Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE"

LA TENE kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE"
34.00€
Maksudeta: 27.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE"

La Tene kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda igapäevaselt või reisides. Eriti siis, kui kosmilised energiad soodustavad tõrkeid ja õnnetusi. Kasuta seda komplekti reisidel, hoia autos, kanna kaasas, kui liigud ühistranspordiga, taksoga või muu sõiduvahendiga. Komplekt on kokku pandud viiest erinevast ja kõige tähtsamast liikluskaitsekristallist.

Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle kirjeldava jutuga.

KOMPLEKTI KUULUVAD:

MALAHHIIT on tuntud oma tugevate kaitseomaduste pärast reisimisel ja sõiduvahenditega liikumisel, hoides ära õnnetusi ja tõrkeid. Üks tähtsamaid reisikristalle.

KULLISILM on teine tugevatoimeline kaitsekristall, mida kasutatakse reisimise ajal. Üks Tiigrisilma liikidest, seetõttu suudab ohtu ära hoida. Koos Malahhiidiga moodustavad eriti tugeva kaitsekilbi liiklusõnnetustesse sattumise eest.

KIASTOLIIT suudab Sind kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas Sul ei pruugi olla oskust end ise kaitsta või millele Sinu intuitsioon ei oska tähelepanu juhtida.

BRONSIIT aitab säilitada kainet mõistust ning suunata Sind hirmu ja paanika asemel rahulikult tegutsema, tuues tasakaalu ja suurendades kannatlikkust. Koos teiste kaitsekristallidega annab kaitse halva õnne eest.

ANTOFÜLLIIT aitab suurepäraselt kaitsta nende takistuste ja tõrgete eest, mis on tekkinud kosmiliste energiate tõttu.

Kristallikomplekti puhasta aeg-ajalt Viirukipuu või Viirukipuud sisaldava viirukiga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha!

Lisainfot leiad www.latene.ee

La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:21.80€
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" on loodud viiest kaitsvast kristallist, mis on reisimise jaoks vajalikud kristallid. Reisimise kri..
29.00€
Maksudeta:23.77€
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama..
40.00€
Maksudeta:32.78€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon talisman "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP" loob kaitsekilbi, et kaitsta autot ja autos olevaid inimesi õnnetus..
26.00€
Maksudeta:21.31€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:21.80€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
14.60€
Maksudeta:11.97€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
11.10€
Maksudeta:9.10€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
33.30€
Maksudeta:27.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.