Kas sa oled täpselt kell 20:20 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 20:20, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda, ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on,mida spirituaalsem, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul täpselt sellel samal hetkel teada on vaja. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem üritada neid mõista on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista, mida tähendab Inglite maailmas kellaaeg 20:20 ja selle tähendus kehtib vaid täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei laiene 22:02-le või näiteks 20:22-le. 20:20 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 2020, kui see sinu ellu mõnes muus kontekstis ilmub.

Inglil või Inglitel on sulle 20:20-ga väga palju öelda!

Kui sind kaitsev või ümbritsev Ingel saadab sinu teele kellaaja 20:20 või number 2020 mõnel teisel kujul, siis selles peitub päris mitu sõnumit ja soovitust.
Need võivad kõik olla sinu jaoks olulised või sa pead nende seast ise oskama välja tuua, mis võis sinu kohta käia. Kui sa seda numbrit näed, siis analüüsi eelnevaid situatsioone, mis juhtusid enne selle numbri nägemist või millele sa keskendusid.

See number tuuakse esile siis, kui sulle esitatakse palve. Palve seisneb ebaõigluse vabastamises ja õigluse loomises. See number sümboliseerib tasakaalu. Võib-olla sind ümbritsevad Inglid soovivad, et sa oleksid kellegi suhtes õiglane? Võib-olla kohtled ennast kehvemini kui peaksid? Võib-olla peaksid looma rohkem tasakaalu, et asjad sujuksid? Igatahes on see sulle palve, et loo tasakaalu ja vabasta ebaõiglane energia. Kui tabad ära, mille kohta see kõik käib, siis tegutse koheselt, muuda oma mõttemaailma või oma käitumist.

Teiseks Inglitemaailma palveks sinule on: "Tee midagi, mis teeniks tervet maailma ja mis oleks kasulik kõigile, kaasarvatud sinule endale". 20:20 või 2020 ilmub sinu ette ka siis, kui Inglitemaailma esitatud soov on seotud maailma teenimisega. Kui seda numbrit nähes mõtlesid millegi loomisele, siis küsi iseenda käest: "Kas see teeb lisaks sinule endale ka teistele head?". Kui vastus on "jah", siis tegutse. Kui vastus aga ei ole jaatav, siis mõtesta oma plaan ümber. Inglitemaailm kutsub sind maailma jagama armastust, headust ja tervendust. Kui sa aga ei suuda välja mõelda, mis plaan sul olla võis, siis see number võib olla palve sulle, et sa hakkaksid selles suunas tegutsema.

Kolmanda palvena esitatakse selle numbriga see, et sa oleksid valmis tegema koostööd, kas siis hingede ehk Inglitemaailmaga, elavatega või iseendaga. Koostöö on vajalik, kui soovid midagi saavutada. Juhul kui sa vahetult enne selle Inglisõnumi märkamist unistasid, siis antakse sulle teada, et unistus saab minna täide, kui sa oled nõus tegema koostööd ja täitma eelmisi palveid ehk olema õiglane ning hea.

Lõpetuseks ütlen ma seda, et mõtle positiivselt, jaga enda seest välja headust, ära inimesi sildista, ära mõista hukka, jaga end ka teistele, tee midagi, mis tõstaks mitte ainult sind ennast üles, vaid ka teisi!

Inglinumbrite paremaks mõistmiseks ja üleüldse Inglite märguannete analüüsimiseks ning nende mõistatuste lahendamiseks hoia enda elus Inglikristalle. Lasuriidi, Labradoriidi või näiteks Apatiidi kandmine ja Inglikristallide komplektis hoidmine aitab sul seda saavutada.

Kindlasti loo endale ka INGLIPÄEVIK, et üles kirjutada kõik, mis Inglid sinu teele saatnud on. See aitab sul nende märke tõlgendada ja kokku viia enda elus toimuvaga. 

Loe minu teisi Inglisõnumeid SIIT