Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühtemoodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

15. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 15. kuupäeval, siis sind saadab see number oma väega terve su elu. See annab sulle juurde  iseloomuomadusi ja lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle sünniga kaasa oskuse enda armastust väljendada ja seda teistele jagada. Sa oled oma hingelt väga suur romantik ja armastaja. Sinu sees on ääretult palju emotsioone ja kui sa tunned armastust, siis sa pead seda ka välja näitama. Teised inimesed tunnevad sinu armastuse ära juba kaugelt ja see, et sa oskad armastust jagada, seesama omadus kutsub elu jooksul sinu kõrvale palju erinevaid inimesi. Sinu ühes tugevuseks on õpetada läbi enda käitumise ehk inspireerida teisi inimesi oma siiraid tundeid väljendama. Sulle meeldivad traditsioonid, meelelahutus ja seltskonnaüritused. Teiste kõrval oled sa see, kes äratab inimesi üles ja paneb tegutsema.

15. sünnikuupäev annab sulle väga hea oskuse teha tööd teiste inimestega, inimesi aidata, olla meditsiinitöötaja, nõustaja, terapeut, psühholoog, personalijuht, suhtekorraldaja, pidude korraldaja, näitleja või kes iganes, kelle tööks on teisi inimesi aidata, rõõmustada või ühendada.

Oma iseloomult oled sa küllaltki ambitsioonikas ja sul ei ole probleemi enda ambitsioonide nimel tööd teha. Sulle on antud vastupidavust, mis on töötegemise juures üheks oluliseks iseloomujooneks. Kui sa sead oma sihid elus silme ette, teed ühel päeval kindlaks selle, kuhu sa soovid enda elus liikuda, kuhu jõuda ja kelleks saada, siis ei ole sul probleeme lõpptulemuseni jõuda. Kui siht on paigas, siis on sinus olemas kõik jõud enda unistuse täitmiseks. Minupoolne soovitus on sulle lihtsalt see, et leia üles see enda teema, enda unistus, mille nimel pingutada, ja ära jää seda kauaks otsima, otsimine on maha visatud aeg.

Sinu sünnikuupäeva esimene number on andnud sulle vajaduse enda elus näha materiaalset kindlustunnet ja luksust. Olgu sinu taskutes palju või vähe raha, luksus sulle meeldib ning seda sina enda ellu vajad. Sa tunned end hästi, kui sind ümbritsevad kvaliteetsed asjad, need lihtsalt leevendavad sinu stressi. Luksusesoov ei tähenda ilmtingimata ahnust - kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sinu jaoks on elukvaliteet lihtsalt oluline.

15. kuupäev on sulle sünniga kaasa andnud soovi ja vajaduse sooja, armastust täis ning südamliku perekonna järele.
Sinu Südametšakras on meeletu vajadus, mis lihtsalt ei suuda leppida vastupidisega. Sinu sees on olemas soov luua endale perekond, kus on suur ühtehoidmine, teineteisemõistmine, armastuse jagamine ja suur rõõm. Kui see on sinul juba olemas, siis sa soovid perekonnaelus midagi veel pidevalt juurde saada. Sinu hinges on vajadus kiindumuse ja teineteise austamise järele. Kui saatus ei ole andnud sulle sellist perekonda, siis sa oled nukker ja see võib sind viia stressi ning lausa depressiooni. Tihtipeale on 15. kuupäeval sündinute kõige raskemaks katsumuseks inimsuhted ja seda sellepärast, et kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sa võtad palju hinge ja sa soovid häid suhteid alati hoida, kuid inimestel on kõigil omad vead ning valu tekitamine on tegelikult väga lihtne. Miski sinu sees ütleb sulle pidevalt, et sa pead ideaalse perekonna saavutamiseks pingutama. Väga palju rõõmu pakub sulle see, kui sinu lähedased hindavad sind ja näevad sinus head.

