Menüü
Ostukorv

INGVER eeterlik õli

INGVER eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
INGVER eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
INGVER eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
INGVER eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
INGVER eeterlik õli
12.90€
Maksudeta: 10.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGVER eeterlik õli

INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alternatiivmeditsiinis teadaolevalt kasutusel olnud juba tuhandeid aastaid. Seetõttu, et Ingver on suurepärane taim seedimisprobleemide tervendamisel, on sellel suur roll ka Aasia köögis. Ingver on ideaalne taim köögis nende jaoks, keda vaevavad seedeprobleemid, kellel on pidevalt kõhuvalud, kes on kimpus maohappeprobleemiga ja kellel on kõrvetised. Kui sa oled üks neist, kellel on sellised probleemid, siis kindlasti hoia Ingver alati käepärast. Lisaks taimele endale on väga kasulik selle eeterlik õli. Eeterlik õli on see, mis annab Ingverile selle tugeva ja aromaatse lõhna ning ka väga suure hulga tervendavatest omadustest. Eeterliku õlina on ühes väikeses pudelis tohutult suur kogus Ingveri tervendust. Ingveri eeterlikku õli kasuta enda tervendamiseks, erinevates tervendusteraapiates ja koduse atmosfääri puhastamiseks. Ingver on väga kasulik igal aastaajal, kuid kõige enam on seda vaja talvisel ja viirushaiguste perioodil. Ingveri eeterlik õli võiks igas kodus olemas olla. Üldiselt on vaja seda kasutada ootamatult, näiteks kui sa ise või keegi pereliikmetest on haigestunud. Soovitan väga seda õli omada.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Ingveri eeterlik õli on suurepärane puhastaja. Sellel on oskus kustutada närvilist ja stressitekitavat energiat ning asendada see rahutundega. Põleta eeterlikku õli õlilambis, et sinu kodus olev närviline õhkkond muutuks rahulikuks ning armastavaks atmosfääriks. Hoia õlilambi lähedal kristalle, et kristallidesse kinni püütud stressienergia saaks nendest kustutatud. Seda tee eriti kristallide puhul, mida kasutad enda stressi ja närvilisuse maandamiseks. Väga kasulik on Ingveriõli kasutada näiteks meditatsioonikristallide puhastamisel. Kui sa aga ise tunned, et oled närviline ja stressis, siis põleta enda vahetus läheduses just seda eeterlikku õli.

INGVERI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Toidumürgitus, iiveldus

Ingveri eeterlik õli on nende probleemide korral üks tõhusamaid tervendajaid. Toidumürgituse võib saada igal pool, eriti reisides, väljas einestades või pesemata taimede söömisel. Toidumürgitusse haigestumine ei ole just see, mida keegi ootaks, ja pigem on kasulik anda endast olenev, et see ära hoida. Kui oled midagi söönud või millegagi kokku puutunud, mis tekitab mürgitust või iiveldust, siis võta Ingveri eeterlik õli koheselt kasutusele.

Nuusuta Ingveri eeterlikku õli pudelist, see aitab iiveldust vähendada. Lisa seda kõikidesse oma kodu õlilampidesse, et see aroom saaks aurutamise teel tubadesse levida. Ingveri eeterlik õli aitab muuta kahjutuks selle bakteri või viiruse, mis kehas sellist reaktsiooni tekitab. Lisaks aitab see vältida nende nakatumist, kes haigega kokku puutuvad. Kolmandaks aitab see kiirendada tervenemist ja aitab paremal enesetundel tekkida.

Üks võimalus on see, et määri enda otsmikule üks tilk Ingveri eeterlikku õli koos baasõliga. Soovituslikult mandliõliga, kuna sellel ei ole lõhna ja seega ei saa baasõli tekitada omakorda iiveldust oma lõhna tõttu.

Kui sa kahtlustad, et sa sõid midagi, mis võib sulle hiljem kehva enesetunnet tekitada, siis ennetuseks sea Ingveri eeterlik õli õlilambi sisse põlema.

Antiseptik

Ingveri eeterlik õli aitab sinu nahal olevaid nakatunud kohti tervendada. Kui kehale on tekkinud põletik mõne kemikaali või allergilise ainega kokkupuutest, siis kanna paar tilka rohke baasõliga põletikulisele ning allergilisele kohale.

