Menüü
Ostukorv

SERAFINIIT ripats (hõbe)

SERAFINIIT ripats (hõbe) EHTED
SERAFINIIT ripats (hõbe)
75.40€
Maksudeta: 61.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SERAFINIIT ripats (hõbe)

SERAFINIIT aitab saada ühendust enda Kaitseingliga ja kogu hingede maailmaga. Aktiveerib unenäod ja aitab selle kaudu Inglitel ning kadunud lähedastel sinuga ühendust saada.

Serafiniit on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul mõista paremini kõike seda, mida silmaga ei ole võimalik näha, vaid on võimalik tunnetada. Kui soovid mõista paremini seda maailma, siis hoia Serafiniiti enda lähedal, kanna seda ja leia sellele kristallile eriline koht enda elus. 

Serafiniiti leidub peamiselt Venemaal Siberis Baikali järve ääres. Serafiniit muutub iga päevaga vaid väärtuslikumaks, kuna selle saadavus vaid kahaneb.

SERAFINIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

Serafiniit on telepaatia suurendaja. Tegemist on armastusekristalliga, mis aitab luua spirituaalse kontakti Kaksikleekide vahel, et teil oleks ühine keel, et te mõistaksite üksteist, et te ei põgeneks teineteise armastuse eest ning see suurendab armastuse potentsiaali teie vahel. 

Soovitan kanda Südametšakra kohal korraga Fuksiiti ja Serafiniiti ehk need mõlemad kristallid võiksid sul kaelas olla samaaegselt. Üks avab selle, teine loob intensiivsema sideme, seetõttu on neid koos eriti hea kanda ja justnimelt ripatsina kaelas, et see saaks olla sinu Südametšakra kohal. Eriti hea on, kui te mõlemad kannaksite üheaegselt neid kristalle. See on hea kingitus teisele poolele ehk sinu isiklikule Kaksikleegile. Kaksikleekide ühinemise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- Serafiniit on kristall, milles on emotsionaalset keha tervendavad võimed. Serafiniiti kandes kannab see sinu Auravälja positiivset energiat, mis asendab negatiivsuse, mida sa iseendaga kaasas kannad. Serafiniit aitab vabaks lasta selle, mis sinu hingele pidevalt haiget teeb, olgu see ükskõik kui sügaval sinu sees. Selle energial on oskus kaitsta sind ka edaspidiste haavade eest, mida elu sulle võib tuua. Seega on see emotsionaalset keha kaitsva toimega. 

- Serafiniit on selline kristall, millel on oskus inimese hinge valgustada spirituaalsusega, aidates mõista, miks sa siin oled, mida sa siin teed, mis on sinu eesmärk, miks sul mõni terviseprobleem on, kuidas sellest probleemist lahti saada, mis võiks järgmine samm sinu elus olla, miks mõni inimene sinu elus suurt rolli mängib ja kuidas sa saaksid edasi paremuse poole liikuda. See on kõik seotud spirituaalse valgustamisega ja Serafiniit on suunatud otse hinge aitamiseks ning arendamiseks. 

- Serafiniit aitab sul luua suhtlemistasandi sinu inglitega, kaitseingliga, teejuhiga ja kadunud lähedaste hingedega. Serafiniit aitab sul mõista, mida nad soovivad sulle öelda. 

- Serafiniidil on üks väga eriline omadus, milleks on selgeltkuulmis ande võimekamaks arendamine. Selgeltkuulmine on üks Selgeltnägemise annetest, mille kaudu saab hingesid ja Ingleid kuulata. Ehk saab nende mõtteid ja sõnu kuulda nii nagu inimesed omavahel suhtlevad. Kui sulle on saatuse poolt selline võimas spirituaalne anne kingitud, siis Serafiniit aitab seda võimsamaks arendada. Serafiniit viib sind enda hingede ja Inglitega suhtlusesse. 

