Kas sina kasvatad enda kodus väikest Kaalude poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Kaalud? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on seitsmes sodiaak Kaalud väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.

Väike Kaalu beebi on üks lähedustotsivamaid beebisid üldse. Seda selles mõttes, et temale on pidevalt vaja tähelepanu pöörata. Kaalude laps on see, kes vajab ema, isa, vendade-õdede ja vanaemade-vanaisade lähedust. Kui ta lähedust ei saa, siis ta võib sellest ka draama tekitada. Pidev vajadus tunda, et sind armastatakse ja pidev vajadus kuulda, et sinust hoolitakse. Kui sinu ellu on kasvama tulnud väike Kaalude tegelane, siis arvesta sellega, et ta vajab sind rohkem, kui ta seda välja näitab.

Kaalude väikesel lapsel on üks probleem - ta ei oska enda vajadusi ja tundeid teistele pereliikmetele selgeks teha. Seega peavad teised olema need, kes suudaksid seda Kaalude tegelast mõista ning märgata. Kaalude laps võib olla selline, et ta ei ütle, et ta tahab kallistust, vaid lihtsalt salamisi ootab, et keegi teda ootamatult enda haardesse tõmbaks. Ta on pidevas ootuses, et keegi teda märkaks ja enda armastusega teda üle kuhjaks. Kui Kaalude ema ja isa ei jaga Kaalude lapsele piisavalt palju hellitust, siis ta muutub kadedaks näiteks enda õdede-vendade üle. Ta võib kalduda kiuslikkusele ja seda kõike vaid sellepärast, et läheduse puudumise tunne on tema hinges. Usu mind või mitte, kuid Kaaludele on vaja rohkem lähedust välja näidata, kui sa arvatagi oskad.

Kaalude väike tegelane on omamoodi arg ja julge üheskoos. Kodus julge, väljaspool kodu arg. Seega tegelikku Kaalude iseloomu näevad vaid tema kõige lähedasemad. Kui kodus võidakse korraldada dramaatiline esinemine sellepärast, et tema soovi pole täidetud, siis väljaspool kodu on ta kõige rahulikum ning korda armastavam väike laps. See on tegelikult Kaalude juures väga hea omadus, et ta teiste inimeste ees suudab enda häid külgi välja näidata, kuna väljaspool kodu ei peagi keegi teadma sinu nõrku külgi.

Väikesele Kaalude tegelasele mitte ei pea väikeses eas ütlema seda, et ta on armastatud ja perre oodatud, vaid neid samu sõnu ootab ta kuni enda elu lõpuni. Seega, kui sinu ellu on lapsena tulnud väike Kaalud, siis arvesta sellega, et need hellitavad sõnad ja mõtted on need, mis teda elus hoiavad. Seega hellita, armasta ja korda seda.

Kui Kaalud jäävad lähedusest puudust tundma juba väikesest peale, siis Kaalude iseloomust tuleb välja põikpäisus ja kangekaelsus, mida tavaliselt Kaaludes ei eksisteeri. Kaalud oma astroloogiliste mõjutuste järgi peaksid tegelikkuses olema väga peenetundelised, õrnad, romantilised ja sõbralikud. Kuid läheduse puuduse tõttu võib Kaaludest saada jäik, põikpäine, sõjakas ja terve maailmaga võitlev tegelane. Kaalude ema ja isa on need, kes saavad valida, millise iseloomu nad enda Kaalule annavad. Kui sa oled Kaalude vanem, siis vali ise tema tee.

