Menüü
Ostukorv

EUKALÜPT eeterlik õli

EUKALÜPT eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
EUKALÜPT eeterlik õli
8.30€
Maksudeta: 6.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EUKALÜPT eeterlik õli

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi on sellise võluväega ka eukalüpti eeterlik õli.

EUKALÜPTI EETERLIKKU ÕLI saadakse eukalüptipuu lehtedest. Eukalüpt on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja selle lähiümbruses olevatelt saartelt. Tegemist on taimega, millel on sadu erinevaid liike. Seda Eukalüpti eeterlikku õli, mida kasutatakse alternatiivmeditsiinis, saab vaid kahest erinevast eukalüptisordist. La Tene Eukalüptiõli on tehtud ühest nendest. Teadaolevalt kasutati Eukalüpti eeterlikku õli esmalt valuvaigistina ja hingamisteede tervendamiseks. Tänaseks on eukalüpti väga palju uuritud ja alternatiivteraapiates kasutatud ning avastatud, et sellel on pakkuda ka väga palju muud. Eukalüpti eeterlikku õli olen ma aastaid kasutanud ja see on alati olnud üheks kindlaks abiliseks.

Eukalüpt on puu, mida ei kasutata vaid ainult selle tervendavate omaduste tõttu. Seda puud kasutatakse ka paberitööstuses ja kütuse jaoks.

Tegemist on eeterliku õliga, mis on tugeva aroomiga. Eukalüpti eeterlikku õli ära kindlasti kanna nahale ilma baasõlita (oliivi-, mandli- või mõne teise baasõliga).

Kui sulle Eukalüpti eeterlik õli väga meeldib, siis on see märk selle kohta, et see annab sulle täpselt sellist füüsilist või vaimset tervendust, mida sul on antud juhul vaja. Kui Eukalüpt on sinu jaoks vastuvõetamatu lõhnaga, siis on sinu Auraväljas väga palju negatiivset energiat. Sellisel juhul soovitan ma läbi viia Salvei aurapuhastusrituaal, peale seda Palo Santo aurapuhastusrituaal ja alles siis uuesti proovida Eukalüpti eeterliku õli kasutada. Tegemist on siiski väga vajaliku taimeõliga, mida ei tasuks enda maailmast eemal hoida.

Eukalüpti puhul on tegemist eeterliku õliga, mida ei tohiks kindlasti alla neelata ja suukaudselt manustada. Sellisel juhul on see õli sinu jaoks mürgine. Eukalüpti sobib kasutada aroomiteraapias ja nahahoolduses, kui selle õli suhtes ei esine allergilisi reaktsioone.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Eukalõpti eeterlik õli on just sinu jaoks, kui sa otsid eeterlike õlide maailmast midagi, mis aitaks negatiivset energiat vabastada, puhastada ja ära hoida. Tegemist on suurepärase ebaõnneenergia hävitajaga.

Kui sa tunned, et sind on tabanud ebaõnn, siis põleta igapäevaselt kuni parema enesetunde saamiseni Eukalüpti eeterlikku õli õlilambi sees enda kodus. Või kasuta kehahooldusel.

Eukalüpti eeterlik õli aitab ära hoida ärasõnumist, needust, ebaõnne, kurjust, pahatahtlikkust ja stressi. Kui sa soovid eeterliku õliga puhastada kristalle, siis kasuta Eukalüpti eeterlikku õli kaitsekristallide puhastamisel. Kui sul on kodus kodukaitsekristallid, siis hoia õlilampi eukalüptiga nende kõrval, et need saaksid puhastuda.

Eukalüpti eeterliku õli kasutamisvajadust võid märgata rituaalide ja maagiate tegemisel, kui need on seotud kaitsega. Eukalüpt loob korraliku Aura kaitsekilbi.

Kui sa tunned end ebakindlalt, haavatavana või tead, et sa pead saama kokku inimesega, kes võib sulle füüsiliselt või vaimselt liga teha, siis määri enda nahale koos baasõliga Eukalüptiõli. See aitab sinu Aurale luua tugeva kaitsekilbi, mis aitab sind kõige selle eest kaitsta.

