Karma on sõna, mida teab peaaegu igaüks, aga kas teatakse ka seda, mida see karma endast kujutab? Räägin sulle siin täpsemalt, mis see karma on, mida see tähendab ja kuidas see töötab.

Karma on inimeste hinge seadus, mida me kõik endaga kaasas kanname. See on seadus, mille järgi me õpime elamist
. Sa oled kindlasti kuulnud sellist väljendit: "Mida külvad, seda lõikad". See lause on karmaseadusest ehk lühidalt kokku võttes on karma see, mida sa enda elus välja teenid. Mis väe sa universumisse saadad, sellele võrdväärse vastuse ka saad.

Sina ise mõjutad enda karmat ehk kõik see, mida sa enda elus teed, selle eest pead sa ise vastutama. Kui sa teed head, siis sa suunad oma karmasse õnne, kui sa teed halba, siis suunad karmasse ebaõnne.
Kui sa aitad sõpra, siis sa toidad karmat hea õnnega armastuse ja perekonna osas. Kui sa oled rahaahne ning tegutsed selle ahnuse pärast vääralt, siis toidad enda karmat materiaalse ebaõnnega. Aga pane tähele, et karma on energiakogum, mis vallandab enda õnne või ebaõnne alles hiljem, alles siis, kui seal on piisavalt palju energiat. Kui sa teed sõbrale siira südamega heateo, siis võid selle tulemusena leida kunagi tulevikus endale armastuse. Karma määrab sinu tuleviku!

Karmasse ja karmaseadusesse ei tohiks mitte ükski inimene lihtsalt suhtuda, seda tuleb võtta täie tõsidusega. Väga paljud inimesed usuvad, et kui räägitakse karmast, et siis on sellel vaid negatiivne tähendus. Nii see aga ei ole, see on ka positiivne. Karma on see, mille sa oled välja teeninud ja see on energia, mis ei peatu mitte kunagi, see töötab igapäevaselt. Sina toidad karmat kas positiivse energiaga ning saad karmalt õnne või toidad seda negatiivse energiaga ning saad karmalt ebaõnne ehk katsumusi. See on tegelikult sinu enda valik, mida sa enda elus soovid tunda, näha ja kogeda. Kogu negatiivsus, mis meie eludes on, see on meil endal oma tegudega välja teenitud. Samamoodi oleme me välja teeninud ka kõik hea, õnneliku ja positiivse. Jäta meelde - ükskõik, mis sinu elus eksisteerib, sa oled selle ise oma ellu kutsunud.

Iga inimene on oma õnne sepp ja karma on see, mis määrab ära, kui palju õnne sinu elus eksisteerib. Karma käib sinu hingega kaasas, ühest elust teise, ja see muudkui kogub sinu käest energiat. See tähendab seda, et sa võtad ühte ja sama karmat oma erinevatesse eludesse kaasa. Karma ei sure, see on osa sinu hingest. Kui inimene sureb selles füüsilises kehas, milles ta hetkel eksisteerib, siis ta võtab oma kogutud karma tulevikku kaasa. Kui ta taassünnib, siis ta sünnib teatud õnne või ebaõnnega. See on ka põhjus, miks sa pead end pidevalt paremaks muutma, õppima, heategusid tegema - et sinu karmaõnn suureneks. Karma on sinu hinge energia ja informatsiooni kogum, mis hoiab endas sinu väljateenitud preemiaid ning karistusi. Kui on õige aeg, saad sa premeeritud või siis karistatud - oleneb täpselt sellest, mida sa enda ellu külvad.

OLE ETTEVAATLIK, MIDA SA UNIVERSUMISSE SAADAD

Kõik, mida me universumisse saadame, iseenda mõtete ja tegudega, selle me saame tagasi, kuid hoopis teisel kujul. Kui sina teed täna heateo oma naabrinaisele, siis ei pruugi see olla tema, kes selle heateo sulle tagasi toob. Sind võib kunagi hiljem aidata keegi just siis, kui sa seda vajad. Kui sa täna kiusad meelega kedagi vihast ja kadedusest, siis sa saad selle ükskord tagasi, kuid see võib saabuda palju inetumal viisil. Karmaseaduses kehtib reegel, et kui sa annad endast headust, siis saad selle tagasi topeltkoguses ja kui halba, siis saab sinu karistus olema samamoodi topeltsuuruses.