Kaalude väike tegelane armastab silmadega ja armastab värve ning muinasjutulisust. Kaalude väikese lapse tuba võiks olla värviline, täis erinevaid huvitavaid tegelaskujusid ja tema lemmik temaatilisi esemeid. Kaalude fantaasiamaailm hakkab tööle, kui selleks on vastav keskkond loodud. Ta on siiski õhumärgi esindaja, kellele on loomingulisuse avanemise jaoks vaja vastava energiaga esemeid. Veemärgid on need, kes ei vaja mitte midagi, et fantaasia maailm lendaks. Kuid õhumärk saab inspiratsiooni teda ümbritsevast. Seega ema või isana ära ürita Kaalude magamistuba täiskasvanulikult dekoreerida, vaid tee sellest üks muinasjututuba. Sellega sa avad selles väikeses lapses loomingulise ja kunstilise poole. See omakorda avab tema intuitsiooni, teadlikkust ja viib teda spirituaalse arengu poole. Kaaludele sobivad väga hästi ka kristallid, Kaalude laps on väga tundlik nendele ja mõistab väga hästi nende kristallide sisu. Seega too tema kindlusesse ka kristalle.

Väikesele Kaalule on väga oluline see, et ta saaks oma kätega midagi valmistada ja tema loomingulisus avaneb läbi käelise tegevuse. See arendab teda ja aitab tal veelgi loomingulisemaks muutuda. Seega väikesele Kaalude tüdrukule võib värvimine olla väga oluline ja Kaalude poisile näiteks autode või mõne muu tehnilise eseme otsast lõpuni kokku seadmine. Kui sinu lapseks on väikene Kaaluke, siis kingi talle midagi, millest ta saaks midagi huvitavat luua.

Kaalud oma loomuses ei ole kadedad, kuid kadedaks võib muuta Kaalusid armastuse tunde puudumine. Seega tegelikkuses ei tohiks väike Kaalude tegelane kade olla ja pigem ta on aldis jagama. Kuid Kaalud võivad muutuda kadedaks ja selle kadeduse saab tema seest välja juurida vaid ema-isa armastusega. Kuid kui Kaalude sees kadedust armastuse tunde tõttu ei ole, siis temas valitseb jagamine ja võrdus. Tema sees on kaasa sündinud võrdsuse tagaajaja: "Kui mina jagan, siis pead sina ka jagama. Kui teeme asja pooleks, siis see peab olema täpselt pooleks tehtud!".

Tema jaoks on väga olulised erinevad sündmused, kuupäevad, faktid ja detailid erinevate asjade kohta. Kui midagi alustatakse ja miski hakkab toimuma, siis ta lihtsalt peab kõike sellest ka ise teadma. Seega võib väga tihti kuulda Kaalude käest erinevaid ja lõpmatuid küsimusi ühe ning sama teema kohta. Ta lihtsalt peab teadma, faktid peavad ilmselgelt paigas olema. Kaalud armastavad fakte.

Kaalude väike laps on väga tundlik valju hääle, karjumiste, riidlemiste ja ka teiste lastega mängimisest tekkiva kära suhtes. Ta on nii tundlik selle suhtes, et see loob tema sisse automaatselt stressi. Ta läheb hetkest pinge ja tema sees hakkavad enesehävituslikud emotsioonid tööd tegema. Kaalude väikest last peaks kasvatama vati sees, ta lihtsalt küpseb aeglaselt ja ta ei ole väga vara valmis erinevate probleemidega silmitsi seisma. Kui vähegi võimalik, tuleb Kaalusid säästa stressirohketest olukordadest, et ta suudaks hiljem nendega toime tulla. Teiste sodiaakidega võrreldes on Kaalude laps see, kes vajab kõige enam turvalist keskkonda. Et Kaalude väikest last säästa selle stressi eest, oleks hea, kui ta saaks muusikat kuulata. Muusika rahustab teda ja tema enda toas võiks olla muusikamängija, mis oleks talle lohutuseks siis, kui tal on endal raske olla. Kaalude laps suudab väga hästi muusikasse ära kaduda nii, et muusika taustal ta ei pane end ümbritsevat tähelegi.