Külmetushaiguste meistertervendaja

Ingveri eeterlik õli aitab lagundada lima, mis on haigestumisel kurku tekkinud. Eriti kasulik on Ingveri eeterlik õli nohu, angiini ja põletikuliste hingamisteede puhul. Et end haigestumise ajal tervendada, sea enda vahetusse lähedusse õlilambi sisse Ingveri eeterlik õli põlema. Pane õlilamp vett täis ja tilguta sellesse ohtralt õli. Kui oled haige, siis hinga õlilambil oleva eeterliku õli auru pidevalt sisse. Kui õlilambis olev küünal kustub, siis sea see uuesti tööle, vaheta vett ja lisa uut õli juurde.

Ingveri eeterliku õli aurutamisel pääsevad tervendavad komponendid sinu hingamissüsteemi ja hakkavad seal haigestunud kohta tervendama. Lisaks aitab Ingveri eeterliku õli põletamine muuta hingamist lihtsamaks, sa ei tunne nii palju valu ja piina, mida võid kurguhaiguse ajal tunda.

Üks võimalus on eeterlikku õli tilgutada rätiku peale (soovituslikult tumedam) ja asetada see rätik enda pea alla. Tee seda näiteks öösel või haigena voodis olles. See annab sulle võimaluse seda eeterlikku õli sisse hingata.

Tervenemise kiirendamiseks määri enda Südametšakra ja Kurgutšakra piirkonnale paar tilka eeterlikku õli koos suurema koguse baasõliga. Määri need piirkonnad selle mikstuuriga sisse, et Ingveri eeterlik õli saaks otse vereringesse jõuda.

Muudab südame tugevamaks ja tervemaks

Ingveri eeterlik õli on supertervendaja ja see on su südamele äärmiselt kasulik. Süda hoiab sind elus ja me peame selle eest hoolt kandma. Teaduslike uuringute põhjal on välja selgitatud, et Ingver aitab verel ilusasti kehas ringi liikuda, vähendab halba kolesterooli ja aitab peatada veresoonte ummistumist. Selleks, et Ingveri eeterlikult õlilt see vägi kätte saada, määri rohke baasõliga paar tilka eeterlikku õli enda Südametšakra piirkonnale. Loomulikult enne selle tegemist katseta, kas Ingveri eeterlik õli on sinu naha jaoks vastuvõetav. Selleks kontrolli esmalt randme peal, kuidas see mikstuur sinu nahaga reageerib.

Aktiveerib maksa tööle

Teaduslikel uuringutel on avastatud, et Ingver suudab maksatööd parandada, seda ergutada ja kiirendada toksiinide puhastumist sinu kehas. Kui sa soovid teha tervenduskuuri oma maksale, siis määri rohke baasõliga Ingveri eeterlikku õli selja peale maksapiirkonda. Seda tehakse siis, kui on olnud ravimite kasutamine, alkoholi tarvitamine või soovitakse enda kehale ennetus-alternatiivteraapiat teha.

Seksuaalsus ja libiido tervendamine

Ingveri eeterlik õli on kasulik neile, kellel on probleeme seksuaalsusega, kes ei tunne, et nad on seksuaalsed ja kellel on probleeme libiidoga. Kui täiskasvanul ei ole seksuaalsust, siis see mõjub kogu kehale ja hingele ebatervislikult. Tervislik kogus seksuaalsust on vajalik igaühele meist. Sellise probleemi korral on kasulik õlilambi sees Ingveri eeterlikku õli põletada, see aitab libiidot tõsta ning meeled seksuaalsemaks muuta. Sellega on võimalik tervendada seksuaalseid probleeme, alateadvust ja traumasid, mis on sellel teemal keha ning hinge lukku pannud. Tee seda enda heaolu nimel, ja kui sa tunned, et suhtes on just see osa puudu, siis kasuta Ingveri eeterlikku õli ka magamistoas asuvas õlilambis.