EUKALÜPTI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Tervendab hingamissüsteemi

Kõikide teiste eeterlike õlide kõrval on Eukalüpti eeterlik õli ilmselgelt kõige tõhusam hingamissüsteemi tervendaja. Sellele järgneb Patšuli eeterlik õli ja Teepuu eeterlik õli. Eukalüpti eeterlik õli võiks sul kindlasti kodus olemas olla, kui sa ise või keegi su perekonnaliikmetest on astmaatik. Lisaks sellele on Eukalüpt kasulik külmetuse ajal ja erinevat sorti tolmuallergia esinemisel.

Kui soovid, et Eukalüpti eeterlik õli aitaks taandada hingamisraskuseid ja taandaks esilekerkinud allergilist reaktsiooni, siis põleta seda õlilambis selles toas, kus sa ise parasjagu viibid.

Kui on tegemist suuremat sorti ärrituvuse, allergia või külmetushaigusega, siis on kasulik põletada mitmete õlilampide sees mitut eeterlikku õli korraga. Eriti hea on, kui paned mitmed õlilambid oma koduerinevatesse kohtadesse. Nii saab Eukalüpt sind tervendada iga nurga alt.

Kui tunned end kergelt tõbisena, siis on kasulik lisada Eukalüpti eeterlikku õli saunavette ja sellega endale sauna teha. Lisa õli vaid 2-3 tilka ja see aitab sul end pärast saunast tulekut palju paremini tunda.

Eukalüpti eeterliku õli kõige suurem trump teiste eeterlike õlide ees on just hingamisteede tervendamise oskus.

Tilguta enne magamaminekut Eukalüptiõli enda voodilinade peale. Tee seda siis, kui oled haige või tunned enne uinumist, et sul on raske hingata. Eukalüpt aitab parandada õhu liikumist sinu hingamissüsteemis ja aitab seeläbi tagada parema ning täisväärtuslikuma une. Unehäirete korral on loomulikult hea kasutusele võtta kõige parem unehäirete ravitseja - Lavendli eeterlik õli.

Kui sa kannatad krooniliste hingamisteede haiguste käes või oled astmaatik, siis on kasulik segada spreipudeli sisse Eukalüpti, Piparmündi ja Rosmariini eeterlik õli. Spreipudel tuleb vett täis lasta ja jätta selle sisse vaid väike osa ruumi eeterlikele õlidele. Tilguta vett täis pudelisse kõiki kolme eeterlikku õli, igaühte 8-10 tilka. Loksuta pudelit korralikult ja pihusta seda lahust oma kodus igale poole (õhku). Tee seda alati, kui tunned end halvasti või oled haigestunud. Tee seda igapäevaselt selleks, et vähendada enda ebamugavustunnet kurgus ja hingamissüsteemis. Lisaks kasulikule koduõhuvärskendajale on see ka meeldiv aroomiteraapia.

Köhast vabaks

Eukalüpti eeterlik õli on üks parimaid köhavastaseid alternatiivteraapia ravimeid. Määri Eukalüpti eeterlikku õli koos baasõliga enda kaelale, kui kannatad köha käes. Selleks sega üks teelusikatäis baasõli kokku 1-2 tilga Eukalüpti eeterliku õliga. Määri õlide segu enda kaelale ja rindkerele.

Väga kasulik on köha ja nohu korral hoida õlilampi või aurutit, millesse on lisatud Eukalüptiõli, enda lähedal. Eukalüpti sisse hingates võid sa mõne aja pärast tunda, kuidas see aitab sul kergemini hingata.

Tugevdab sinu immuunsüsteemi

Eukalüpt muudab sind tugevaks ja sinu keha haigustekitajatega võitlemisel vastupidavaks. Eukalüpti eeterlikku õli nuusuta pudelist endale korra ninna, kui soovid endale kiiret immuunsüsteemiergutust anda. Kui soovid, siis võid lisada selle kokku baasõliga ja määrida enda kehale. Nii imendub Eukalüpt sinu vereringesse, aidates seeläbi sinu immuunsüsteemi ergutada.