Kaalude laps on arglik, seega teda ei tohiks mitte kunagi sundida midagi tegema kellegi ees sellepärast, et keegi teine seda soovib. Kaaludele võib olla väga ebamugav teiste ees esineda ja iseseisvalt enda jaoks midagi küsida. Kaalude laps liigub tasa ja targu iseseisvuse ning enesekindluse poole. Kui ta ei ole valmis, siis ta lihtsalt ei ole. Kui sul on väike Kaalude laps kodus, siis ära sunni teda tagant, vaid julgusta oma sõnadega ning lase tal ikkagi ise otsustada, milleks ta täna võimeline on.

Kaalud armastavad lisaks hellitusele ka kingitusi ja võtavad hea meelega vastu kõik, mis neile kingitusena tuuakse. Kaalusid saab väga hästi meelitada just kingituste kaudu ja nad on valmis ükskõik kui hästi käituma, kui on teada, et ees ootab teda miski, mis talle väga palju rõõmu pakub. Kuid samas on Kaalude laps see, kes võib ülikiirelt ärahellitatud lapseks saada. Seega vali ise, kuidas Kaaludele kingitusi jagada. Kõige mõistlikum on see, et õpetada Kaaludele ka seda, et alati ei pea miski teda premeerima. Õpetada, et kingitused tulevad ka selle järgi, kuidas ta üleüldiselt elab. Seega Kaalude lapsele peab õpetama, et häid tegusid tehakse ka tingimusteta. Kui ta selle selgeks õpib, siis võtab ta kingitusi vastu ka nii, et ta ei nõuaks neid.

Kaaludele sobib väga hästi võistlemine ja paljudele ka spordi tegemine. Kuid pigem selline ala, kus saab iseenda eest seista, mitte olla meeskonnas. Ta võib meeskonnas olla, kuid isegi meeskonnas ta võistleb iseenda jaoks ja konkureerib kõigiga, kes selles samas teemas sees on. Kui Kaaludele hakkab sport meeldima, siis ta tahab oma isiklikke saavutusi saada ja tema võimekus ning see, kuidas teised tema võimekust näevad on talle väga oluline.

Kui sa oled Kaalude ema või isa, siis mul on sulle soovitus selleks, kuidas temaga paremini läbi saada ning teda mõista. Kaaludele meeldib õigust taga ajada ja kui ta millegi vastu hakkab protestima või viitama sellele, et teda on ebaõiglaselt koheldud, siis sa pead teda ennekõike ära kuulama. Küsi tema käest, miks ta nii tunneb ja seda enne, kui sa hakkad talle lihtsalt vastu. Kui ta tunneb, et ta saab oma arvamust väljendada ja see loeb, siis ta leebub. Kui ta on oma seisukoha välja öelnud, siis sinu kohus on talle selgitada see väga rahulikult ning loogiliselt ära. Kui üldse kuidagi Kaaludega rahu soovitakse teha, siis tuleb talle loogilise seletamise teel asjad selgeks teha. Kui talle ei selgitata, miks mõni asi on nii, siis ta jääbki sinuga sõtta.

Kaalud armastavad filosofeerida, rääkimist, arutamist, asjadele seletuse leidmist ja avastamist. Kui Kaalude vanemad suudavad oma lapsele seda kõike pakkuda ning mõista, et ta on nii suure õppimise vajadusega, siis selle ema-isa ja lapse suhe on ka väga ilus.

Kaalude laps võib valida endale ühe konkreetse vanema või vahel isegi vanavanema, kes saab tema lemmikuks. Lemmikud võivad aastatega muutuda, kuid tal on vaja alati seda ühte, kellele loota ning kellelt tähelepanu saada. Seega Kaalude laps võib kodus rohkem hoida ühe vanema poole ja kui ta on kellegi kasuks otsustanud, siis tema on see, kellelt ta loodab pidevalt pühendumust saada. See vanem võiks talle rohkem kahekesi olemise aega pakkuda ja midagi siis üheskoos teha. Tegelikult on aga nii, et Kaalude laps õpib nii enda vanemat tundma ja sellise kiindumise kaudu enda armastuse vajadust ära täitma. Kui Kaalude laps on armastuse kätte saanud, siis ta valib uue kalli inimese, kelle lähedust on nüüd vaja.

