Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu tuua romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, omavad enda isiklikku energiat, mida nad endast välja kiirgavad. Inimesed lihtsalt tihtipeale ei mõista seda, kuidas keskkond meid mõjutab ja kuidas selles olevad taimed meile energiat jagavad. Kui sul on oma koduhoov, siis kindlasti täidad sa selle erinevate taimedega, kuid tegelikult oleks hea ka see, kui sa teaksid, mida need taimed annavad sinu kodule, sinu hingele ja sinu perekonnale. Seda sellepärast, et sa saaksid teadlikult ümbritseda end positiivsete ja õigete energiatega. Selliste energiatega, mida sa soovid enda ellu rohkem juurde tuua.

Elulõng sümboliseerib romantikat ja armastust. Elulõngade istutamine koduhoovi ja kasvatamine toob sinu hingele armastavat rahuenergiat. See suurendab armastuseenergiat ja annab sulle võimaluse enda elus rohkem armastust tunda. Kui elulõngad kasvavad sinu koduhoovis ja seda ka võimsalt, siis annavad nad seda energiat sulle kuhjaga.

Ühel hetkel, kui elulõng end suretab, on see märk selle kohta, et sinu poole on teel kehvad perekondlikud uudised. Seega tuleb elulõngade kasvamist jälgida ja nende eest hoolitseda.

Kellel ei soovi elulõngad kohe mitte kuidagi kasvama hakata, nendele annab elulõng teada, et sinu enda armastusekanal on kinni. Elulõng vajab ennekõike sinu armastust, et kasvama hakata. Ta võtab sinu armastuse ja hakkab selle energiaga kasvama ning seejärel hakkab ta sulle seda energiat tagasi andma. Ehk elulõng võtab sinu armastuse ning hakkab seda võimsamaks muutma.

Peale romantika ja armastuse energia suurendamise oskab elulõng suurendada ka loovat energiat. Elulõngu istutatakse nende hoovidesse, kus inimene soovib loominguliste tegevustega tegeleda. See on taim, mis kiirgab endast välja inspiratsiooni ehk energiat, mida läheb vaja sinu Kolmanda Silma Tšakral. Kui elulõngad õitsevad ja sa veedad nende keskel aega, siis nad avavad sinu Kolmanda Silma kanali. Seega on hea luua enda terassi ümber elulõngadest hubane koht, kus sa saad käia oma mõtteid mõtlemas. Elulõng puhastab sinu Kolmanda Silma Tšakrat, kui sa oled selle taime lähedal või siis, kui sa tegeled selle taimega, tuues sulle inspiratsiooni ning avades sind loovusele ja lahenduste leidmisele. Seega on see järjekordne hea põhjus, miks tuua elulõnga enda koduhoovi.


Kui sa elulõngu istutad, siis ma soovitan sul elulõnga juurte alla asetada armastusekristalle, et elulõng saaks sinu ellu armastust tuua ja seda veelgi võimsamal viisil. Kui sul on oma koduhoov, siis kristallidega saab ka kodu energiat võimendada nii, et sa asetad kristalle taimede alla mulla sisse. Elulõnga alla soovitan ma panna Roosat Sammalahhaati selleks, et anda sellele taimele ennekõike armastavat energiat ja loomulikult ka selleks, et see taim oleks terve. Roosa Sammalahhaat, nii nagu ka tavaline Sammalahhaat, tervendab taime ja annab sellele elamiseks energiat.

Kui sa soovid elulõngale anda ka võimsat väge, et see avaks sinu Kolmandat Silma ning jagaks sulle inspireerivat energiat, siis aseta sinna mulla alla ka Atlantisiidi kristall. Mõlemad kristallid võid üheskoos panna ühe ja sama taime alla.

ERINEVATEL ELULÕNGA VÄRVUSTEL ON ERINEVAD TÄHENDUSED

Elulõngal on palju erinevaid värvitoone ja need värvid omakorda annavad elulõnga spirituaalsele väele omalt poolt lisaväärtuse. Vastavalt värvile võid istutada enda koduhoovi täpselt sellise elulõnga, mille väge sa kõige enam soovid enda koju tuua. 

Punane
elulõng sümboliseerib romantikat, elujõudu, kirge ja armastust.

Sinine elulõng sümboliseerib rahu, tasakaalu, leevendust stressile. Kui on tegemist helesinise elulõngaga, siis see leevendab väga tugevalt suhteprobleeme. Kui on tegemist tumedama sinisega, siis see avab Kolmanda Silma Tšakrat ja edendab loovust.

Lilla elulõng sümboliseerib intuitsiooni ja enesesse vaatamist. Kui sinu aias kasvavad lillad elulõngad, siis need ennekõike aitavad sinu hinge spirituaalsemaks muuta, aidates avada sinu Kolmanda Silma Tšakrat.

Roosa elulõng on armastuseenergia ja armastusekanali avamiseks. See lill on sinu jaoks, kui sa soovid enda ellu suhteõnne, uut armastust, romantikat ja head suhet iseenda ning partneri vahele.

Valge elulõng annab energiat, mis puhastab stressi ja ebaõnne, mis on armastuses ehk suhteelus. See on väetaim, millel on samuti oskus puhastada sinu Kolmanda Silma Tšakrat.

Kirju elulõng kannab mitme erineva värvuse energiat ja väge.

Elulõng on nii ilus koduaia lill, mis kannab endaga kaasas armastuse- ja loovusenergiaid. Täida elulõngaga enda koduhoov ning saa energiat ja väge sellest imelisest taimest.

Loe ka minu artiklit teisest imelisest koduhoovis kasvavast taimest, sirelist, leiad selle SIIT.