Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "REISIMINE"

La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE"
29.00€
Maksudeta: 23.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "REISIMINE"

La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" on loodud viiest kaitsvast kristallist, mis on reisimise jaoks vajalikud kristallid. Reisimise kristallikomplektis on Malahhiit, mis on selles komplektis rohelist värvi kristall ja see on üks vajalikumaid kristalle. Peale Malahhiidi on siin komplektis ka Ahhaat, Botswana Ahhaat, Tiigrisilm ja Must Turmaliin. Kristallikomplekt on kokku pandud musta värvi koti sisse. Reisimise kristalle üldjuhul oleks hea tumedas kotis hoida, et need enda energiat ära ei kaotaks.

Inimesed on aegade algusest peale kristalle ennekõike selleks kasutanud, et need kaitseksid meid erinevate ohtude eest. Kui inimesed rändasid või reisisid erinevatesse piirkondadesse, siis võeti alati kaasa kaitsev talisman või kristall, et teekonnal ohtudest pääseda ja eluga välja tulla erinevatest ebameeldivatest olukordadest.

REISIMISE KRISTALLID JA MIDA NEED SULLE ANNAVAD:

1.
MALAHHIIT

Malahhiit on kõige vajalikum kristall selles kristallikomplektis ja kui sa soovid, siis võid hiljem seda siia samasse komplekti juurde lisada. Malahhiit on kristall, mis kaitseb sind reisimise ajal ja aktiveerib ka teised kristallid just reisimise jaoks tööle.

Malahiidil on oskus leevendada lennuhirmu, reisihirmu ja aitab takistada paanikahoogude teket neil, kellel tekib reisiärevus. Malahhiidil on oskus kaitsta sind lennuõnnetuste ja lennujaamas tekkivate probleemide eest. Malahhit kaitseb sinu pagasit kaduma minemise eest ja erinevaid lendudega seotud probleemide tekkimise eest nagu näiteks väga pikad lennu hilinemised.

Malahhiit kaitseb toidumürgitustesse sattumise eest, kaitseb erinevate viirushaiguste või nakkushaiguste eest, mis sealsele piirkonnale iseloomulikud haigused on, kuhu sa reisid.

2.
AHHAAT

Ahhaat on vajalik kristall reisimise kristallikomplekti jaoks, seda sellepärast, et see aitab ära hoida erinevaid liiklusõnnetusi. Kaitseb autoavariide eest, auto varastamise eest ja autosse sissemurdmist aitab ära hoida. Ahhaat on seotud liiklusega, aitab kaitsta rongiõnnetuste ja linnaliikluses olevate ohtude eest.

Peale Ahhaadi liiklusõnnetuste eest kaitsmise, suudab see kristall hoida ära varguseid. Kui kombineerida kõik need viis kristalli kokku, siis Ahhaat aitab takistada kotivargusi, rahavargust, riiete ja teiste asjade varguste eest.

3.
BOTSWANA AHHAAT

Botswana Ahhaat aitab lisaenergiat anda liiklusõnnetuste eest kaitsmisel. Botswana Ahhaat on vägagi universaalne reismise kaitse kristall. Sellel on oskus sinu intuitsioonile teada anda, kui lähenemas on mõni loodusõnnetus. See aitab sul tunda ette probleeme, et sa nendest eemale hoiaksid.

Botswana Ahhaat kaitseb kõige selle eest, mis võib kodust väljaspool sind ohustada. Aidates sul ise paremini tunnetada, millega sa võiksid ennast siduda, kuhu võiksid minna või kuhu mitte.

4.
TIIGRISILM

Tiigrisilm on üks enimtuntud kaitse kristalle ja sellel on väga universaalsed toimed. Tiigrisilm kaitseb sinu varandust, sinu füüsilist ja vaimset keha. See ei lase sul ebamugavatesse situatsioonidesse sattuda, kuhu keegi teine sind halval eesmärgil soovib seada.

Tiigrisilm kaitseb rahavarguste ja liiklusõnnetuste eest. Tiigrisilm aitab sind ohtlikest piirkondadest eemale hoida. See takistab sul teatud sihtkohtadesse jõuda, kus võiks sind oht ees oodata. Muutes sinu teekonna niiviisi sujuvalt teistsuguseks, kuid loomulikult paremaks.

5.
MUST TURMALIIN

Must Turmaliin kaitseb sind füüsilise vägivalla ja surmaga silmitsi seismise eest. Must Turmaliin aitab sind nähtamatuks muuta inimeste suhtes, kes soovivad sulle liiga teha ja sind ära kasutada. See kaitseb kõige koledamate tegude ja kavatsuste eest. Must Turmaliin on peale Malahhiidi veel üks kristallidest, mida võiks selles komplektis rohkem olla.

Reisimise kristallide komplekt on selline, mida sa kasutad iga kord uuesti, kui jälle reisile lähed. Selle jaoks tuleb sul kodus spetsiaalne koht leida, kus sa saaksid seda senikaua hoida, kui sa ei reisi.

Kui oled sage reisija, siis soovitan ma sul aeg-ajalt kristalle selles komplektis värskendada ehk juurde lisada. Kui sul on soov, siis võid ka kohe ise sellesse komplekti lisada näiteks Mookaite kristalli. Mookaite aitab sulle head tuju ja väga positiivset reisi tuua. Krüsopraas ei lase kellelgi sinu tuju rikkuda ja hoiab eemale kodu igatsust. Lisa siia kristallikomplekti veel Kullisilm, kui sul on hirm lendamise ees. Kullisilm kaitseb lennuõnnetuste ja lennuga seotud probleemid eest. Neid kristalle on veel, mis on sulle reisimise ajal kasulikud.

Reisimise kristallikomplekt võib ühel perel üks olla, kui koos reisitakse. Reisimise kristalle soovitan ma kohvris hoida lennusõidu või meresõidu ajal ja peale sihtkohta jõudmist seda endaga kaasas kanda.

Kristalle käin ma uurimas ja eestisse toomas päris tihti erinevatest maailma piirkondadest ning võin käsi südamel öelda, et ma ei reisi mitte kunagi ilma kristallikomplektita, mis mind sellel teekonnal kaitseks. Ma ei suuda reisile minna, kui tean, et mul ei ole kaitsvat energiat endaga kaasas.

Kristallikomplekti tuleb alati peale reisil käiku ja vahetult enne reisile minnes puhastada Salvei rituaalitaime suitsuga. Salvei kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Komplektis olevad kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "DALMAATSIA JASPIS" on kokku pandud Dalmaatsia Jaspise&n..
12.18€ 20.30€
Maksudeta:9.98€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on n..
6.90€
Maksudeta:5.66€
La Tene kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda igapäevaselt või reisides. Eri..
34.00€
Maksudeta:27.87€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Tiigriraud viil ei kuulu komplekti.MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal...
14.70€ 21.00€
Maksudeta:12.05€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:21.80€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.