Päikese ruut Neptuuniga toimub 18.-20 juuni, 17.-19. detsember 2024, 22.-24. juuni 2025, 19.-21. detsember 2025, 24.-26. juuni 2026, 22.-24. detsember 2026.

Kui toimub Päikese ruut Neptuuniga, tunned end suurepäraselt ja enesekindlalt. See planeetide ja tähtede seis annab sulle jõudu juurde tegemaks kõike seda, mida sul on vaja ära teha. See on ideaalne hetk planeerimaks midagi suurt, kuna sa tuled sellega toime ja saad hakkama kõigega, mida endale ette võtad.

Mõnele inimesele mõjub see planeetide seis äärmiselt segadusttekitavalt ning võib tuua esile paranoiat. Kui sa oled üks nendest inimestest, siis soovitan sellel päeval kindlasti kanda Sammalahhaati, et see saaks energiad muuta aktiivseks, positiivseks ning produktiivseks.


Sellel päeval võivad aktiivsemalt tegutseda vargad, seega on vaja enda asjade eest rohkem hoolt kanda ning politseil on kindlasti sellel päeval rohkem tööd.

See päev on ideaalne tööalase edu manifesteerimiseks. Rahaenergia on sellel päeval aktiivne ja igasugusele unistamisele annab kosmiline energia, mis Maa peale kiirgab, jõudu juurde. Kui soovid küllust ja rikkust, siis soovitan sellel päeval kanda Sammalahhaati. Lisaks põletada Basiiliku küünalt, et kiirendada rikkuseenergia kasvu sinu isiklikus elus.


Tee tööd rõõmu ja naudinguga. Saada Kosmosesse välja signaalid, et sa armastad seda, mida sa teed ning sulle vastatakse küllusega.


Igasugune tööalaste küsimuste küsimine pendlilt on samuti soovitatav. Tööküsimuste korral kasutatakse tavaliselt Tiigrisilma, Püriidi, Karneeoli või Rohelise Aventuriini pendleid. Nende käest on ideaalne vastuseid saada seoses tööküsimustega. Sellel päeval veel eriti, kuna Kosmosest kiirgab tööedukuse kasvamise energiat.

Sellel päeval võidakse saada tööpakkumisi ja tehakse töövahetusi või hakatakse otsima endale töötajaid. Igatahes on tööenergia sellel ajal eriti aktiivne.

Võimalik, et sinus tulevad sellel ajal esile sinu nõrgemad kohad ja sa hakkad rohkem nende peale mõtlema. Seda selleks, et need ära lahendada ja enda tugevusteks muuta. Päikese ruut Neptuuniga toob alateadvusest esile nõrkusi, millega ei ole enam võimalik edasi elada. See on suurepärane päev iseenda analüüsimiseks ning olemaks aus nendes kohtades, kus nõrkused on. See kõik tuleb esile selleks, et sa oskaksid end muuta ja ümber kujundada seal, kus seda on kindlasti vaja teha.

Sa võid tunda, kuidas oled sellel päeval ülikriitiline. Kui oled ise või on keegi sinuga kriitiline, siis anna armastust sellele teemale. Konstruktiivne kriitika on alati teretulnud - hoia sellist suhtumist.

Päikese ruut Neptuuniga sünnikaardis


Sa oled selline inimene, kellel on julgust välja öelda seda, mida sa tegelikult asjadest arvad ja see sama julgus toob sulle kõrvale väga palju inimesi, kuid samas viib sind ka probleemidesse, kuna teatud kohtades teatud asjade väljaütlemine võib põhjustada draamat.

Kuna sa oled seltskondlik ja abivalmis inimene, siis see planeetide seis sinu sünnikaardis võib sinu ellu ligi kutsuda ka neid, kes soovivad sinust saada vaid kasu. Ole ettevaatlik selles osas, keda sa usaldad ja kui palju sa usaldad. Soovitan sul kanda enda sünnikristalli Sammalahhaati, et blokeerida selline tegevus sinu eluteelt. Lisaks aitab Sammalahhaat tuua sinu ellu küllust ja rikkust.

Saada enda tööalased unistused teele!

Tene Laul