Menüü
Ostukorv

RITUAALITAIMED JA VIIRUKID

RITUAALITAIMED JA VIIRUKID

Rituaalides kasutatakse väga paljusid erinevaid taimi, arvestades nende spirituaalset väärtust ja müstilist jõudu. Taimed on nõiduse üks suur osa kristallide kõrval ja nendes peitub iidne vägi. Nagu ma alati ütlen, et maailmas on igale haigusele ja probleemile vähemalt üks kristall ning üks taim loodud Maa jumalanna Gaia poolt. Iga taim omab unikaaset energiat ja kui seda õigesti ära kasutada, saame me nendest väga palju jõudu juurde. Rituaalitaimi kasutatakse maagiate ellu viimiseks, väeesemete puhastamiseks ja iseenda elu positiivseks muutmiseks.

Viiruk MOGRA on ilusast Mogra lillest, mis on üks Jasmiini sortidest. Mogra on väga tugeva toimega ning on seotud romantilise ja armastava energia loomisega. Põleta seda viirukit armastusenergia suurendamiseks, suhteõnne parandamiseks, armastusesoovide teele saatmiseks ning Südametšakra terv..
4.50€
Maksudeta:3.75€
MONSOON MAGIC ehk HEA TUJU LOOJA on India traditsiooniline viiruk. See on kokku pandud erinevatest Indias kasvavatest taimedest, mille eesmärgiks on tuua esile häid energiaid. Selle viiruki põletamisel vallanduvad inimeses positiivsed emotsioonid. Sa hakkad elu ja end ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
MÜRRI JA KOPAALI viirukisegus on kaks väga tugevat puhastavat taime. Mõlemad aitavad kaasa selgustunde loomisele, meeltesegaduse eemaldamisele, aidates kaasa analüüsivõime parandamisele, mentaalse heaolutunde loomisele ja lõõgastusele. Seda viirukit võid kasutada regulaarseks kodupuhastusek..
5.80€
Maksudeta:4.83€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku..
4.40€
Maksudeta:3.67€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku spir..
5.90€
Maksudeta:4.92€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hingeliste ning füüsiliste probleemide leevendamiseks. Oopium on nõiakunstis väga kõrgel kohal ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid rituaale lä..
4.80€
Maksudeta:4.00€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hingeliste ning füüsiliste probleemide leevendamiseks. Oopium on nõiakunstis väga kõrgel kohal ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid rituaale lä..
4.70€
Maksudeta:3.92€
MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik on kordades tugevam kui klassikaline Yerba Santa rituaalitaim. Lisaks Yerba Santa kasulikele omadustele aitab see ülimalt kiirelt vabastada negatiivsest, stressist täidetud ja madalast energiast ning halvast õnnest. Aitab kiiresti liikuda 3D energiast 5D energiasse, k..
17.10€
Maksudeta:14.25€
Viiruk MÜSTILISED ÖÖD on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud traditsioonilisi taimi ja nendest saadud eeterlikke õlisid. Viiruki mõju avaldub sinu ülemistele Tšakratele. Täpsemalt Kurgu-, Kolmanda Silma- ja Kroontšakrale. Selles viirukis olevad erinevad taimed aitavad ak..
5.80€
Maksudeta:4.83€
MYSTIC TEMPLE ehk HINGELINE ARENG on India traditsiooniline viiruk, mille eesmärk on aidata sul spirituaalselt kasvatada. See on hingelist arengut soodustava toimega ning koosneb saialillest, sandlipuust ja roosi kroonlehtedest.Põleta seda regulaarselt, et aidata enda hinge..
5.10€
Maksudeta:4.25€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on õistaim, mille õlist ja taimepurust on see viiruk loodud. Traditsiooniliselt valmistatakse Nag Champa taimeviiruk Sandlipuu põhjale, mis lisab sellele vi..
5.30€
Maksudeta:4.42€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelsemaks. Toob positiivsust ja parandab tuju.Nag Champa on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonili..
6.00€
Maksudeta:5.00€
Tooted 97 kuni 108, kokku 256 tootest (22 lehekülge)
RITUAALITAIMED, VIIRUKID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.