- Serafiniit aitab sul inglite poolt antud numbrite kombinatsioone analüüsida ja aitab sul ka mõista, mida inglid sulle öelda soovivad.

- Serafiniit on kristall, mis aitab sul mõista seda, millele sa ei tohi enam enda energiat ja tähelepanu jagada. Serafiniit õpetab meid märkama seda, millest me peame lahti laskma ja aitab mõista seda, miks see on oluline. Serafiniit aitab sul vabaks lasta kõigest, mis enam ei tohiks sinu elus eksisteerida. 

- Tegemist on kristalliga, mis õpetab suhteid hoidma, neid väärtustama, nende mõttest aru saada ja mõista, mida me peame kellelegi endast jagama. Serafiniidi näol on tegemist suhete tervendajaga, see aitab sul ise olla südamega inimese juures ja see peatab sul tegemast vigu, mis võivad nii sulle endale, kui ka teisele osapoolele laastavalt mõjuda. 

RAVITSEMINE

Kanna Serafiniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Serafiniiti kasuta selleks, et endale anda võluväge tervenemiseks ja osata iseenda füüsilist keha rohkem tundma õppida. Serafiniit aitab intuitiivselt mõista, mida sa peaksid tervenemiseks tegema. Peale Südametšakra tervendab see ka Kroontšakrat.

SÜDAMETŠAKRA

Serafiniit tervendab Südametšakrat, aga mitte tavaliselt, nii nagu teevad teised selle Tšakra kristallid, vaid see tervendab minevikku ja ka seda minevikku, mis ei ole üldsegi sul selle eluga seotud. Serafiniit tervendab karmat ja Südametšakra probleeme, mille oled kaasa võtnud enda eelmistest eludest. See aitab mõista, miks miski asi toimub sinu elus ja miks sa oled teatud emotsionaalset valu selles elus üle elanud. 

Serafiniit aitab vabastada Südametšakras olevad blokaadid, mis ei lase sellel Tšakral õigesti funktsioneerida. Pikaajaline Serafiniidi kasutamine aitab avada Südametšakra kohal eksisteeriva Tüümuse Tšakra. Kui Serafiniit on jõudnud Tüümuse Tšakra avanemiseni, siis suudad sa armastust elu vastu tundma hakata. 

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale on Serafiniit kristall, mis suudab Kroontšakrat stimuleerida. Serafiniit aitab valgust sellesse Tšakrasse tuua, aidates Kroontšakral õigesti töötada. Serafiniidi kandmine ja kasutamine aitab sul Inglitemaailmaga ja kõige spirituaalsega intensiivsemas kontaktis olla. Ühel hetkel võib Serafiniit aga avada Kroontšakra kohal oleva Tähetšakra, mis aitab sul enda tulevikku ise tunda ja tajuda.

SODIAAK

Serafiniidi vägi kandub ka kergelt AMBURILE edasi. Tegemist on kristalliga, mis toob Amburile armastuses õnne, parandab tema suhteid enda lähedastega, tervendab Südametšakrat ja aitab üles leida tema hingesugulase. Ambur, kes soovib enda elu parandada ja kujundada just sellel teemal, neil on kasulik Serafiniiti kanda või enda elus hoida. 

Serafiniiti võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 3,5x2 cm. Ripatsi kogupikkus ca 5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
SERAFINIIT on äärmiselt spirituaalse suunaga kristall, mille põhilisteks omadusteks on inimese hinge valgustamine ja juhatamine..
52.70€
Maksudeta:43.19€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega, ai..
46.50€
Maksudeta:38.11€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega, ai..
69.90€
Maksudeta:57.30€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega..
34.50€
Maksudeta:28.28€
SERAFINIIT aitab saada ühendust enda Kaitseingliga ja kogu hingede maailmaga. Aktiveerib unenäod ja aitab selle kaudu Inglitel ning kadunud lähed..
19.60€
Maksudeta:16.07€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.