Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja sellesama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku-sodiaak?

SKORPION JA AMBUR 18. NOVEMBER - 25. NOVEMBER

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 18. november - 25. november, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 22. novembrit, siis sa oled Skorpion Amburi mõjutustega ja kui sinu sünnikuupäev langeb 22. - 25. novembri sisse, siis sa oled Ambur Skorpioni mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga kaasas teatud määral Skorpionile iseloomulikke jooni ja veel lisaks neid, mida üleminek on sulle andnud. Või kannad kaasas Amburile iseloomulikke jooni ning lisaks veel veidi Skorpioni energiat. Sa kuulud veel lisaks täitsa eraldi sodiaagi alla, milleks on Skorpion-Ambur.

Kui sa oled sündinud Skorpioni ja Amburi üleminekul, siis sa kannad endaga kaasas Skorpioni julgust ning Amburi kohanemisvõimet

Skorpion-Ambur on üks eriline tegelane ja uskuge või mitte, mitte kedagi ta külmaks ei jäta. See on inimene, kes paistab alati teistele silma. Teda kas armastatakse või vihatakse. Võib-olla liiga rängalt öeldud, kuid ta ei jätab alati endast teistele väga võimsa mulje ning igalühel on temast oma arvamus. Miks see siis nii ka on? Skorpion-Ambur on särtsakas, seltskondlik ja juhtiva iseloomuga. Skorpion-Ambur on saanud enda särtsakuse Skorpionilt ja väga veenva suhtlemisoskuse Amburilt.

Kui sa oled Skorpion, kes on sündinud Amburi mõjutustega, siis sa oled teiste Skorpionitega võrreldes palju aktsepteerivam ja lepid palju rohkem teiste inimeste vigadega. Kui sa oled sündinud Amburina Skorpioni mõjutustega, siis sa oled palju loomingulisem ning vabamalt võtvam kui ülejäänud Amburid. Skorpion-Amburina sündides oled sa endale saanud tegelikult paraja kingituse. On hea olla just selline eriline sodiaak.

Skorpion-Ambur on väga aktiivse loomuga ja väga suure tahtejõuga. Tihtipeale on neil isegi energiat ülemäära, ja kui nii juhtub, siis ta muutub tigedaks. Seega on parem tal alati lasta endale tegevust leida ja end tegevuses hoida. Skorpion-Amburile meeldib luua ja enda unistuste poole pürgida. Ta on aktivist ja tihti võib ta ka teised liikuma panna. Isegi kõige laisema inimese suudab ta diivani pealt üles tõsta.

Skorpion-Ambur on saanud Skorpioni käest enda elukire ja Amburi käest enda aktiivsuse. Need kaks omadust annavad selle sodiaagi esindajale "surematuse". Seda selles mõttes, et nad on nii tugeva isiksusega, et naljalt keegi nendelt jalgu alt ära ei löö. Ainuke asi, mis võib nendel raske olla on enda impulsiivset suhtumist vaos hoida. Võib-olla minnakse liiga tihti ja liiga kergelt kõigega kaasa. Amburile on tegelikult omane analüüsida ja vaadata asja kasulikkust enne tegutsemist, kuid Skorpionile see ei sobi. Seega need, kes on Amburina sündinud koos Skorpioni mõjutustega, võivad tihtipeale tunda, et pidevalt oleks nagu kusagile kiire.

Skorpion-Amburid on väga ausad ja väga otsekohesed inimesed. Seega teistele võib vahel tunduda, et nad on üleolevad või ülbed. Tegelikult ei ole nendel nii-öelda filtrit vahel ehk nad tihtipeale ei mõtle enne kui välja ütlevad. Lähedased peavad lihtsalt vastu võtma tema otsekohesuse ja sellega leppima. Ta ise ei saa aru, et ta selline on, ja kui saab, siis väga vähestel kordadel.

Skorpion-Amburid peavad pidevalt tegelema sellega, et nad maandaksid enda ärrituvust, viha ja närvilisust. See on nendes väga kerge tekkima. See on kõik liigse energia pärast, mida ei suudeta ära rakendada. See on sodiaak, kes peab ennast pidevalt madalatest emotsioonidest eemal hoidma. Kui viha tekib, siis selle enda seest vabastama. Selle sodiaagi all sündinule ei sobi ka alkohol. See on aine, millest tuleb selle tähemärgi esindajal eemale hoida. See muudab teda vihasemaks, depressiivsemaks ja negatiivsemaks. Seega, kui sina oled Skorpion-Ambur, siis hoia alkoholist heaga eemale.