Kaalude jaoks on ülioluline see, kuidas tema õed-vennad teda aktsepteerivad ja mida aeg edasi, seda olulisemaks see tema jaoks muutub. Seega Kaalude lapsevanemana on väga suureks kohustuseks see, et suurt tööd selle nimel teha, et Kaalude laps saaks oma teiste pereliikmetega läbi. Teha tööd vahekohtunikuna ja õpetada üksteist austama.

Kaalude laps võib väga hästi teiste lastega sotsialiseeruda ja erinevates olukordades paljude erinevate iseloomudega inimestega hästi hakkama saada. Kaalude laps on kohanev ja ta aktsepteerib teiste inimeste erilisust. Seega Kaalude puhul ei pruugi probleemiks tulla see, et ta kellegiga kokku ei sobi. Pigem on ta leplikum ja kannatab ka kangekaelsed lapsed ära.

VÄIKESE KAALU KRISTALLID JA BEEBI KAALUDE ÕNNE TALISMAN

Väikesele Kaalule sobivad ideaalselt kristallid, need aitavad tal areneda, selles elus kohaneda ja enda tugevamaid omadusi veelgi tugevamaks muuta. Beebi Kaalude juures hoida ja temale kinkida soovitan ma Mango Kaltsiidi kristalli koos Amasoniidi kristalliga.

"Mango Kaltsiit ja Amasoniit" - Need kristallid aitavad väikesel beebi Kaaludel enda uude ellu sisse seada ja selle kõigega kohaneda, mis elul talle pakkuda on. Nende kahe kristalli ühinenud vägi aitab beebile tuua rahu, tasakaalu, turvatunnet, vanematepoolset armastust ja head õnne. Neid kristalle võiks väikesele beebile kinkida ja need võiksid alati tema elus olla.

"Kuukivi ja Must Turmaliin" - Need kaks kristalli sobivad juba üle aastasele ja suuremale Kaalude lapsele. Nende kahe kristalli ühine vägi aitab Kaaludel iseendaga hästi läbi saada ja ka enda pereliikmetega head suhet hoida. Nende kahe kristalli vägi aitab Kaalude last kaitsta ohtude, terviserikete ja kurbuse eest. Need kristallid võiksid olla tema toas ja võimalikult lähedal tema voodile. Selleks, et magades saaksid need kristallid teda tervendada ja talle kaitse peale luua.

"ÕPETAB EMALE JA ISALE TOLERANTSUST NING ÜKSTEISE MÕISTMIST"

Kõik lapsed tulevad oma ema ja isa juurde põhjusega. Kaalude laps tuleb perekonda selleks, et õpetada seda, kui oluline on tolerantsus, jagamine ja üksteise mõistmine. Kaalude laps vajab seda ise väga palju ja tema ülesandeks on muuta oma vanemad ka just selliseks. Aidates emale ja isale näidata seda, kui oluline on mõista seda, et me kõik oleme nii erinevad ja erinevate vajadustega. Aidates enesekesksusest vabaks saada ja asendada see tingimusteta armastamisega. Kui sinul on Kaaludest laps, siis ta tuli sulle õpetama seda, et oma lähedasi me peame võtma sellistena nagu nad on ning mõistma, miks nad on just sellised. Ta õpetab üksteisega suhtlemist, emotsioonide jagamist ja üksteise hoidmist. Kui ema ja isa õpivad Kaaludega hakkama saamise ära, siis ema ja isa ise suudavad ka üksteisega paremini läbi saada.

See on põhjus, miks üks Kaaludest hing otsustas just sinu perekonda tulla! 


Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Kaaludele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.