Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "AMBUR"

La Tene kristallikomplekt "AMBUR" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "AMBUR"
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "AMBUR"

La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Kassisilm, Sodaliit ja Kuldobsidiaan kõik kolm toovad Amburi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Amburil enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Amburile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Ambur on üheksas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Jupiteri vägi. Jupiter on see planeet, mis annab Amburile sihikindluse, ambitsioonikuse, vastupidavuse ja hea suhtlemisoskuse. Amburi tähemärgi alguseks loetakse 22. novembrit ja selle lõpuks 21. detsembrit.

Kassisilm suurendab Amburi õnneenergiaid, tuues tema ellu küllust, tööalast õnne ja ambitsioonide täitumisi. Kassisilma on kasulik Amburil enda lähedal hoida, suurendades seega isiklikku kaitset ja tuues suhtesse head õnne. See on kristall, mis on kasulik enda heaolu parandamiseks. Kassisilm aitab Amburil intuitsiooni tugevaks muuta ja hoida ära elus olukordi, mis võivad tema kahjuks muutuda. Kassisilm parandab Amburi elujärge ja toob talle head õnne üleüldiselt.

Sodaliit muudab Amburi õnnelikumaks ja positiivsemaks inimeseks. See leevendab stressi ja seetõttu on võimalik Amburil rohkem särada. Sodaliit toob Amburis esile tema positiivsed iseloomujooned ning suurendab üleüldist õnneenergiat.

Kuldobsidiaan aitab tugevdada Amburite intuitsiooni ja õpetab neid seda usaldama. Kuldobsidiaan on eriliselt kasulik tulevikuvisioonide nägemiseks. Lisaks visioonide toomisele on Kuldobsidiaan Amburile hea õnne, külluse ja rikkuse kristalliks. Kuldobsidiaan aitab suurendada Amburi Auraväljas head õnne ligikutsuvaid energiaid. See aitab Amburil enda elu parandada ja kutsuda oma ellu ellu ligi midagi, millest ta unistab. Kuldobsidiaan toob Amburile tööalast edu ja häid võimalusi ning kaitseb ka ebaõnne ja ohtude eest.

Soovitan neid kristalle Amburil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Ambur enda ellu soovib!

Loe täispika artiklit Amburite kohta 
SIIT. Seal on kirjas kõik Amburi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!La Tene tähemärgi käekett AMBUR "TASAKAAL" on loodud hingele, kes ..
20.70€ 34.50€
Maksudeta:16.97€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene meeste käekett AMBUR "HEA ÕNN" on loodud spetsia..
11.52€ 19.20€
Maksudeta:9.44€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
La Tene kristallikomplekt AMBUR "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Amburi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UUS ALGUS" on kokku pandud Ametüsti, Laava ja Ingli Aura kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud..
16.62€ 27.70€
Maksudeta:13.62€
La Tene kristallikomplekt AMBUR "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Amburi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt "VÄHK" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Vähi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
16.90€
Maksudeta:13.85€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
8.40€ 12.00€
Maksudeta:6.89€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.