Menüü
Ostukorv

ORANŽ KALTSIIT ripats süda (väike)

ORANŽ KALTSIIT ripats süda (väike) EHTED
ORANŽ KALTSIIT ripats süda (väike)
9.00€
Maksudeta: 7.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ORANŽ KALTSIIT ripats süda (väike)

ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palju vajalikke energiaid, mida inimestel vaja läheb, kas iseenda heaolu tarbeks või näiteks millegi saavutamiseks või koduenergia parandamiseks. Oranž Kaltsiit on oma värvuselt kollakas-oranž, kuna kollase ja oranži värvuse vahe on nii väike selle kristalli puhul, siis mõni kristall on väga selgelt oranž ja teine mitte. Oranž Kaltsiit kuulub Kaltsiidiliste perekonda ja on oma struktuurilt kohati läbikumav. Oranži Kaltsiidi kristalli sees esineb loomulikke pragusi või jooni, mis ei tähenda seda, et kristall oleks katki, vaid see näitab kui ehtne see kristall on oma looduslike iseärasuste poolest. Oranž Kaltsiit pärineb peamiselt Mehhikost, kuid seda on võimalik leida ka väga paljudest teistest riikidest üle maailma. Mehhiko on lihtsalt täna kõige suurem Oranži Kaltsiidi kaevanduspaikasid. Oranž Kaltsiit on loodud Maa sees kaltsiumkarbonaadist ja see on üks kristallidest, mida on paljude teiste kristallidega võrreldes lihtne eheteks või esemeteks töödelda selle tihedusastme tõttu.

Oranž Kaltsiit on äärmiselt vajalik kristall, kui sa tunned puudust motivatsioonist ja oskusest ise end millegi nimel nagu näiteks unistuse täideviimise nimel liikuma suunata. Oranži Kaltsiidi enda ellu toomine, selle kandmine ja kasutamine aitab üles äratada sinus sellise tahtejõu, mida sa arvasid, et sinus ei eksisteerigi. Oranž Kaltsiit üllatab kõiki, kes selle enda ellu toovad, see avab nii palju häid ja tugevaid külgi, mis hinges peidus on. 

Oranž Kaltsiit tervendab inimese hinge seest poolt välja poole. Kristall, mis aitab sind emotsionaalsetest toksiinidest ja ebavajalikest energiatest vabastada. Kõigepealt puhastades hinge ära emotsionaalsest "prahist" ja seejärel asendades selle elujõu ja energiaga. 

Oranž Kaltsiit on suurepärane positiivsuse kristall. See aitab kaasa sinu hingelisele arengule, vabastades sinu seest põhjendamatuid hirme ja aidates mõista, mis vajab sinu tähelepanu. Kristall, mis aitab elus edasi liikuda ja jõuda harmooniasse sinus eneses.  

SÜDAME sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse sellel kristallil välja teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligitõmbamiseks.

Oranž Kaltsiit on üks parimaid kristalle, kui soovitakse väsimusest ja elujõu puudumisest üle saada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja soovi ning jõudu elamiseks.

ORANŽ KALTSIIT JA SÜDA

- Oranži Kaltsiidi südametalisman aitab vabastada hingest problemaatilist energiat, mis ei lase sul minevikus juhtunu pärast õnnelik olla. Seda kristalli kasutatakse mineviku vabastamiseks ja rõõmu toomiseks. 

- Kui sa tunned end väga kurvana ja sa ei oska sellele kurbusele põhjust leida, siis soovitan sul kanda Oranži Kaltsiiti koos Apatši Pisaraga. Need kristallid koos suudavad sind sellise probleemi juures väga hästi aidata.

- Suurendab õnnetunnet, rõõmsameelsust, optimismi, head enesetunnet ja energiat.

- Tervendamise eesmärgil on kasulik Oranži Kaltsiidi südant kanda selleks, et tervendada Sakraaltšakrat. Oranž Kaltsiit aitab sul enda elu üle kontrolli saavutada. 

