakse Neitsina, siis tema sodiaak annab talle väga hea analüüsivõime, mis on suunatud majandusse. Paljud neitsid on väga head rahategijad ja paljud isegi suured rahamasinad, kes lihtsalt oskavad enda elu hästi kindlustada.

ROHELINE KALTSIIT on Neitsi rahaõnne, materiaalse edu ja majanduslike ambitsioonide täitumise kristall. Rohelist Kaltsiiti on kasulik Neitsil kanda siis, kui Neitsi soovib enda materiaalseid unistusi täide viia või seda kristalli võib hoida ka töölaua peal ning lisaks ka külluse karbi sees.

Neitsi jaoks on emotsionaalne tasakaal ülioluline ja selle nimel töötab ta terve enda elu vältel
. Neitsi on haavumise suhtes väga tundlik, kuid see on tal kerge tekkima. Sarnaselt Vee-elemendi (Kalad, Vähk ja Skorpion) esindajatega on Neitsid on ühed haavatavama Südametšakraga, kuid Neitsi südamesse tekib haav Vee-Elemendi sodiaakidest kiiremini. Kui Neitsi saab haavata, ei pruugi ta seda teistele välja näidata, kuid selle haava parandamine võtab ikka meeletult palju aega. Seega, kui sa peaksid üldse midagi Neitsi kohta teadma, siis kindlasti tuleb temaga väga hoolikalt enda sõnu valida. Neitsiga suheldes vali kriitiliselt mida talle ütled ja mida mitte. Iga sinu sõna võib olla nuga, mis lõikab südamesse haava. Kui sa oled selle noa kogemata välja võtnud, siis katsu seda paranda. Tead miks? Neitsi naljalt ei andesta. Isegi siis, kui tegemist oli tühise asjaga, tema jaoks ei olnud see tühine. Elu on kord selline, kõik oleneb sellest, kuidas sa asjadesse suhtud. Neitsi suhtub ellu väga tõsiselt ja teiste inimeste sõnad võivad olla tema kõige suurimateks vaenlasteks.

Kui Neitsi üheks haavatavaks pooleks on see, et Neitsile on lihtne haiget teha, siis teistpidi võib Neitsi olla just nende samade inimestega väga külm, kes talle midagi on teinud. Ta võib kuni elu lõpuni ühe konkreetse inimese vastu seista, kes talle liiga on teinud. Osates olla andestamatu siis, kui haiget on tehtud. Tugevuseks on see, et Neitsi ei anna alla ja ei lase end halvasti kohelda. Kuid samas võib Neitsi olla ülekohtune nendega, kelle sõnad või teod ei vääri tema poolset ignoreerimist. Seega Neitsid võiksid kindlasti enda Südametšakrat tasakaalustada, et mõista, mis on haavumist ja solvumist väärt ning mis mitte.

Neitsil on oskus enda elust välja lülitada inimesi jäägitult, kui selleks on ta leidnud mõjuva põhjuse. See on tema tugev ja haavatav iseloomujoon korraga. Tugevus on see, et keegi temale liiga tegev ei jõuaks enam leida teed tema juurde tagasi. Haavatavus on aga see, et... äkki see inimene oli asjatult mõeldud loovutamisele.

SERPENTIIN JAAD aitab Neitsil mõista, kes on talle tegelikult liiga teinud, mille peale võiks tegelikult solvuda ja missugust inimest tuleks tegelikult enda elust välja lülitada. Serpentiin Jaad aitab Neitsil mõista seda, kes on tema jaoks vajalik ja kes mitte. Aidates andestada neile, kes tahtlikult halba ei ole teinud. Serpentiin Jaadi võiks Neitsi kanda siis, kui tal on kellegiga probleemid esile kerkinud.

Neitsi jaoks on lojaalsus väga kõrgel kohal ja see on asi, mis peab igas suhtes eksisteerima. Lojaalne inimene on tema inimene ja kui lojaalsus kaob ära, siis Neitsi kaob ka ära. Kaob nii ära, et ta ei anna endast märkugi, et ta hakkab liikuma. Lihtsalt liigub minema.

