Menüü
Ostukorv

KRISTALLID

KRISTALLID
Kristallid on maagilised väeesemed, millesse on Maa salvestanud iidse energia ja jõu, millega saab muuta meid ümbritsevat positiivseks. Igal kristallil on oma unikaalne jõud.
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil ek..
12.00€
Maksudeta:9.84€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil ek..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Pilt on illustreeriv. Ahhaadi viil ei kuulu toote juurde.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnet, positiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.Mookaite on Austraaliast ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnet, positiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võim..
7.70€
Maksudeta:6.31€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnet, positiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob ..
3.80€
Maksudeta:3.11€
MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, mida nad endast lisaks Muskoviidile omasele energiale välja annavad. Heledat tooni Muskoviit aitab kõige enam Inglitega kontakti saada ja unenäg..
4.00€
Maksudeta:3.28€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000 aasta ja kes teab kui palju enne seda on Nefriit Jaad juba inimkonda mõjutanud. Nefriit Jaad on oma välimuselt kaunis metsaroheline kivi, mille rohel..
5.20€
Maksudeta:4.26€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Pärlikarpi võib lisada viljakusekristallide komplekti, et suurendada teiste kristallide väge. See on armastuse, viljakuse, taassünni, perekonna ja ema ning lapse vahelise suhte tu..
0.50€
Maksudeta:0.41€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast leida.Petaliit on heleroosa kristall ja sellele on iseloomuks piimjas tekstuur. Petaliit on pärit peamiselt Brasiiliast ja Namiibiast. See..
0.90€
Maksudeta:0.74€
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energiaomadusteks on õpetada inimesi armastama ja armastust vastu võtma. Piemoniidi peamiseks leiukohaks maailmas on Ameerika, täpsemini New-Mexico piirkond. Piemoniit on üks Epidoodi liikidest, mis omakorda koosneb ka K..
117.00€
Maksudeta:95.90€
Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja sisemise idülli kristall. Polükroom Jaspis on üks Jaspise liikidest, mille on loodus loonud Kaltsedoni ja Jaspise segust. Tegemist on kristalliga, mis a..
5.90€
Maksudeta:4.84€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kristalli, mis aitaks teha elus hea restardi ja positiivse kannapöörde, siis oled täpselt õige kristalli juures. Too Punane Ahhaat ellu ja lase sel end t..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Tooted 37 kuni 48, kokku 86 tootest (8 lehekülge)
KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.