Täiskuu on üks Kuu faasidest, mil Kuu on meile 100% nähtav. Täiskuu ajal jagab Kuu enda täit väge Maaga ja see tähendab seda, et Kuu mõju on meie üle väga intensiivne. Kõik Täiskuud on oma erineva väega, vastavalt sellele milline sodiaagimärk või teised taevakehad Kuud mõjutavad. Taevakehad muudavad Täiskuu kas siis rikkust andvaks, armastust toovaks või hoopis ohtlikuks, Täiskuu on alati oma väe poolest erinev. Kui Täiskuu on saabumas, siis ma kirjutan selle omaduste kohta alati nädala kosmilises ennustuses. Küll aga on olemas 8 tegu, mida ei tohiks mitte kunagi Täiskuu ajal teha, hoolimata sellest millise erilise väega Täiskuu on.

Neid 8 tegu ei tohiks teha Täiskuu õigel päeval ja sellele eelneval või järgneval päeval, mil Täiskuu vägi on väga intensiivne.

Hoides neist tegudest eemale, ei kutsu sa kogemata enda ellu ebaõnne, õnnetust, kurbust ja probleeme.

1. "Ära karda, et sinu soov ei lähe täide"

Kui sa tegeled Täiskuu ajal erinevate maagiate ja rituaalide või teiste spirituaalsete tegevustega, mille käigus sa soovid enda ellu teatud teemal head õnne ligi kutsuda, siis on oluline see, et sa ei kardaks nende mitte täitumist. Kui sa Täiskuu ajal kardad, et sinu soov ei lähe täide, siis sa kinnitad enda Auravälja sõnumi, milles esinebki see, et sa blokeerid ära oma soovi täitumise.

2. "Hoidu riidudest ja tülitsemistest"

Täiskuu ajal ei tohi riielda ja tülitseda. Igasugune riiuenergia vallandab negatiivsete energiate vastu võtmise. Igal Täiskuul on oma positiivne vägi ja kui sa Täiskuu ajal tülitsed, siis sinu enda Auraväli muudab selle positiivse energia negatiivseks ehk sa kutsud seda ebaõnne ligi, mille Täiskuu sulle õnnena soovib tuua. Teine võimalus on see, et sa ise kutsud enda ellu ebaõnne, mida Täiskuu nii ehk nii pakub vastavalt selle näitjatele ja mille eest tuleks tegelikult sul end kaitsta.

3. "Ära keskendu negatiivsusele"

Kindlasti ei tohi tegeleda virisemisega, ei tohi mõelda negatiivsete asjade peale, kurtmisest pead end eemale hoidma ja kõiki erinevaid negatiivseid mõtteid tuleks hoida endast eemale. Negatiivsuse peale süvenemine ja selle loomine ehk sellest rääkimine lõhub Täiskuu ajal sinu Auravälja tavapärasest topeltkiirusel. Kõik need tegevused lõhuvad inimese Auravälja, kuid Täiskuu ajal laguneb Auraväli eriti kiirelt.

4. "Ära ole enesekriitiline ja ennast lõhkuv"

Täiskuu ajal ei tohi iseendale sisendada seda, et sa oled nõrk, saamatu ja teisi nõrku omadusi. Kindlasti ei tohi end negatiivselt vaadata, haletseda ja ennast emotsionaalselt lõhkuda. Täiskuu ajal on sul võimalik ennast järgmisteks nädalateks tugevamaks muuta läbi positiivse mõtlemise, samas on sul võimalik ennast järgnevateks nädalateks täiesti katki teha läbi enesehaletsuse. Seega, kui tunned, et sa hakkad endale ise liiga tegema, siis räägi end ümber ja veena end, et sa oled ikkagi väga edukas ning enesekindel.

5. "Ei tohi minevikus juhtunud halbade kogemuste peale mõelda"

Kui just ei ole tegemist Täiskuuga, kus tuleb keskenduda halvale, et halb ära kaoks, mida juhtub siiski väga harva Täiskuu kalendris, ei tohiks ülejäänud Täiskuu ajal selliste asjade peale keskenduda. Ära keskendu sellele, mida keegi sulle teinud on, kes sinuga halvasti on käitunud või kes sinuga ülekohtune on olnud. Isegi, kui see juhtus just nädal tagasi, unusta see hetkeks ja ära lase Täiskuu ajal nendel mälestustel või teadmistel endale liiga teha. Täiskuu ajal mineviku probleemide peale mõeldes kutsud sa ise need uuesti esile. See on nagu negatiivse soovi täide viimine ja sa võid nende peale mõeldes lähinädalatel need probleemid taas avada. See on nagu kurbuse pandooralaeka avamine.

6. "Hoia teadlikult end eemale liigsöömisest ja joomisest"

Täiskuu ajal on kasulik hoida enda menüüs kergesti seeditavaid toite, puhast ja taimset toitu. Igasugune liigne toidu ja joogi tarbimine annab Täiskuu ajal kehale märku, et sa soovid enda keha kosutama hakata. Ülesöömine võib viia sind Täiskuule järgnevatel nädalatel pidevatesse toiduületarbimistesse ja sellise sõnumi Täiskuu ajal enda kehale andes sa blokeerid ka rasvade põletamise ära, aeglustades ise läbi Täiskuu enda ainevahetuse. Tarbi mõistlikult ja kehasõbralikult, et sa tunneksid peale Täiskuud end mitu nädalat hästi.

7. "Ära unusta enda kristalle, kodu ja Aurat puhastada"

Täiskuu on aeg, kus igasugused puhastusrituaalid toimivad väga kiirelt ja igakuine puhastusrituaal on ülioluline. Puhastades enda kristalle, kodu ja Auravälja viirukisuitsudega või mõne konkreetse puhastusrituaaliga - soovituslikult Aurapuhastusrituaaliga, vabaned sa kuu aja vanusest negatiivsest energiast. Kui jätad kristallid Täiskuu ajal puhastamata, siis need vallandavad nendesse kogutud negatiivset energiat ise tänu Täiskuule ja need võivad tekitada sinu ümber paraja kaose. Kuna Täiskuu puhastab kristalle, siis on oluline, et sa põletaksid enda kristallide juures viirukeid, et vallandunud energiad enda elust ära kustutada. Vastasel juhul need jäävad sinu koju ja sinu ümber. Lisaks Täiskuule aitab kodu, aurat ja kristalle puhastada ka Salvei rituaaltaim, mille kohta saad lugeda SIIT. Kristallide puhastamise kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.

8. "Ära muretse"

Muremõtted kutsuvad sulle ligi täpselt seda, mille pärast muretsed. Kui muretsed armastuse pärast, siis kutsud enda ellu läbi Täiskuu väe armastuses ebaõnne, kui muretsed raha pärast, siis blokeerid sellega ära järgmistel nädalatel rahavoolu liikumise. Hoidu muremõtetest ja mõista seda, et see, mille pärast muretsed, selle negatiivse soovina teele saadad ja suure tõenäosusega saad sa sellele murele ka reaalse tulemuse.

Hoia end teadlikult Täiskuu ajal eemale neist tegevustest ja lase Täiskuul enda ellu vaid õnne tuua ja end täiustada!

Labradoriidi kristalli on väga kasulik Täiskuu ajal kanda, kui sa teed erinevaid rituaale või soovid enda seest soove välja saata. See on kristall, mis suudab kiiresti sinu mõttemaailma Täiskuuga ühendada ja sulle soovitud tulemusi tuua.