- Kasulik neile, kes on olnud suhtes, kus on suhtlemiseks kasutatud vägivalda ja on neile emotsionaalseks toeks, keda on vaimselt ahistatud.

- Oranži Kaltsiidi südametalisman on väga kasulik lastele, kes soovivad olla positiivsemad ja kellel on probleeme kurbusega. Aitab kurbadest mõtetest eemale hoida ja toob optimismi.

- Oranži Kaltsiidi südametalisman suurendab huumorimeelt, aidates sul olla positiivne ning aitab sul nalja teha. Oranž Kaltsiit aitab pisikestest asjadest rõõmu tunda ja õpetab seda selle kandjale.

ORANŽ KALTSIIT kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui sa alustad esmakordselt Oranži Kaltsiidi kristalli kandmist, siis kõigepealt see aktiveerub sinu Auras Aura puhastajana. Oranžil Kaltsiidil on oskus sinu Aurast välja juhtida selliseid emotsioone, nagu näiteks negatiivne suhtumine, mõtlemine, pessimism, iseenda alla surumine, ebatervislik enesekriitika ja endaga rahulolematus. 


- Oranž Kaltsiit hakkab täiel määral töötama siis, kui see on sinu Aura ära puhastanud. Oranži Kaltsiiti soovitan ma kanda samal ajal Girasoliga, et kiirendada selle kristalli toimimist. Peale puhastamist aitab see kristall sinu ellu tuua väga palju head õnne. See aitab sul õnnelik olla.

- Oranž Kaltsiit aitab sul enda elu üle kontrolli saavutada. See aitab neid, kes tunnevad, et nad ei suuda oma soove täide viia ja nad ei suuda enda elus oma tahtmist saavutada. Sobib neile, kes tunnevad, et nendele ei anta piisavalt energiat ega ka jõudu eluga edasi minemiseks.

- See on kristall, mis aitab lahti saada väsimusest ja laiskusest. Kui sa tunned, et sa ei suuda sõna otseses mõttes mitte midagi teha ja mitte millegi poole pürgida, siis see kristall on täpselt sinule. Kui sa tunned end pidevalt väsinuna, siis Oranž Kaltsiit võib olla sinu kristallist abiline.

- Kui sa kannatad väga tugeva ja sügava väsimuse ning elujõu puudumise all, siis kanna seda kristalli koos Punase Jaspise või Mookaitega. Need on kaks kristalli, mis on samuti selle teema puhul kasulikud.

- Oranži Kaltsiiti on aeg-ajalt või teatud eluperioodil kasulik kanda kõigil. Kanna seda siis, kui sa tunned selle suhtes tõmmet, siis ongi õige aeg Oranži Kaltsiiti kanda. See kristall vabastab sind karmaatilistest sidemetest, mis ei lase sul elus edasi minna. Näiteks ei lase see sinu ellu uuesti tagasi tulla nendel inimestel, keda ei ole kasulik ellu tagasi võtta.

- Aitab neid, kes on kannatanud seksuaalse ahistamise all ja kes ei suuda sellest välja tulla. Sellisel juhul soovitan ma kanda seda kristalli koos Musta Obsidiaaniga, et vabastada jõhkraid mälestusi ning anda endale mõista, et elus tuleb edasi minna.

- Oranž Kaltsiit tervendab Päikesepõimikut, mis tähendab seda, et see toob ellu palju nalja, naeru, huumorit, rõõmu, enesekindlust, positiivset eluvaadet, aktiivsust, energiat ja heatahtlikkust. See on kristall neile, kes soovivad südamest naerda ja lõbusad olla. Soovitan seda kristalli kõigile, kes on enda naljasoone ära kaotanud, sest see on esimene märk Päikesepõimiku tervise allakäigust. 