KAS SA SOOVID OLLA ÕNNELIK JA OMA ELUGA RAHUL?

Kui sa soovid elada elu, kus eksisteerib õnn ja rahu, siis pead just sina ise tegema esimese sammu. Karmaseadus ütleb, et kõigepealt pingutad sina ja siis tuleb tulevik selline, nagu sa soovid. Kui sa tahad olla õnnelik, siis tuleb sul esimesena olla naeratav, sõbralik ja positiivne, teha teistega rahu. Ainult siis suunab karmaseadus sinu ellu positiivset. Kui sa oled negatiivne, pessimistlik ja teiste suhtes halb, siis sa tõmbad sedasama energiat enda ellu juurde. Seega, tee ise esimene samm ja ole teiste vastu hea.

KUI SA SOOVID OMA SOOVI TÄITUMIST, SIIS PEAD SA ISE HAKKAMA SEDA TÄITMA

Karmal on oma seadus soovide täitumise jaoks. See seadus annab sulle teada, et kui sa soovid siin maailmas midagi, näiteks oma kodu või mõnda teist füüsilist objekti, siis sa pead seda ise looma hakkama. Karmaseadus näeb ette seda, et ükski unistus ei täitu, kui sa ise sellesse ei panusta. Sina soovid oma unistusele õnne ja hakkad selle unistuse poole samm-sammult liikuma ning siis see unistus ka täitub. Karmaseadus soovib sinult füüsilist tegutsemist, kuna ka sinu unistus on füüsilise kujuga.

Karma õpetab sulle ka seda, et kui sa soovid füüsilise unistuse täitumist, siis sa pead väärtustama seda seest ja väljastpoolt. See tähendab seda, et kui sa liigud unistuse poole, siis sa pead sellele unistusele andma armastava väärtuse. See unistus ei tohi olla ahnusest vaid see peab tulema armastusest - vastasel juhul sinu unistus ei täitu. 

SINU KESKKOND LOOB ENERGIAVÄLJA

See osa karmast on sinu jaoks väga kasulik ja oluline - kui sa soovid enda elus muudatusi ja tunda end hästi, siis peab ka sinu keskkond olema vastava energiaga. Kui sa soovid rahu ja õnne, siis ei tohiks sinu lähedal eksisteerida negatiivseid inimesi. See keskkond, kuhu sa oled end sisse seadnud, peab olema kooskõlas sinu sisemiste soovidega. Kui sinu kodu ei ole harmoonias, siis ei saa sa harmooniat oodata ka enda hinges. Sellepärast on väga tähtis, et me tegeleksime enda kodu energia parandamisega, puhastusrituaalidega, tooksime koju kristalle ja järgiksime Feng Shui teraapiaid.

Vaata seda kohta, kus sa elad, mis on sinu kodus, kellega sa suhtled, kus sa töötad, mida sööd, ja sa saad vastuse, kas need toetavad sinu unistusi või hoopis pidurdavad neid. See kõik on karmaga seotud!


MILLEST SA KEELDUD, SEDA SA KA SAAD


Karmaseadusega käib kaasas üks väga tugev mõjutus - kui sa soovid enda elust midagi väga kindlalt eemal hoida, siis see just tõmbab end sinu eluteele. Sellepärast ei tohi kindlasti öelda: "Ma ei tee seda mitte kunagi". Kohe, kui sa selle välja ütled, tuleb see teema sinu ellu ja sa teed seda. Kui sa soovid, et mõni asi ei tuleks sinu tegemistesse, siis kasuta teistsugust emotsiooni. Tee nii, et mõtle selle peale ning ütle iseendale, et sa ei soovi seda kogeda ja et seda ei ole sinu ellu vaja. Niimoodi tegutsedes on sellel emotsioonil hoopis teistsugune energiaväli. 

Kui sa näed, et keegi on halb, agressiivne ja pahatahtlik, siis ka seda ei tohi ignoreerida. Muidu sa saad selle enda ellu tagasi! Kui sa näed kellegi käitumises halba, siis mõtesta see enda peas lahti nii, et sa ei soovi selliseks saada ja püüa mõista, kust see negatiivsus on pärit, mitte ära hakka seda inimest hukka mõistma. Hukkamõistmine toob sulle sellesama iseloomuomaduse kaela. Karmaseadus õpetab, et me ei tohi kedagi teist hukka mõista, aga me ei tohi ka tema iseloomuga leppida. Me peame õppima teiste inimeste negatiivsusest aru saama, miks ta selline on, ja miks sina ise ei tohi selliseks saada. 

