Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelt hinnatud teraapiakristall selle s..
2.30€
Maksudeta:1.92€
VALGE HAULIIT-PÜRIIT on "Tervendaja varanduse" kristall, seda selles mõttes, et seda kandes aitab see tuua inimesi sinu lähedale, keda sina saaksid aidata.Valge Hauliit-Püriit on kahe väärtusliku kristalli kooslus, milleks on Valge Hauliit ja Püriit. See tekib siis, kui need kaks..
7.50€
Maksudeta:6.25€
VALGE KALTSIIT on üks Kaltsiidi vormidest, mille värvuseks on valge ja seda võib leida ka poolläbikumavana. Valge värvus võib olla ka tuhm, mitte alati selge. Valge Kaltsiidi peamiseks leiukohaks on Mehhiko.  Kõige suurem Valge Kaltsiidi koobas on leitud Islandi..
2.00€
Maksudeta:1.67€
VALGE OONÜKS on tugevate kaitseomaduste ja tervendava väega kristall, mis loob Sinu ellu uuendust, aidates edasi liikuda hetkedel, mil tunned, et oled ummikusse jooksnud. Puhastab koduenergiat ja ekstra hea on hoida seda kodus lääne või põhja ilmakaares. Feng Shui järgi suurendab selle kristalli h..
1.50€
Maksudeta:1.25€
VALGE OPAAL on üks enimlevinud Opaali vorme terves maailmas, on olemas ka väga haruldasi ja ülimalt hinnalisi Opaale. Valge Opaal tekkis maailma mitmeid miljoneid aastaid tagasi räni ja vee kokkupuutel. See on ka põhjus, miks Valge Opaal kandab endaga kaasas väga kõrget vee-elementi. ..
1.80€
Maksudeta:1.50€
VARISKIIT on rohekas kristall, mille seest võib leida ka pruunikaid ja valgeid mustreid. Variskiidi roheline on üldiselt hele ja see kristall meenutab veidi Krüsopraasi, küll arvatakse Variskiit olevat tugevama toimega, kui seda on Krüsopraas. Variskiidi peamiseks leiukohaks on Nevada..
27.00€
Maksudeta:22.50€
VEREKIVI on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib meele kontakti loodusega. Verekivi on oma mineraalikoostise poolest Jaspis ehk see kuulub Jaspiste mineraaligruppi. Verekivi teiseks nimetuseks on Heliotroop, mis on lisaks Verekivil..
8.10€
Maksudeta:6.75€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
VEREKIVI on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib meele kontakti loodusega. Verekivi on oma mineraalikoostise poolest Jaspis ehk see kuulub Jaspiste mineraaligruppi. Verekivi teiseks nimetuseks on Heliotroop, mis on lisaks Vereki..
1.50€
Maksudeta:1.25€
VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirituaalset tasakaalu. Seftoniit aitab lahti saada segadustundest ning soosib oma eesmärgi ja saatuse tee leidmist. Seftoniiti soovitan mina..
2.20€
Maksudeta:1.83€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kr..
9.40€
Maksudeta:7.83€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kr..
8.10€
Maksudeta:6.75€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tulnud. Vikerkaare Kuukivi on väga spir..
8.40€
Maksudeta:7.00€
Tooted 241 kuni 252, kokku 256 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.