Ehitus- ja tööstusliku tolmu puhastaja

Kui sul on tolmuallergia, siis võid end väga ebamugavalt tunda ajal, mil kodus on ehitustööd või kui oled enda koju toonud väga palju pakendatud asju. Papist tulenev tolm või poest ostetud pakendatud esemed võivad olla just need, mis muudavad sinu enesetunde ebameeldivaks. Kui tekib allergiline reaktsioon, näiteks silmade sügelemine või hingamisraskused, siis vala õlilambi kausjas osa vett täis ja tilguta vette 10-15 tilka eeterlikku õli. Pane õlilamp tööle ja lase sellel enda enesetunnet parandada.

Looduslik valuvaigisti

Eukalüpti eeterlik õli on looduslik valuvaigisti. Kui sa kannad seda õli enda nahale koos baasõliga (näiteks teelusikatäis baasõli ja 2-3 tilka Eukalüpti eeterlikku õli) otse valutavale kohale, siis see võib sinu valu ära võtta. Eukalüptiõli on kasulik ka valutavale lihasele ja paistetanud piirkonnale.

Lisaks on kasulik kasutada Eukalüpti eeterlikku õli koos Lavendli eeterliku õliga peavalu eemaldamiseks. Sega kokku teelusikatäis baasõli 3 tilga Eukalüpti ja 3 tilga Lavendli eeterliku õliga. Masseeri õlide segu oma otsmikule ja kaelale. Mõne aja möödudes võid tunda, kuidas valu hakkab taanduma.

Ideaalne antibakteriaalne kodupuhastaja

Eukalüpti eeterlik õli ei ole kasulik vaid õlilambis kasutades, et see saaks koduõhus eksisteerivaid toksilisi aineid ja baktereid hävitada, vaid seda on väga kasulik kasutada kodu puhastamisel ja enda naha tervena hoidmisel. Kui sul on naha peale tekkinud mõni allergiline reaktsioon, siis kanna baasõliga 1 tilk eeterlikku õli haigestunud kohale. Kui soovid enda kodu puhtana hoida, siis lisa vett täis spreipudelisse 8-10 tilka Eukalüpti eeterlikku õli. Puhasta selle vee ja õli seguga enda kodus ära keraamilised plaadid, samuti kõik ülejäänud keraamilised pinnad ja klaaspinnad.

Hallituse vastu

Kui sinu kodus hallitab, kas aknalaul või hoopis pesuruumis, siis on vaja kiiremas korras kasutusele võtta Eukalüpti eeterlik õli. Esiteks on hallitus sinu kodus ohtlik, kuna see rikub sinu tervist. Hallitus on ka õhus ja seda sa ei näe. Kui nii on, siis on kasulik tihedalt põletada eeterlikku õli õlilambis ja hallitanud kohti eeterliku õliga määrida. Eukalüpt aitab hallitusest lahti saada ja sellest tulenevaid haiguseid ennetada.

Kofeiini asendaja sinu meelte jaoks

Eukalüpti puhul on tegemist eeterliku õliga, mis aitab suurendada energiataset. Kui sa ei saa kofeiinitalumatuse tõttu kohvi ega kofeiini sisaldavaid teesid juua, siis Eukalüpt võib olla sinu lahendus, kui soovid kiirendada enda energia suurenemist. Selleks kasuta Eukalüpti just hommikuti või ajal, mil soovid "üles ärgata". Põleta seda õlilambis, pihusta spreipudelist seda enda koduõhku või nuusuta pudelist selle lõhna. Lisaks Eukalüptile aitavad energiatasemel kiiresti suureneda Apelsini-, Mandariini- ja Piparmündi eeterlikud õlid.