Oma loomuselt oled sa seikleja, kas siis oma fantaasiamaailmas või reaalselt ning füüsiliselt. Sulle meeldib kogeda, rännata ja avastada. On kolme sorti 15. kuupäeval sündinuid: üks on see, kes seikleb läbi raamatute, kunsti ja heade filmide, teine on see, kes teeb kõike eelnevat ja ka rändab reaalselt maailmas ringi ning viimane ehk kolmas on see, kes elabki enda elu maailmas ringi rännates. See sinu sünnikuupäevaga kaasa antud seiklemise vajadus tekitab tihtipeale lahkheli sinu soovi sooja kodutunde vajadusega. Sinu sees võib käia pidev võitlus koduigatsuse ja kodust välja rändamise vahel. Kuldset keskteed on sul raske leida, kuid see ei ole võimatu.

MALAHHIIT on 15. kuupäeval sündinute õnnekristall, mis toob õnne väga mitmel erineval tasandil. Malahhiit aitab ennekõike saavutada materiaalset kindlustunnet, tuua ellu luksust ja aktiveerida 15. kuupäeval sündinute elus rahavoolu liikumise. Malahhiit kaitseb ebaõnne, probleemide, kurbuse ja negatiivsuse eest. Malahhiit aitab 15. kuupäeval sündinu negatiivseid iseloomujooni tervendada ja positiivseid iseloomujooni esile tuua. Malahhiit aitab õnnetule teele kaldunud hingel liikuda tagasi saatuse õigele teele. Malahhiit aitab üles leida selle ande ja oskuse, mis on võimalik erialaks ning enda sissetulekuallikaks muuta. Malahhiiti soovitan ma ehtena kanda ja sünnikristallide laekas hoida. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Sa oled oma loomuselt teiste inimeste suhtes väga abipakkuv, sul on olemas kõik see, mis suudab kurva ja muresid täis hinge maha rahustada. Sa oled selline inimene, kelle poole soovitakse tulla abi leidma, teised tunnevad, et sa tõeliselt hoolid nendest ja oskad neid siiralt mõista. Selle kõige pärast võib sinu eluteele tulla palju selliseid sõpru, kellel on sinuga palju jagada, kellel on vaja enda emotsioonidega võidelda ja sinu käest abi saada. See kõik võib aga tihtipeale sulle väga koormavaks osutuda, sind kurnata ja sinu energiat röövida. Üheks katsumuseks siin elus on sul ära õppida see, kuidas selle kõigega toime tulla ja kuidas teisi inimesi aidata ilma iseennast ohverdamata. Sinu õnnekristall Malahhiit, see on kaitsva väega, see suudab sind kaitsta energiapuuduse, negatiivsuse, stressi ja ülekoormuse eest. Kindel asi, mida sa peaksid teadma, on see, et sa ei tohi lasta end ära kasutada. Sinus on miski, mis laseb seda tihtipeale teha ja see on kindlasti üks asi, mille sa pead veel ära õppima. Pane see enda õppimata ülesannete nimekirja ja täida see juba selle elu jooksul ära. Malahhiit aitab sul seda teha.

Sul on nõrkus, milleks on väga nõrk kriitikataluvus.
Sinu Südametšakra on väga avatud, sellest tuleb ka sinu vajadus perekonnasidemete järgi ja sellest ka oskus teistele inimestele toeks olla, mis kõik on ju väga hea ning tore. Seesama avatud Südametšakra muudab sind kriitika suhtes väga tundlikuks, sul ei ole probleemi võtta kellegi sõnu nagu pussnuga rindu ja võimendada kriitikat enda sees kahekordseks. Sa oled tundlik, sa pead ise õpetama endale kallitele inimestele seda, kuidas sinuga ümber käia, kuidas sulle läheneda ja kuidas sinuga suhelda. Malahhiit on põhjusega sinu õnnekristall, see on tugevatoimeline Südametšakrakristall, mis suudab sind kaitsta selle valu eest, mis teised inimesed võivad sulle teadlikult või mitteteadlikult põhjustada.

Sünniga kaasaskantav numeroloogia on täis saladuslikku keelt, mis jutustab meile loo meist endist. Loodan siiralt, et ma sain natukenegi sulle anda mõista seda, kes sa oled ja miks sa just selline oled!