ME SAAME VAID ISEENNAST MUUTA JA KONTROLLIDA

Karmaseadus õpetab sulle seda, et ainult sinul on kontroll iseenda üle ja ainult sina saad end muuta. Me ei saa muuta kedagi teist, me ei saa enda valu pärast teistele etteheiteid teha.
Kui sa tunned end kellegi juuresolekul ebamugavalt, siis sina pead seda olukorda enda sees muutma, mitte õpetama teisele inimesele, kuidas tema peab end muutma. Karmaseadus ütleb, et kui sa soovid end paremini tunda, siis ei saa teised inimesed seda sinus tekitada. Sa pead ise enda tuju üleval hoidma, end tervemaks muutma ja end paremaks inimeseks tegema. Teised inimesed ei ole süüdi sellest, et sul on halb olla või sul on halb tuju. See on sinu enda valik, kuidas sa olukordadele ja inimestele reageerid.

Kui me muudame oma suhtumist millessegi ja kellessegi, alles siis hakkavad asjad muutuma, mitte enne.

KUI SINU ELUS ON MIDAGI VALESTI, SIIS PEEGELDAB SEE SIND ENNAST

Kui su elus on väga raske periood või su teele on sattunud ebaõnn, siis see peegeldab sind ennast. Karmaseaduse põhjal tegid sa kuskil vea ja nüüd sa pead sellest teost aru saama. Sa ise tõmbasid selle õnnetuse endale kaela ning pead nüüd mõistma, miks sa oled sellisesse olukorda pandud.

Me elu peegeldab seda, mida me oleme välja teeninud. Kui meie elus leiab midagi aset, siis see on põhjusega, ei ole sellist asja olemas, et sa ei ole seda ära teeninud. Kui sinu eluteele on saadetud midagi halba, järelikult on see põhjusega - sulle võib-olla antakse võimalus uuesti õppida seda, mis sul jäi õppimata.

Karma on osa inimese hinge õpingutest. Et õppida, peame me pidevalt aru saama, kas me liigume õiges suunas ja kas me õpime õigesti. Kui elu läheb õnnelikus suunas, siis oleme õppinud, ja kui negatiivses suunas, siis oleme kusagil vea teinud. Ainuke viis ebaõnnest vabaneda on sellest õppida, mitte alla anda.

KUI SA SOOVID ELUS EDASI LIIKUDA...

Kui sa soovid elus edasi liikuda, jätta maha halbu harjumusi, vanu emotsioone, minevikus olnud muresid ja probleeme, siis tuleb sul nendest vabaneda. Vabanemist ei toimu, kui sa emotsioone blokeerid. Vabanemist ei toimu ka siis, kui sa soovid hetkes elada või jätta kõik seljataha ning mitte mõelda selle peale, mis on juhtunud.

Kui sa soovid elus edasi liikuda, siis sa pead enda jaoks lahti mõtestama selle, miks see kõik juhtus, mida ma valesti tegin, kus ma oleksin pidanud olema teistsugune ning miks see kõik on minu eluteele saadetud. Jäta meelde, et kui sa ei oleks enda eluga olnud minevikus just selles kohas, siis sa ei oleks täna siin.

Kui sa õpid minevikus olnud valusse positiivsusega suhtuma, kui sa suudad näha selles valus head, siis sa liigud edasi. Sa ei liigu edasi enne, kui sa ei mõtesta enda jaoks lahti, miks sa oled pidanud midagi läbi elama. Igas halvas on ka midagi head.

Kui sa ei mõtesta minevikku enda jaoks lahti, kui sa ei analüüsi enda tegusid, siis tõmbad sa oma eluteele täpselt samasuguseid probleeme. See on karmaseadus - kui sa ei õpi, saad uuesti sama õppetunni. Kui sa blokeerid, siis tuuakse seesama emotsioon sinu ette, et sa selle ära lahendaksid. Seega ei lase karma sul unustada midagi, millest sa pidid õppima.