Negatiivse energia puhastusrituaal

Vala õlilamp vett täis ja vee peale tilguta Ingveri eeterlikku õli ja Eukalüpti eeterlikku õli, mõlemat umbes 10 tilka. Põleta neid eeterlikke õlisid, et need saaksid tervendada sinu koduenergiaid ja sind ennast. Ingveri ja Eukalüpti kooskasutamine aitab puhastada negatiivseid energiaid, mis tekitavad masendust, stressi, närvilisust, melanhooliat, tujukust, agressiivsust, viha, karjumisi ja enda negatiivsete emotsioonide teiste peale valamist. Kui sa soovid veelgi edukamat Aurapuhastust teha, siis hoia õlilambi kõrval Musta Turmaliini kuuli. See on kuul, mis aitab ära võtta halba energiat sellest keskkonnast, kus see kuul on, et seda negatiivset energiat muuta ja kustutada.

Eukalüptil on veel teisigi tervendavaid omadusi. Eukalüpti eeterlik õli aitab kiirendada haavade paranemist, vähendada kõrvavalu (kanda baasõliga kaelale), kiirendada pea selgeks saamist ehk aidata sul selgelt mõtelda ja keskenduda. Lisaks sellele on teada, et Eukalüpti eeterliku õli lõhna ei armasta rotid.

EUKALÜPTI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Eukalüpti eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis, mille kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid teiste õlidega kokku segades kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Eukalüpti eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Eukalüpti eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et eukalüpti tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Eukalüpti eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Saunavette eeterlikke õlisid lisades on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Täiskuu energia-, isikliku väe ja jõuvarude taastamise rituaal

Põleta Täiskuu ajal Eukalüpti eeterlikku õli koos Tüümiani eeterliku õliga. Nende koos põletamine õlilambis aitab ära puhastada kodus eksisteeriva energia, mis neelab ära igasuguse energia sinu ja teiste perekonna liikmete seest. Lisaks sellele aitab nende õlide koos põletamine tõsta energiataset, aitab suurendada isiklikku väge ning taastada jõuvarusid. Igati kasulik on neid õlisid põletada Täiskuu ajal või perioodil, mil tunned, et soovid enda vaimset energiat suurendada.

VAIMNE TERVENDAJA JA ENESETUNDE PARANDAJA

Spirituaalses mõttes aitab Eukalüpti eeterliku õli kasutamine ja selle sisse hingamine sinu meeli erksamaks muuta. Eukalüpt aitab rahustada sinu hinge ja maandada ebavajalikke energiaid. Näiteks on Eukalüpt väga kasulik neile, kes kipuvad pidevalt ülemõtlema ning iseendale asjatud stressi tekitama. Kui sa tunned end siinkohal ära, siis võiks Eukalüpti eeterlik õli sul kodus olemas olla. Kui sa tunned, et sa hakkad iseenda vaenlaseks ja sa ei suuda enda mõttetegevust positiivsemaks suunata, siis kasuta seda koheselt. Sea see õlilambi sisse põlema või määri seda enda kehale.

Tegemist on eeterliku õliga, mis mõjub väga kasulikult sinu Kroontšakrale. Eukalüpt aitab sul selgelt enda elu näha, tühjast mitte probleemi tekitata, parandada sinu enesetunned ja turgutada sinu vaimset keha. Eukalüpti kasutamine annab sulle võimaluse enda Kroontšakrat puhastada ja tervendada.

Eukalüpti eeterlikku õli kasuta ka selleks, et enda Auraväljast puhastada energiad, mida keegi teine on ärasõnumisena sinu teele saatnud. Tegemist on suurepärase vaimse vastumürgiga negatiivse energia ja ebaõnne eemale peletamiseks. Alati, kui sa kasutad Eukalüptiõli, siis sa kasvatad enda Auravälja.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Eukalüpt 100% eeterilik õli (Eucalyptus Globulus) 10 ml, pärituolumaa Hiina. Eukalüpti eeterlik õli on oma värvuselt on läbipaistav. Eukalüpti eeterlik õli on saadud külmpressi meetodil.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
3.50€
Maksudeta:2.87€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.20€
Maksudeta:2.62€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.