Menüü
Ostukorv

VALGE küünal

VALGE küünal  VÄEESEMED
VALGE küünal
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE küünal

Võimalikud valikud

VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektide energia võimendamiseks.

- Valge küünla põletamine on kasulik selleks, et avada kodus olevaid seisvaid energiaid. Selle küünla leek paneb kodused energiad liikuma. Seda on kasulik teha ka selleks, et kõik sinu kodus olevad kristallid suudaksid pidevalt tööd teha. Küünlaleegist tulenev energia paneb kristallid sinu kodu jaoks teraapiat tegema.

- Valge küünla leek toimib kodu puhastavalt, andes sinu kodule juurde värskendavat ja puhast energiat. Eriliselt kasulik on seda küünalt kasutada kodu Salvei või Palo Santo puhastamisrituaali tegemise ajal.

- Kui sa valget küünalt põletad, siis on hea selle kõrvale asetada ka viiruk. Seda selleks, et küünal võimendaks viiruki tööd ja aitaks viirukil anda sinu koju edasi selle viirukitaimele omast energiat

- Valge küünla põletamine on kasulik hetkel, kus sa tunned, et sul on vaja rahu. Hetkel, kus sa tunned närvilisust, pinget, su mõtted on ebaselged või kui sa oled lihtsalt kurb. Valge küünal aitab eemaldada sinu mõtetest probleeme ja värskendada sinu Aurat.

- Kasuta seda küünalt kodupuhastavate kristallide keskel. Seda selleks, et küünal aktiveeriks kristallid sinu kodu energiat puhastama ja taastama. Kodupuhastuse kristallikomplektis hoitakse tavaliselt Mäekristall geoodi, Tselestiit geoodi, Mäekristalli, Girasoli, Seleniiti ja teisi värskendava toimega kristalle.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
8.00€
Maksudeta:6.56€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
10.85€ 15.50€
Maksudeta:8.89€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
14.35€ 20.50€
Maksudeta:11.76€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.