Kui Skorpion-Ambur suudab säilitada tasakaalu enda sees, siis ta on teiste jaoks ideaalne kaaslane. Ta oskab huumorit teha, sellega kaasa minna, teisi lõbustada ja head tuju üleval hoida. Tal on ka väga hea oskus teistele inimestele komplimente teha ja talle väga meeldib teisi enda positiivsete arvamustega üle kuhjata. Kui ta ikka armastab, siis nii, et kogu maailm sellest teada saaks.

Skorpion-Amburil käivad tujud suhteliselt tihti üles ja alla. Seda mõjutavad teised inimesed tema ümber. Teda mõjutavad teiste inimeste tujud. Kui tema kõrval on sõbralik inimene, siis Skorpion-Ambur on nagu kameeleon, koheselt muutub ka sõbralikuks. Kui ärritunud inimene, siis Skorpion-Ambur põleb juba sekunditega. Skorpion-Ambur peab ennast teadlikult eemale hoidma mürgistest inimestest, kuna vastasel juhul muutub ta ise samasuguseks.

Tihtipeale käivad tal väiksed kadeduse, kavaluse ja salakavaluse jooned läbi. See tuleb järsku ja sama kiirelt ka kaob. Seega ta võib olla vahel täiesti ära vahetatud ja sõbrad ei mõista tema äkilist vihapurset.

Peale selliste reaktsioonide on ta siiski väga huvitav isiksus. Tema tugevuseks on vastupidavus, enesekindlus, julgus ja veel eriti julgus suhelda. Temas on loomulik energia, mis paljudel inimestel puudub. Skorpion-Ambur peaks kindlasti kandma energiaid rahustavaid kristalle, et ta oleks alati tasakaalus. Skorpion-Amburi kristalliks on Merevaik. Merevaigust kristall annab Skorpion-Amburile edasi positiivsust, tuues esile mõlema sodiaagi positiivseid iseloomujooni. See kristall peaks tema elus kõrgel kohal olema. See võiks olla tema kodus või ta võiks seda ehtena kanda.

Skorpion-Ambur on see, kes soovib olla perekonnapea või tööl juhtival positsioonil. Kuskil on tal vaja võimu igatahes üle võtta. Kui sa lähed suhtesse Skorpion-Amburiga, siis tuleb leppida sellega, et tema ise otsustab seda, millal ta läheb, tuleb, liigub, töötab, sööb, magab jne. Ta ei salli, kui teda kamandatakse, kuid ta ise on valmis seda igal võimalusel tegema.

Skorpion-Ambur peab õppima enda agressiivsust vaos hoidma ja lähedastega suhteid mitte lõhkuma oma impulsiivsete tunnete tõttu. Skorpion-Amburile on siiski tema perekond number üks.

Kuna Skorpion on vee-elemendi kandja ja Ambur tule-elemendi kandja, siis see inimene võib tihtipeale teiste jaoks üheks suureks mõistatuseks olla. Vesi ja tuli on vastandmärgid, mis annavad Skorpion-Amburile ka keerulise iseloomu.

Kõik, kes on sündinud üleminekuajal, nendel on probleeme iseenda mõistmisega, kuid seda väga erineval tasandil. Skorpion-Ambur ei mõista tihtipeale seda, miks tema hinge tekib järsk viha. Kuid tegelikult see tekib vee ja tule kokkusaamisel ning aeg-ajalt lööb selline emotsioon temas tühja koha pealt esile.

Skorpion-Ambur on hea sõber, armastaja ja pereliige ning seda sellepärast, et ta väärtustab sidemeid. Armastab väga sügavalt ja kuulab teist poolt hingega mitte pealiskaudselt.

Mõistab teiste inimeste tundeid

Skorpion-Ambur on see, kes suudab end teise inimese situatsiooni väga hästi paigutada ja mõista seda, mida ta tunneb. Väga hea loomulik psühholoog, kes suudab näha kurbust seal, kus see on või tunda teise inimese rõõmu üle rõõmu. Skorpion-Ambur on sündinud empaat, kes kannab teise inimese energia kiirelt endasse ning oskab teisi inimesi mõista. Selle omaduse tõttu on ta väga hea sõber, kaaslane ja teda selle pärast ka hinnatakse. Ta on see, kes suudab muret mõista ja samas ka edusammude pärast koos teisega tähistada.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Skorpionile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT ja Amburile SIIT.

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maale ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu on Maa peale erinevatelt taevakehadelt suunatud.