Karma on minu jaoks kui seadus, mille suhtes on mul suur austus, ja see inspireerib mind elus õigeid otsuseid langetama ning elus edasi liikuma. Soovitan Karmaseadusi endale teejuhiks võtta, kuna nende järgimine viib õnne, rahu, tasakaalu ja sisemise harmooniani. Karmaseadused on väga positiivsed, need ei kanna endas kellegi halvustamist, ignoreerimist, täielikku eitamist ja kurja loomist oma uskumuste järgimisel, seega on Karma vaid head loov ennekõike sinule endale, seejärel kõikidele teistele, kes on sinuga selles elus kontaktis.

Karmaseadusi on väga palju erinevaid. Kui sa tead neist peamist üheksat, praktiseerid neid ja suudad neid endale õigel ajal meelde tuletada, siis sa liigudki elus vaid edasi.

Kui sa ei ole varem Karmareegleid järginud, siis soovitan sul neid praktiseerida. Ära võta neid lihtsalt teadmiseks, vii need enda ellu, kasuta neid õigel ajal ja tee nii, kuidas Karmaseadus sul soovitab teha. Lihtsalt teadmisest ei ole mitte kunagi kasu, teadmised on väärtuslikud vaid siis, kui inimene oskab nendega enda elus midagi teha.

KARMA SUUR SEADUS

Karma esimene reegel on see, et sa saad elult täpselt seda, mida sa ise ellu külvad ehk andmise ja saamise reegel. Tee oma samme siin elus teadlikult, kuna igal sammul on oma tagajärg. Sina teed täna, homme saad selle teo eest tunda kas õnne või õnnetust.

Karma kõige suurem seadus on iseenda tegude eest vastutamine. Kui inimene hakkab vastutama kõige eest, mida ta teeb iseendale, teistele või maailmale, siis inimene teeb iga päevaga palju vähem halba ning palju rohkem head.

LOO SEDA, MIDA OOTAD ENDA ELLU

Teine reegel on see, et kui sa soovid midagi tunda, millestki osa saada ja enda elu muuta, siis sa pead sedasama energiat looma, mida soovid tunda ja millest soovid osa saada. Soovid oma ellu rohkem positiivsust, siis loo ise positiivseid emotsioone. Soovid elus rohkem armastust tunda, siis armasta ise rohkem elu.

VÕTA VASTU SEE, MIDA ELU SULLE TOOB

Kolmas reegel on väga oluline, millest aga väga paljud inimesed veel täna aru ei saa ja mida paljud ei oska veel praktiseerida. Väga oluline on Karma järgi elades mõista seda, et kui elu toob sulle midagi, siis tuleb see sinu ellu põhjusega. Kui see miski muudab sind kurvaks või õnnelikuks, siis seda põhjusega. Positiivsust võetakse avasüli vastu, aga negatiivsuseid olukordi blokeeritakse. Karma järgi elades võtad sa vastu ka negatiivse ja raske olukorra, seisad sellega silmitsi ja üritad sellega toime tulla, seda lahendada ning sellest õppida, kuna Karma järgi elades sa tead, et selles raskuses peitub õppetund või midagi head. Karmareegel näeb ette seda, et kui sinu eluteele antakse midagi rasket ja negatiivset, siis loo sellest midagi ilusat.

ENESEARENG JA LIIKUMINE

Eneseareng on väga oluline inimese hingelisel teekonnal ja arengut ning liikumist ei tohiks me mitte kunagi seisma jätta. Väga oluline on mõista seda, et me saame vaid iseennast muuta ja ise õppida, meil ei ole võimalik teisi õpetada ja muuta. Ainuke asi, mille üle meil on võimu, on teiste inimeste inspireerimine ja nende sisse motivatsiooni loomine läbi iseenda õpitu praktiseerimise. Inimene peaks iseenda kasvamise nimel tööd tegema, mitte keskenduma vaid sellele, mida teistes inimestes muuta.

Kõiki oma artikleid kirjutan ma sellepärast, et teid inspireerida, motiveerida ja näidata teile seda, mida mina tean, kuidas ma elan ning millised on minu eluvaated. Usun ja tean, et igal pool on keegi, kes võtab sellest inspiratsiooni ning õpib ja liigub edasi, võttes sellest inspiratsiooni. See on viis, kuidas ma saan aidata teistel inimestel kasvada ja elus edasi liikuda.

KESKENDUMINE

Väga oluline on mõista seda, et kui sa soovid midagi saavutada, siis tuleb sul sellele keskenduda ja end sellele pühendada. Midagi suurt ei juhtu, kui sa ise sellesse enda pühendumist ei kingi. Lisaks on Karmareeglite järgi elades vaja keskenduda korraga vaid ühele asjale, et elus pidevalt midagi saavutada ja ennast selle sees mitte ära kaotada. Kui keskendud mitmele asjale korraga, siis lood negatiivset energiat ja asjatut stressi. Tee hetkel ühte asja, siis lõpeta see, alusta uuele teemale keskendumist, lõpeta see ja siis mine alles järgmise ülesande juurde. Sa ei pea endale ette võetud ülesannet ühekorraga lõpuni viima, sa võid pausi teha, kuid keskendu vaid ühele asjale korraga.

