Menüü
Ostukorv

BASIILIK küünal

BASIILIK küünal VÄEESEMED
Enim müüdud
BASIILIK küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BASIILIK küünal

Võimalikud valikud

BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks enim kättesaadavaid, lihtsamini kasvatavaid ja võimsamaid rituaalitaimi. Mulle endale meeldivad lihtsad taimed kodupuhastuse-maagiates kasutamiseks ja basiilik on üks minu vaieldamatuid lemmikuid ning vajalikumaid taimi. Basiilik on ennekõike tugev kaitsetaim ja hiljem hakati seda kasutama armu- ja rahamaagiates. Basiilikuessents kombineeritud küünlavalgusega teeb sellest küünlast ühe võimsa maagiaväeeseme, mida saab erinevateks eesmärkideks kasutada.

Küllusenurga aktiveerimine

Põleta Basiilikuküünalt enda küllusekarbi kõrval, küllusenurgas ehk kodu Kagunurgas või kodu välisuksest kõige kaugemas vasakus nurgas, kui sa oled sinna küllusekristalle viinud. Basiilikuessentsiga küünal aitab küllusekristalle aktiveerida. Kui soovid samal ajal neid kristalle ka puhastada, siis hoia Basiilikuküünla lähedal Patšuli- või Aaloeviirukit.

Basiilikuküünal sümboliseerib küllust ja rikkust. Küünal, mida põletades muutuvad aktiivseks sellised energiad nagu näiteks rahaenergia, lotoõnne-energia, külluseenergia, soovide ja unistuste täide minemine. Kui põletada Basiilikuküünalt, siis muutuvad aktiivseks kõik väeesemed, ehted, kristallid, rituaalid ja maagiad, mida oled enda koju just sellistel eesmärkidel toonud. 

Kui on olnud tüli

Põleta Basiilikuküünalt seal ruumis, kus on olnud konflikt või enda lähedal, kui sul on just olnud väga ebameeldivad vestlused. Basiilikuessents aitab vabastada väga kiirelt selle negatiivsuse, mis on vaidluste käigus sinu Aurasse saabunud. Kui põletada Basiilikuessentsiga küünalt seal ruumis, kus on vaieldud, siis see aitab vaidlusel lõppeda ja ei lase tulevikus samal probleemiga riidusid majja tuua.

Armastuseenergia tõstmine ja armastusekristallide aktiveerimine

Basiilik on teada-tuntud armastusetaim ja selle essentsiga küünalt põletage armastusekristallide keskel, et neid aktiveerida. Põletage küünalt vahetult enne magamaminekut enda magamistoas, kui soovite öösel tulevast armastust ette näha. Sellisel juhul võib Basiilikuküünalt põletada Astraalrännakukristallide keskel. Põletage küünalt kodu keskpaigas, et viia armastuseenergia majas liikvele, et kõik sealsed elanikud end hästi tunneksid ja omavahelised läbisaamised oleksid suurepärased.

Kodu kaitsmine kiuslike naabrite eest

Basiilikuessentsi ja -õli on kasutatud läbi aegade selleks, et kiusliku naabri mõtteid ja kahjustavaid tegusid eemale peletada. Basiilikuessentsil on oskus muuta negatiivse inimese mõtteid ja seda saab naabrite puhul rakendada. Selleks põleta Basiilikuküünlaid selle seina vastas, mille taga on sinu naaber. Kui tegemist on teises majas elava naabriga, siis põletage küünalt enda välisukse ees ja hiljem puistake värske Basiiliku lehti naabri aia kõrvale.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike ca 40h, keskmine ca 60h
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ÕUNAD on kogu inimkonna ajaloo jooksul olnud väga suure au sees. Õunad sümboliseerivad armastust ja armastuse leidmist. Õunu peetakse ig..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.44€
Tooteid on piiratud koguses.SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille ole..
13.90€
Maksudeta:11.39€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
6.50€
Maksudeta:5.33€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.