Menüü
Ostukorv

PHOSPOSIDERIIT poleeritud

PHOSPOSIDERIIT poleeritud KRISTALLID
PHOSPOSIDERIIT poleeritud
10.40€
Maksudeta: 8.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PHOSPOSIDERIIT poleeritud

Võimalikud valikud


PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, kui ka erksat ning tumedat tooni värvus. Selle kristalli tekstuurist võivad joosta läbi ka valged-hallikad mustrid, mis ei viita selle kristalli purunenud osale, vaid lihtsalt selles kohas on teist mineraali rohkem.

Phosposideriit on kristall, kuigi selle koostises on metalli. Nii nagu Püriit, Kalkopüriit on metalsed kristallid, nii on ka Phosposideriidi koostises metalli. Phosposideriit on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast sideros, mis tähendab kreeka keeles "rauda" ja sõnast piedrea, mis tähendab "roosat".

Phosposideriit tuleb peamiselt Tšiilist, Argentiinast ja osaliselt ka Indiast. Phosposideriiti on leitud ka teistest riikidest, need riigid on peamised kaevandusekohad selle kristalli jaoks.

Phosposideriit on lootuse-, rahu- ja tervenemise-kristall, kui selle emotsioone niiviisi kolme sõnaga kokku võtta. Phosposideriit aitab juba oma läheduses olemisega rahustada rahutut meelt. Mina soovitan seda kristalli kasutada magamistubade energia parandamiseks ja kasutada seda ka teraapiatubade energia täiustamiseks.

Phosposideriidil on oskus maandada närvilist meelt, mis ei lase sul näiteks uinuda, lõõgastuda ning end hästi tunda. Ideaalne variant oleks see, kui sul oleks magamistoas head und toovate kristallide alus, et Phosposideriiti sinna teiste sekka lisada. Kui ei, siis võid lihtsalt ka selle kristalli padja alla või voodi lähedale panna. 

Teraapiatubades on seda kasulik hoida suuremates kogustes, et see kristall saaks enda tööd nii teha, et see inimese energiasse jõuaks, kes siis teraapiale on tulnud.

Phosposideriidil on üks huvitav omadus, mis on seotud niiöelda kokkulangevuste nägemisega. Mina võin vabalt öelda, et elus ei ole juhuseid ja me elame teatud energia ajendil, ning kõik asjad, mis juhtuvad, juhtuvad põhjusega. Phosposideriidil on oskus sul neid "juhuseid" näha ning omavahel asju kokku viia ning nendest sõnumeid välja lugeda.

Phosposideriidi kristalli võid hoida näiteks intuitsiooni edendavate kristallide komplektis ja see on ka hea pendli laadimise kristall. Igal pendlil võiks olla oma laadimise kristallid ja Phosposideriit on unikaalne pendli laadija, mis tähendab seda, et seda kristalli võib kõikide erinevate pendlitega kokku panna.

Kui tulla tagasi Phosposideriidi rahustavate ja maandavate toimete juurde, siis näiteks see kristall on väga kasulik väikelaste magamistubadesse. Seda kõike sellepärast, et nende sisemist rahutust taandada. Sobib samuti voodi kõrval hoidmiseks. Kui näiteks väikesel beebil või väikelapsel on õudusunenäod ning ta ei oska seletada, mida ta unes näeb, siis hoidke Phosposideriiti koos Gagaadiga lapse magamistoa aknalaua peal. Need kaks kristalli töötavad luupainajate vastu ja aitavad rahulikul unel lapse juurde tulla.


Phosposideriit on kristall, mis aitab visioone esile kutsuda ja see aitab neid õigesti tõlgendada. Kasulik õudusunenägude mõistmiseks ja lahti seletamiseks. See kristall aitab tervendada alateadvuses olevat stressi, mis võib olla õudusunenägude algseks põhjuseks. Soovitan Phosposideriidi päikeseratast hoida unenäopüüdja küljes või riputada see eraldiseisvalt voodi kohale. Loe Tene Laulu artiklit õudusunenägude kohta SIIT.

Phosposideriit on kasulik ka kõigile neile, kes soovivad end spirituaalselt arendada. Phosposideriiti kasutatakse enda isiklikuks arendamiseks ja kellele on antud selgeltkuulmise anne, siis nendele ma soovitaksin seda kristalli padja all hoida. Phosposideriit aitab seda meelt võimendada ja avada.

Kristalli, mida kasutad spirituaalseks arenemiseks, selle kristalliga võib ka mediteerida, et visioone ning rahu tuua.

Phosposideriidi kristalli on soovitatav endaga kaasas kanda ehtena, et luua iseenda ja enda teejuhi vahele tugev side. Igal inimesel on teejuht, kes annab meile suuna kätte siin elus ning viib meid teatud inimestega kokku.


Tegemist on tugevatoimelise kristalliga, mis kutsub esile nägemusi vastavalt sinu enda sees olevatele küsimustele ja huvidele, millele sa keskendud. Kui kannad Phosposideriidi kristalli kaasas, siis selle visioone aktiveerivad toimed hakkavad tööle just selles osas, millest sa täna kõige enam huvitud. Kui Phosposideriit on sinu kristallkaaslaseks, siis jälgi, milliseid järeldusi sa leiad ning millele sinu mõtted suunatakse. Phosposideriit teeb sinu mõtetega tööd.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Phosposideriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.


- Unehäired, raskused magamajäämisega, rahutu uni, une ajal pidev ärkamine ja pinnapealne uni. Soovitan seda lausa magamise ajal endaga kanda, kui unega on suur probleem.

- Aitab grippi, nakkushaiguseid ja erinevaid külmetushaiguseid eemale hoida. Kanna seda kristalli, kui soovid enda immuunsust tugevdada. 

- Sobib nendele inimestele ehtena kandmiseks, kellel on kopsud nõrgad, pidevad kopsuhaiguseid või kannatavad astma all.

KROONTŠAKRA


Phosposideriidil on oskus Kroontšakrat avada, et see saaks sulle universumist informatsiooni koguda. See on kasulik selleks, et sa suudaksid enda elu ette tunnetada ja näha, millised sammud loovad sulle parema tuleviku. Peale selle on see kasulik selleks, et sa suudaksid enda teejuhi ja kaitseingliga kontakti saada. Selleks aga peab Kroontšakra olema avatud ja tugeva energiaväljaga.
  
SODIAAK


Tähemärgilt on Phosposideriit kiirelt toimiv kristall kõikidele NEITSITELE. Phosposideriidil on oskus Neitsi intuitsiooni suurendada ja õpetada tal iseenda sisetunnet usaldama. Eriliselt kasulik on Phosposideriit Neitsist naistele, kes soovivad enda naiselikku vaistu ja naiselikkust võimsamaks muuta. 

Phosposideriidi kristalli soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Phosposideriit muutub iga aastaga aina hinnalisemaks kristalliks ja selle spirituaalset väärtust alles õpitakse tundma. Ka mina alles õpin seda kristalli käsitlema ja selle energiad on väga huvitavad selle kasutamisele võtmisest peale.

SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
13.40€
Maksudeta:10.98€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erks..
22.80€
Maksudeta:18.69€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erks..
15.20€
Maksudeta:12.46€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pasteln..
27.90€
Maksudeta:22.87€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.90€
Maksudeta:4.84€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
9.80€
Maksudeta:8.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.