HETKE NAUTIMINE JA HETKES ELAMISE KUNST

Karma järgi elades on väga oluline harjutada hetke nautimist ja hetkes elamist. Tegeled sellega, mis on hetkel oluline, mis sind hetkel inspireerib ja sinu tähelepanu püüab. Minevikus elamine hoiab kinni sinu spirituaalset kasvu ja edasiarengut. Vabasta minevikuahelad, ela hetkes ja loo endale sellega soodsat tulevikku.

KÕIK SIIN MAAILMAS ON ÜHENDUSES

Kõik, mida sa olevikus lood, teed ja mõtled, on ühenduses sinu tulevikuga. Sinu tulevik on aga ühenduses sinu minevikuga. Kõik, mis on sinu elus olnud, see on olnud põhjusega. Seal on olnud õppetunde, karmaatilisi karistusi ehk iseendale ligi kutsutud probleeme, karmaatilisi õnnistusi ehk väljateenitud õnne. Kõik, mida tulevikus koged, on seotud sellega, millele täna keskendud, millise raja endale lood ja mille poole sa püüdled. Sinu elus on päris suur ja lai infrastruktuur, kõik sinu elus toimunu on seotud sinu endaga, sellega, kuidas sa mõtled ja elad.

MINEVIK KORDUB, KUI SA POLE SELLEST ÕPPINUD

Nõiaringiks nimetan ma olukorda, mis muudkui tuleb ja tuleb sinu ellu taas kui katsumus. See ei saagi oma "mängi uuesti"-nuppu kinni panna, kui sina pole sellest õppinud. Kui sinu ellu tuleb taas midagi, mis sulle tegelikult ei sobinud, siis küsi enda käest: "Miks see on siin? Mis mul on sellest õppida?". Uuri, analüüsi ja otsi vastus, enne ära seda teemat rahule jäta. Seejärel saabub vastus, nõiaring vabaneb ja see saabki õpitud.

Elu ei saa muutuda, kui sa ei muuda oma suhtumist millessegi, kellessegi, kui sa ei muuda iseenda käitumist ja harjumusi. Sellepärast need nõiaringid tulevadki, et sa muudaksid end.

KÕIGEL ON OMA HIND

Kui sa soovid elus õnne tunda, armastuse üles leida, rikkaks ja jõukaks saada või hoopis terve olla, siis sellel kõigel on olemas oma hind. Kõik see saabub sinu ellu, kui sa teed selle jaoks tööd, kui sa ise lood seda koos kannatlikkusega. Kannatlikkus toob sinu ellu need soovid kohale, millele keskendud ja millest unistad. Kui teed tööd ja ei ole kannatlik, siis õnnevärav suletakse. Kui panustad oma energiat ja aega, siis saabub ka küllus sinu ellu.

Karma järgi elamine muudab sind paremaks inimeseks, see aitab sind elus edasi viia ja spirituaalselt areneda.

Karma järgi elades on kergem eluraskustega silmitsi seista, kuna need ei murra sind maha, need aitavad sul kasvada ja tugevaks muutuda. Karma järgi elamine ei lase sul teistele inimestele liiga teha ja eluga hooletult ringi käia, kuna see distsiplineerib sind parem inimene olema nii iseendale kui ka teistele. Karma järgi elamine aitab sul tervem olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

FLUORIIT on ühenduses karmaga ja see on kristall, mis aitab sul iseennast distsiplineerida Karma järgi elama. Fluoriit on enesearengu jaoks üks parimaid kristallivalikuid, milles on vägi, mis aitab inimesel ise märgata seda, mida ta enda elus valesti teeb, mis pidurdab, mis tooks head ja edasiliikumist. Fluoriit näitab inimesele õige suuna ja see on väga tugevalt seotud Karmareeglite järgimisega. Kanna Fluoriidist kristalli endaga perioodil, kus soovid enda elu Karmareeglite järgi korda seada, need ära õppida ja neid täielikult praktiseerima asuda. Too enda koju Fluoriidist kristalle, et need aitaksid ka sinu pereliikmetel Karma järgimist õppida. Väga kasulik on hoida oma kodus Fluoriidist püramiidi, obeliski või muud Fluoriidist kuju, et see saaks pereliikmete spirituaalse arengu juures pidevalt toeks olla. Need kolm Fluoriidist väeeset on väga kasulikud, kuna need omavad väga intensiivset energiat juba oma kuju väe tõttu.

Liikuge elus vaid edasi, arenege, looge head, olge positiivsed, nautige elu ja külvake enda ümber vaid headust!