Ingveri eeterlik õli on kasulik ka neile, kes on seksuaalselt domineerivad ja kelle seksuaalsed ihad ei ole tervisliku alatooniga. Ingveri eeterlik õli spirituaalsel tasandil aitab mõista seksuaalsuse olemust tervislikust vaatenurgast, aidates vabastada kahtlase väärtusega mõtteid ja seksuaalseid ihasid. Seega on see õli kasulik kõigile, nii neile, kellel on madal seksuaalne energiatase, kui ka neile, kelle seksuaalsus on küsitava väärtusega.

Looduslik närvide rahustaja

Närvilisus on tänapäeva ühiskonnas väga suureks probleemiks. Kui sa ise ei ole loomult närviline, siis võivad teised inimesed ja keskkond sind oma närvilisusega mõjutada. Et sellest kõigest eemale saada, ei saa tänapäeva inimene enam teiste seas ja meie loodud linnades elada. Närvilisusest aitavad vabaks saada loodus ja rahvavaesed kohad. Selleks, et olla terve, vaba närvilisusest ja kaitstud kõige selle eest, mis närviliseks võib teha, selleks kasuta Ingveri eeterlikku õli.

Alternatiivteraapias on Ingveri eeterlik õli väga kõrgel kohal just närvilise energia vabastamisel ja inimese keha ning hinge tasakaalustamisel. Põleta Ingveri eeterlikku õli õlilambis või tilguta seda vannivette. Ingver aitab kiirelt rahuneda ja lõõgastuda. Kui sa tunned, et sul on vaja aeg maha võtta, siis kasuta just Ingveri eeterlikku õli.

Mensturatsioonikrambid

Kui sa oled naine, siis sa võid teada, mis valu võib sind tabada just sellel ajal kuus. Vältimaks ebamugavat tunned alakõhus ja leevendamaks krampe kasuta Ingveri eeterlikku õli. Ingveri eeterlik õli aitab vabastada spasme ja leevendada valu alakõhus, täpselt samamoodi nagu aitab seda teha ka Salvei eeterlik õli. Soovitan proovida mõlemat õli, et sa saaksid välja selgitada, kumb eeterlik õli sinu puhul tõhusamalt toimib. Neid õlisid kasutada kordamööda korraga. Selleks kanna paar tilka eeterlikku õli rohke baasõliga alakõhu piirkonnale. Masseeri tervendav õli naha sisse ja oota, kuni valu on järele andnud.

Negatiivse energia puhastusrituaal

Vala õlilamp vett täis ja vee peale tilguta Ingveri eeterlikku õli ja Eukalüpti eeterlikku õli, mõlemat umbes 10 tilka. Põleta neid eeterlikke õlisid, et need saaksid tervendada sinu koduenergiaid ja sind ennast. Ingveri ja Eukalüpti kooskasutamine aitab puhastada negatiivseid energiaid, mis tekitavad masendust, stressi, närvilisust, melanhooliat, tujukust, agressiivsust, viha, karjumisi ja enda negatiivsete emotsioonide teiste peale valamist. Kui sa soovid veelgi edukamat Aurapuhastust teha, siis hoia õlilambi kõrval Musta Turmaliini kuuli. See on kuul, mis aitab ära võtta halba energiat sellest keskkonnast, kus see kuul on, et seda negatiivset energiat muuta ja kustutada.

Põleta Ingveri eeterlikku õli koos Apelsini eeterliku õliga kindlasti Päikesevarjutuse ajal. Ingveri ja Apelsini kooslus aitavad Päikesevarjutuse ajal luua sinu ümber ja sinu koju väga tugevat positiivset energiat. Päikesevarjutuse ajal tehtud rituaalid kinnituvad sinu ellu pooleks aastaks. Põletades neid õlisid sellel päeval, lood sa sellesse ruumi pooleks aastaks positiivse energia. 

INGVERI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Ingveri eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad siit, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli oma nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Ingveri eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Ingveri eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Ingveri tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Ingveri eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Ingveri tervendavate omaduste kohta leiad veel lisaks lugemist SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda 
SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Ingver 100% eeterilik õli (Zingiber officinale) 10 ml, pärituolumaa India. Ingveri eeterlik õli tekstuur on õrnalt kollakat tooni ja läbipaistev. Ingver on tugeva lõhna ja kerge konsistentsiga.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.