KAHTE ASJA KORRAGA EI SAA

Karmaseadus määrab ära selle, et kui sa soovid enda ellu "midagi", siis sa ei saa analoogset asja soovida. See seadus on su jaoks väga lihtsasti mõistetav siis, kui ma seletan selle su jaoks suhte näitel lahti. Näiteks, kui sa juba oled ühe kaaslasega suhtes ja samal ajal suhtled ka teise potentsiaalse kaaslasega, siis sa ei saa tegelikult mitte kumbagi, mõlemad suhted nurjuvad. Või kui sa oled vallaline ja sa soovid endale kaaslast leida ning sul on silmapiiril kaks erinevat inimest, kellega sul on romantiline side, siis sa ei saa tegelikult mitte kumbagi, kui sa ei tee enda sees selget otsust. Kui sa otsustad, et sa oled neist vaid ühega, siis läheb elu edasi, vastasel juhul sa jäädki kahe vahel pendeldama. Karmaseadus ei luba sulle õnne ühel ja samal teemal, kui sa suhtud sellesse ahnusega. Kui sa soovid pendeldada kahe kalli inimese vahel, siis on see ahnus ja karma ei luba seda. Sina pead tegema valiku ja alles siis läheb elu edasi.

KUI SA SOOVID SPIRITUAALSELT ARENEDA, SIIS EI TOHI KESKENDUDA MADALATELE MÕTETELE

Kui sa oled endale sihiks võtnud, et sa soovid selles elus õppida, õppida ja veelkord õppida ning muutuda võimekamaks, siis ei tohi sinu mõtted sisaldada madalaid mõtteid. Kui sa soovid areneda, siis ei tohi sinu sees eksiteerida viha, agressiivsust, kadedust ja ahnust. Kui sinus on mõni nendest emotsioonidest, siis sa ei arene. Sa ei arene seni, kuni sa suudad nendest emotsioonidest loobuda. Seega küsi enda käest, kas sinu sees eksisteerib kadedus või kas sa oled materiaalselt ahne? Kui jah, siis sa toidad enda karmat ebaõnnega ning sa ei arene spirituaalselt edasi.

KUI SA MILLESSEGI USUD, SIIS TULEB SEDA KA PRAKTISEERIDA

Kõik sinu mõtted ja sõnad salvestatakse sinu karmasse. Kui sa millessegi usud, või sa oled endale võtnud eesmärgi, et vot see on sinu teema ja see on sinu moraal, siis tuleb seda ka praktiseerida. Ma toon siia lihtsa näite. Mina isiklikult usun, et ma saan eksisteerida ka nii, et ma ei söö teist looma, ja taimed on mulle antud selleks, et ma saaksid elada. See on minu usk ja karmaseadus näeb ette seda, et kui sa sellesse usud, siis sa pead seda ka praktiseerima. Mina ei taha liha süüa ja ma praktiseerin seda, järelikult ma toidan enda karmat õnnega ning ma saan selle kunagi tagasi. Sest on olemas ka inimesed, kes räägivad, et nad ei soovi loomadele halba ja nad ei soovi neile ebaõiglast elu ning ikka söövad loomaliha - see on uskumine, mida ei praktiseerita. Niiviisi tuleb negatiivne karma, sest see inimene annab enda karmasse ebaõnne. Kui sa soovid looma süüa, siis tunnista endale, et sa ei väärtusta looma elu. Kui sa soovid loomadele elu, siis praktiseeri seda, et sa lubad nendele elu. Nii lihtne see ongi!

Samamoodi on ka teiste teemadega, see käib absoluutselt kõige kohta. See ei pea olema ainult toitumine, see oli lihtsalt näide elust enesest. Kui sa usud, et vägivald ei ole lahendus, siis sa ise ei tohi olla vägivaldne olla ja samuti ei tohi olla ka passiivne ehk ignorantne vägivalla suhtes. Kui sa usud, et suhtes peab sul olema vabadus olla, liikuda ja otsustada, siis pead sa sedasama vabandust andma ka oma teisele poolele.