Neitsi on väga sügavamõtteline ja see, kes alati soovib teada, miks ta sellele planeedile sündis? Mis on see põhjus miks ta sellises elus on, miks on ta elu ja hing sellised? Kõik need küsimused keerlevad Neitsi hinges ja sedasi on need mõttes ringi liikunud juba tema sünnist saati. Neitsi üheks tugevuseks on see, et Neitsi alati otsib elule suuremat tähendust, see omakorda muudab teda iseenda hinge arendavaks ja see annab talle jõudu juurde spirituaalsel teekonnal liikumiseks. See sama võib olla ka tema haavatav külg ja paljude Neitsite puhul see nii ka on. Eriti kehtib see Neitsi naiste puhul, kes on tundlikud sellel teemal. Haavatav selle poolest, et Neitsi võib nii sügavale iseenda teekonna otsingus minna, et ta võib end selle kõigega endast välja ja stressi viia. See on samas nii huvitav, kuid samas nii painav.

Neitsid paistavad välja väga tugevad ja seda tegelikult nad ongi. Teised inimesed ei pruugi alati aru saada, kas Neitsi nüüd on südamest temaga või mitte. Kas Neitsi hoolib või on enesekeskne. Alati ei ole võimalik seda Neitsi puhul tunda ja see tekitab teistes sodiaakides küsimuse: Kas ta ei hooligi minust? Kas Neitsile ei lähe ma korda? Kuid tegelikkus on nii, et Neitsi võib oma tugeva pealiskihiga ringi liikuda, kuid kui ta kellestki hoolib, siis teeb ta seda kogu südamega. Ei ole Neitsi jaoks olemas pealiskaudset hoolimist. Kui hoolib, siis nii nagu Ladina-Ameerika seebika staar, kelle tunded on üüratud ja kui mitte, siis täpselt sama külmalt, kui on jäämeri. Kui Neitsi aga hoolib, siis see on igat tema tunnet väärt, siis ta hoolitseb, armastab ja jagab.

Neitsile ei meeldi vaielda ja veel vähem ei meeldi Neitsile see, kui keegi teine soovib temaga vaidlusesse astuda. Kui üldse keegi vaidleb kellegiga, siis käib see nii, et Neitsi ütleb oma arvamuse välja ja vaidlusel ongi lõpp. Nii lihtne? Miks teised aru ei saa, et nii lihtne ongi vaielda? Kuid teised sodiaagid võivad olla sõjakad, jäärapäised, keevaverelised, üliemotsionaalsed ja palju muud ning vaidlused võivad kõigiga tekkida. Neitsi eelistaks ühepoolset vaidlust ilmselgelt ja sellega suudaks ta ka toime tulla. Kuna ma räägin selles artiklis Neitsi tugevatest ja nõrkadest külgedest, siis selles teemas on need mõlemad esindatud.

Näiteks on Neitsi selline, kellele ei meeldi, kui temaga ei olda nõus, ühel arvamusel ja kui tema mõtet maha tehakse. Kui seda tehakse, siis ta seisaks nagu oma vaenlase ees. Hoolimata sellest, et see sama, kes tema ees seisab on võib-olla tema Sõnnist kaaslane või hoopis Kaksikutest tütar. Kui on "ei", siis on "ei" ja kui "ei" tuleb, siis Neitsi hakkab sellele vastu. Neitsi soovib jääda enda arvamuse juurde ja Neitsile meeldib see, kui ollakse tema teemas täielikult sees. Teised sodiaagid, kaaslane või pereliikmed võivad "ei" öelda hoopis heal eesmärgil, et näidata Neitsile teist külge selle kõige suhtes, kuid see ei lähe kahjuks läbi. Neitsi tugevuseks on tema sihikindel iseendasse uskumine ja Neitsi nõrkuseks on oskamatus sõnale "ei" aktsepteerimist anda.

Paljud, kes Neitsi sodiaaki vähegi tunnevad, kaasa arvatud Neitsid ise, teavad, et igal Neitsil on olemas oma kiiks. Kiiks, mis on seotud organiseerimisega, asjade korraldamisega, korrektsusega ja oma visiooniga. Paljude teiste jaoks võib tunduda, et Neitsi on lihtsalt alati "liiga teemas sees" ja see on rusuv. Mis aga tegelikult toimub on see, et Neitsi lihtsalt on üliandekas ühel konkreetsel teemal ning kui ta sinna oma energiat annab, siis teeb ta seda täie kire ning täpsusega. Igal Neitsil on oma kiiks, millest teised ei pruugi aru saada ja kindlasti ei peagi kõiki inimesi läbi ning lõhki mõistma. On vaja lihtsalt teada, kes on kes ja mis on see temalik joon. Neitsi tugevuseks on tema ainulaadne kiiks ja nõrkuseks on selle sama protsessi tegevuses tekkiv stress.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Neitsi on väga originaalne ja Neitsi võib alati kõiki üllatada oma tugevuste ning nõrkustega. Tema tugevused ja nõrkused on mõlemad omavahel seotud.

Neitsile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.