Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KAALUD"

La Tene kristallikomplekt "KAALUD" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KAALUD"
11.90€
Maksudeta: 9.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAALUD"

La Tene kristallikomplekt "KAALUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaalude päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid Lumikvarts, Roheline Aventuriin ja Kullisilm. Need kõik kolm toovad Kaalude ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Neid kristalle soovitan Kaaludel enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Kaaludele, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Kaalud on seitsmes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Veenuse vägi. Veenus on see, mis annab Kaaludele romantilisuse, läheduse ja heakskiitmise vajaduse, peenetundelisuse ja loomingulisuse. Kaalude tähemärgi alguseks loetakse 23. septembrit ja selle lõpuks 22. oktoobrit.

Lumikvarts on Kaalude jaoks äärmiselt rahustava, tasakaalustava, stressi leevendava ja head energiat loova toimega. See on suurepäraseks maandajaks ja tervendajaks, tervendades Kaalude emotsionaalset ja vaimset keha. Suurendab heaolutunnet ja oskust hetkes elada ning sellest rõõmu tunda. Lumikvarts suurendab kindlasti Kaalude isiklikku õnne ja rahulolu. 

Roheline Aventuriin toob Kaalude päikesemärgi esindajale küllust, rikkust, rahalist õnne, tööedu, ambitsioonide ja materiaalsete unistuste täitumist. See toetab Kaalude materiaalset poolt. Lisaks sellele on Rohelise Aventuriini puhul tegemist Südametšakra kristalliga, mis loob head energiat ka suhetealaselt, kutsudes ligi armastust.

Kullisilm on tugev kaitsekristall, aidates Kaaludel olla intuitiivne ja suurendades tema isiklikku oskust häid otsuseid vastu võtta. See kiirendab otsuste langetamist, aidates leida kõige parema valiku üles. Kaitseb väliskeskkonnast tuleneva ohu eest ja hoiab halba õnne üleüldse Kaaludest eemal.

Soovitan neid kristalle Kaaludel ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaalud enda ellu soovib!

Loe täispika Kaalude artikli kohta 
SIIT. Seal on kirjas kõik Neitsi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava infoga.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene tähemärgikäekett KAALUD "KÜLLUSEMAGNET" on ..
22.14€ 36.90€
Maksudeta:18.15€
La Tene kristallikomplekt KAALUD "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Kaalude tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveer..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "TÖÖEDU ja KARJÄÄR" on kokku pandud Kullisilma, Kassisilma ja Hematiidi kristall..
14.64€ 24.40€
Maksudeta:12.00€
MAASIKA KVARTS on tuhmroosa Kvartsiline, mis on Kvartsi ja Goethiidi kombinatsiooni kristall. Maasika Kvartsi ei ole maailmas väga palju, seda le..
18.20€ 26.00€
Maksudeta:14.92€
LA TENE erikollektsiooni käekett meestele KAALUD "TÖÖEDU ja KÜLLUS"on väeehe, mis suurendab õnneenergiaid, tuues Sinu ellu rahalis..
11.94€ 19.90€
Maksudeta:9.79€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
4.30€
Maksudeta:3.52€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.89€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igave..
3.10€
Maksudeta:2.54€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.