Menüü
Ostukorv

AHHAAT võtmehoidja viil kuldne

AHHAAT VÄEESEMED
AHHAAT võtmehoidja viil kuldne
20.20€
Maksudeta: 16.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AHHAAT võtmehoidja viil kuldne

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suur teadus ja kui ei olda täielikult teadlik nende koostiosade kohta, siis tihtipeale aetakse silmaga segamini Ahhaadilised ja Jaspilised, viimaseid on samuti väga palju erinevaid. Väga lihtne on tegelikult nendel kahel mineraaligrupil vahet teha, kui need omavahel võrdlusesse võtta - Ahhaadid on läbipaistva struktuuriga, Jaspised mitte.

Ahhaat on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitseomadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Ahhaat tuleb peamiselt UruguaistBrasiiliast ja Saksamaalt


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Ahhaat on väga tugeva toimega kristall ja väga kasulik on seda kodu võtmete küljes hoida. See on kristall, mis aitab kodust välja juhtida halba energiat. See aitab kodus eksisteerivast negatiivsusest, stressist, ebaõnnest, kurjusest, needuslikkust väest ja isegi deemonlikest hingedest vabaks saada.

- Ahhaat esmalt vabastab halva energia, mis kodus eksisteerib ja seejärel asub kodu kaitsma nende samade energiate eest, mis perekonda halvasti võiksid mõjutada.

- Väga kasulik on selle kodu võtmete külge Ahhaati lisada, kus elab inimene, kellel on alkoholisõltuvus. Ahhaat aitab vabastada kodu Aurast sellist energiat, mis laseb alkoholismil eksisteerida.

AUTO VÕTMELE

- Aseta auto võtmete külge Ahhaadi võtmehoidja, seda selleks, et see kaitseks liiklusõnnetuste ehk avariide eest. See on võtmehoidja, mis kaitseb nii juhti, kui ka kaasreisijaid.

- Kasuta seda auto kaitsmise jaoks. See on võtmehoidja, mida kasutatakse auto lagunemise eest. Kui auto juba laguneb, siis oleks hea eelnevalt autos põletada ka Salveid, et ebaõnne energiast vabaneda.

KONTOR/ÄRIRUUM

- Hoia seda võtmehoidjat enda töökoha võtmete küljes, et kindlustada endale töökohta. See on kristall, mis aitab kaitsta sinu töökohta ja aitab sinu isiklikku äri hoida. Aidates materiaalsel ebaõnnel sinust eemale hoida.

Ahhaati võid laadida Ahhaadi geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Salvei rituaaltaim.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 6x3x0,3 cm.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
12.90€
Maksudeta:10.75€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:20.17€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
51.00€
Maksudeta:42.50€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
22.30€
Maksudeta:18.58€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
37.43€ 49.90€
Maksudeta:31.19€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
20.93€ 27.90€
Maksudeta:17.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.