Menüü
Ostukorv

APOFÜLLIIT pendel lihvimata

APOFÜLLIIT pendel lihvimata VÄEESEMED
APOFÜLLIIT pendel lihvimata VÄEESEMED
APOFÜLLIIT pendel lihvimata VÄEESEMED
APOFÜLLIIT pendel lihvimata VÄEESEMED
APOFÜLLIIT pendel lihvimata
20.60€
Maksudeta: 17.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APOFÜLLIIT pendel lihvimata

APOFÜLLIIT on ülim armastusekristall, mis aitab olemasolevat suhet parandada ja sellesse taas kirge tuua. Vallalistel aitab see kristall endale kaaslast leida.

Apofülliit on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastusekristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuse teega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul endal avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada. Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse kas ebakorrapärase kujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge. Apofülliit tuleb meile IslandiltGröönimaalt või Tšehhist.

Apofülliidi geoodiline vorm on üks parimaid, kuna geoodidel on oskus energiaid edasi kanaldada mitmeid kordi kiiremini kui seda teevad poleeritud või ühe tipuga kristallid. Geoodid jagavad energiat eri suundadesse ja sobivad kõige enam kodus või kristallide komplektides kasutamiseks.

Hoia Apofülliiti magamistoas, et see perekonda armastust tooks, et see suhtesse kirge ning romantikat looks. Apofülliit on armastusekristall, mis aitab suhetel parandeda ja areneda. Ka üksikutele inimestele on Apofülliit kasulik, kuna sellel on oskus armastust ellu tuua igal tasandil, olgu selleks romantiline suhe või hoopis sõprus.

Apofülliidi geood sobib lapse voodi kõrvale, kui lapsel on pidev hirm, et teda ei armastata, teda jäetakse maha või vanemad ei pööra talle piisavalt palju tähelpanu. Peale selle aitab see kaitsta ka luupainajate ja väga äreva une tekke eest.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

Inglid

Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega, kuna sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, läbi mille Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda. Sellel samal eesmärgil võib Apofülliidi kristalli enda voodi kõrval, voodi all või padja kõrval hoida. Apofülliit sobib ideaalselt selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraal rännaku kristalli komplektidesse lisaväe andmiseks. Kui Apofülliidi kristall on sinu lähedal, hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energia väega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga alati ühesuguse toimega kristalle viiakse kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Kui Apofülliidi kasutatakse kristallikomplektides, siis asetatakse see otse teiste keskele, kuna sellel on oskus võimendada samalaadse energiaga kristalle. 

Spirituaalsus

Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Selleks asetatakse Apofülliidi tükk otse otsmikule ehk Kolmandale Silmale ja mediteeritakse sellega koos. Kui meditatsiooni minek on uus asi, siis lihtsalt puhatakse silmad kinni ja lastakse Apofülliidi kristallil toimida. Sellise puhkamise ajal võid hakata visioone nägema, seega ole tähelepanelik, mida sulle räägitakse. Apofülliidi hoidmine Kolmanda Silma kohal aitab Inglitel sõnumeid tuua. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamise, aitab Apofülliidi meditatsioon leevendada stressi.

Uni ja kaitse

Apofülliidi kristalli voodi kõrval hoidmine soodustab astraalrännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja, kuna sellel on oskus tuua inimese hing tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik, kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda. 

Apofülliidil on oskus asju peita, saladusi hoida, seega hoidke Apofülliidi kristalli selle objekti või isegi rahakarbi juures, et keegi ei avastaks seda.

Armastus

Apofülliit on ka armastusekristall ja toimib sellena siis, kui kombineerida kokku teiste armastuse kristallidega. Seega Apofülliidi kristalli võib armastuse kristallide komplektidesse lisada lisaväe andmiseks. Apofülliit aitab armastust ligi tõmmata, tugevdada seda või suhteid parandada. Asetage alati Apofülliit otse teiste kristallide keskele, kuna sellel on oskus võimendada tema lähedal olevaid kristalle. 


RAVITSEMINE

Apofülliidi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

Silmade väsimus, silmade nõrkus, silmahaigused (selleks hoitakse Apofülliidi kristalli tükki silmalau peal ja puhatakse). 

KOLMAS SILM, KROONTŠAKRA, TÄHETŠAKRA

Kolmas Silm (otsmiku kohal), aitab avada Inglitele dimensiooni, mis omakorda aitab neil Aurasse pääseda. Kroontšakral võib samuti Apofülliiti kasutada, kui soovitakse endale seatud tõketest lahti saada. Näiteks, sa ise ei luba endal õnne tunda, kuna sa tunned, et ei ole seda ära teeninud (sellisel juhul sa sead ise endale ebavajalikke piire). Kroontšakra tervendamiseks hoitakse Apofülliiti voodis peatsi juures senikaua, kuni oled oma piirangust vabaks saanud. Kui piirang on kadunud, siis puhastatakse kristall ja asetatakse Ingli komplekti. Kui Apofülliiti on kasutatud nende kahe Tšakra täielikuks puhastuseks ära ja ka selle kasutaja on edukalt enda Aura korda saanud, saab Apofülliidiga avada Tähetšakrat. Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

Puhasta Apofülliiti Salvei või Roosi rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pendli pikkus ca 20 cm. Pendlikristalli mõõdud ca 1,9x1,5X1,4 cm.
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
28.10€
Maksudeta:23.42€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
26.00€
Maksudeta:21.67€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
19.60€
Maksudeta:16.33€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
20.60€
Maksudeta:17.17€
YOUR SUPER VEGAN supertaimede segud sisaldavad hoolega valitud supertoitusid, mis on pärit maailma erinevatest paikadest ning sisaldavad mit..
24.90€
Maksudeta:20.75€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
15.30€
Maksudeta:12.75€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates...
7.60€
Maksudeta:6.33€
Pilt on illustreeriv, toote etikett on muutunud.YOUR SUPER VEGAN supertaimede segud sisaldavad hoolega valitud supertoitusid, mis on pärit m..
27.90€
Maksudeta:23.25€
Pilt on illustreeriv. Kassisilm on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.KASSISILM on täiesti naturaaln..
3.90€
Maksudeta:3.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.