KÕIK MEIE SEES JA MEIE ÜMBER ON OMAVAHEL SEOTUD

Ükski asi sinu elus ei eksisteeri kogemata, kõigel on olemas oma põhjus ja koht. Kui sinu elus on keegi, siis on ta tulnud põhjusega ja sa oled teda omal põhjusel enda ellu lasknud. Kui sa oled haige, siis see haigus on saadetud sulle põhjusega. Kõigel on olemas oma ülesanne. Kõik, mis sinu elus eksisteerib, see eksisteerib suure põhjusega. Ükskõik mis sinu elus täna on, see on vajalik - jäta see endale meelde. 

Igal sammul on tagajärjed ja iga samm toob sinu ellu uusi teemasid. Ükskõik kuhu sa elus liigud, sellega sa avad enda teel uusi uksi ja väljakutseid.

Kui sa soovid enda elus midagi saada, siis sa pead alati selle poole liikuma. Kui soovid, et midagi juhtuks, siis sa pead midagi muutma ja edasi liikuma. Kui sa ei liigu, siis ei juhtu mitte midagi. Kui sa liigud, siis avanevad võimalused.

Minevik-olevik-tulevik on omavahel seotud. Kõik, mida sa oled eelnevalt teinud, toob sulle oleviku ja kõik, mis on olnud ning teed täna, toob sulle tuleviku!

KUI SA SOOVID ENDA ELLU SAADA MIDAGI HEAD, SIIS SA PEAD SEDA RAHULIKULT OOTAMA JA VEEL OLEMATU ASJA NIMEL PINGUTAMA

Karmaseadus määrab, et kui sa soovid tõepoolest midagi saada, midagi, mis rikastab sinu hinge, või ihkad oma unistustele füüsilist kuju, siis sa pead ootama. Ootama nii, et sa pingutad, aga sa ei näe tulemust. Sa pingutad tulemuseta kuni tulemus tuleb. Karma ei anna kõike head sulle lihtsalt kätte, karma ootab, vaatab ja jälgib. Kui sa oled nõus pingutama ja rahulikult tulemust ootama, siis see ka saabub.

Kärsitutele inimestele, kes ei suuda õnne ära oodata, ei pruugi see kunagi naeratada. Mida rohkem sa liigud enda unistuste poole ja teed selle nimel tööd, teadmata, kas see õnn saabub või mitte, seda suurema tõenäosega see õnn sinu ellu ka saabub.

ÕNN TULEB SUURE TÖÖGA

Mida rohkem sa millegi nimel pingutad, seda suurema tõenäosusega saad sa õnnelikuks. Kergelt tulnud ja sülle kukkunud õnn kaob ka kergelt ära. Kui sa oled nõus enda õnne panustama, siis tuleb see sinu juurde väga pikaks ajaks.

SA SAAD OMA MÕTETELE JA TEGUDELE VASTUSED

Ükskõik mida sa endast välja saadad ja mida sa enda elus teed, karma vastab sellele kõigele. Iseasi, kas positiivselt või negatiivselt - see on sinu enda teha.

Suhete ja erinevate asjade väärtus sõltub sellest, kui palju sa oled olnud nõus nendesse enda positiivset energiat jagama. Kui sa oled positiivne, on selle suhte või mingi teema väärtus suurem.

RÜOLIIT - KRISTALL, MIS AITAB SUL OMA KARMAST ARU SAADA JA SEDA LAHENDADA

Rüoliidi
 sees peitub vägi, mis purustab inimese Auras olevaid karmakaristusi. Näiteks saadab mõnda inimest terve elu halb õnn armastuses, suhtes on kogu aeg ühed ja samad probleemid ning lõppu ei paista tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis võib sellise probleemi lahendamisel tõeliselt aidata. Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on eelmises elus saadud karistusest või selles elus tehtud nii-öelda patu tõttu kinni läinud. Rüoliiti endaga kandes hakkad sa mõistma, mida sa valesti teed, see kristall aitab sul enda karmat lahendama hakata, seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast, et see sulle enam liiga ei teeks.

Karma on meie hingede jaoks selleks, et me õpiksime enda tegude eest vastutama. Mõistma, et kõik mida me siin ilmas kogeme, on meie enda poolt välja teenitud ja meile vajalik. Karmaseadus õpetab inimestele, et mitte midagi ei juhtu põhjuseta. Mida külvad, seda ka lõikad! 

Loe ka minu varasemaid karmateemalisi artikleid "6 tegu, mis aktiveerivad karma kiirelt" SIIT ja "5 vaimset sammu halva karma tervendamiseks" SIIT.