Kanna koos Mookaite talismaniga, kui soovid enda elujõudu ja energiat suurendada. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Oranž Kaltsiit aitab depressioonist välja tulla ja sellesse langemise eest kaitsta. Oranžis Kaltsiidis on nii palju positiivsust, et kui seda kristalli kanda, siis on võimatu negatiivne olla ja negatiivselt mõelda. Kui ollakse väga sügavas masenduses, siis loomulikult Oranži Kaltsiidi toimet tajutakse aeglasemalt, kuna tervenduse vajadus on väga suur. 

- Kristall, mis tervendab kõhu piirkonda, eriliselt kasulik on see maohaiguste, kõhuvalude, maksahaiguste ja neerude tervendamisele. Tegemist on Sakraaltšakra ja Päikesepõimiku tervendamisega, seega need on just need piirkonnad, kus need haigused eksisteerivad.

- Tervendavaks kristalliks lastele, kellel on väga nõrk immuunsus. Oranž Kaltsiit aitab turgutada lapse füüsilist tervist, aidates lapsel tugevamaks ja vastupidavaks muutuda. Kristall, mis sobib näiteks lapsevankri külge kinnitamiseks, lapse voodi kõrval hoidmiseks või kandmiseks.

- Oranž Kaltsiit aitab neid, kellel on probleeme seksuaalsusega ja kes ei suuda olla seksuaalsed. See on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada viljakusega seotud probleeme. Eriti kasulikuks väekristalliks on see sellisel puhul meestele. 

- Tervenduskristall meestele, kellel on probleeme eesnäärmega. Oranži Kaltsiiti on kasulik mehel kanda või selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri tervendamise eesmärgil teha. Lisaks eesnäärme tervendamisele aitab Oranž Kaltsiit üleüldiselt mehe füüsilist tervist hoida. 

SAKRAALTŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK 

Oranži Kaltsiidi sees olev energia mõjub kõige rohkem teisele ja kolmandale Tšakrale. Oranž Kaltsiit tervendab Sakraaltšakrat nii, et see suunab sellesse toitvat energiat, mis avab inimese hinges motivatsiooni. Lisaks annab see füüsilist energiat soovide ja unistuste täitumiseks. Oranži Kaltsiidi mõju Päikesepõimikule ehk kolmandale Tšakrale on energiat andev, see avab huumorisoone ja oskuse elu nautida.

SODIAAK

Oranž Kaltsiit on LÕVIDE ♌ jaoks väga vajalik kristall. Oranž Kaltsiit aitab Lõvis välja tuua tema sodiaagi ehk tähtkuju energiatest kõige paremad, võimsamad ja positiivsemad energiad välja tuua. Oranž Kaltsiit teeb igale Lõvile komplimente, aidates Lõvil särada, olla õnnelik, taandada erinevaid Lõvis eksisteerivaid negatiivseid omadusi, aidates Lõvil teiste inimestega hästi läbi saada ja üleüldiselt õnnetunnet oma elus tunda. Ma soovitan Oranži Kaltsiidi Lõvile, kes tunneb, et tal on vaja eriliselt palju õnne enda ellu juurde tuua ja kes soovib, et tema unistused täituksid kiiremini ning kindlamalt.

Oranž Kaltsiit lisaks Lõvidele sobib järgmisena kõige paremini VÄHKIDELE . Vähkidele toob Oranž Kaltsiit head tuju ja positiivset meelt. Eriliselt kasulik on Oranž Kaltsiit Vähile, kes tunneb, et pessimism, negatiivsus või meeleolukõikumised hakkavad tema üle võimu võtma. Oranž Kaltsiit aitab Vähki kõige edukamalt siis, kui Vähi elus ei ole rõõmu ja sära, see aitab kiiresti sellel taastuda.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Oranž Kaltsiit emotsionaalse ja materiaalse õnne talismaniks kõigile neile, kelle elutee on number 5.

Oranži Kaltsiidi kristalli soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 15 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
21.70€
Maksudeta:17.79€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
26.60€
Maksudeta:21.80€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
20.90€
Maksudeta:17.13€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
8.50€
Maksudeta:6.97€
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda välj..
6.80€
Maksudeta:5.57€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.80€
Maksudeta:5.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.