Menüü
Ostukorv

MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE

MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE

Massaaži- ja mediteerimise kristallideks peetakse lapiku kujuga kristalle ning erinevaid massaažisauasid. Need kristallid on valmistatud spetsiaalse kujuga, et nendega oleks mugav kristalliteraapiat teha nii iseendale kui ka teistele.

Mediteerimise jaoks kasutatakse neid kristalle, mis on lapiku kujuga. Neid hoitakse enda käes ja asetatakse enda erinevate Tšakrate peale. Igal kristallil on oma oskus aidata sind erinevat sorti meditatsioonis. Kristallidel on vägi, mis aitab sind teatud hingefaasi viia, teatud energiaid sinu sisse läbi meditatsiooni suunata ja sinu Auras olevaid energiaid filtreerida.

Kristallidega tehtav massaaž lisab lisaväärtust erinevat sorti massaaživõtetele. Nii kristallide massaaž kui ka meditatsioon aitab tervendada inimese hinges olevaid Tšakraid ja Aurakeha.

Kristallid aitavad sinu hingel terveneda ja su spirituaalset teekonda edukalt edasi viia.

Pea meeles, et massaaži- ja meditatsioonikristallidel on kõigil erinevad ainulaadsed omadused. Seega soovitan kristallide toimete kohta lugeda, et  leida üles just see tervendav väeese, mida sul on vaja.

Kui teed teistele kristallidega tervendust, siis on ülioluline see, et sa puhastad alati peale teraapia lõppemist kristallid ära. Puhasta need Salvei, Palo Santo või erinevate viirukite suitsudega.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
5.10€
Maksudeta:4.18€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasak..
9.00€
Maksudeta:7.38€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatak..
9.10€
Maksudeta:7.46€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on pärit ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on piirkonnad, ku..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
11.90€
Maksudeta:9.75€
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat kuulub Ahhaadiliste hulka ja seejärel omakorda Kaltsedonide perekonda, mis on tekkinud Kvartsist. Väga paljude kristallide ju..
3.50€
Maksudeta:2.87€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa või kuldne läige, mis Bronsiidi seest läbi käib, sümboliseerib jõukust ning küllust. Bronsiiti kaevandatakse peamiselt Austriast. Bronsiit on m..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil. CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuu..
14.70€
Maksudeta:12.05€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energilisemaks. Väga hea kristall, sest aitab enda keha eest rohkem hoolt kanda.Dalmaatsia Jaspise kristallile on omane mustad täp..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgust, eemaldab hirme ja tugevdab a..
6.50€
Maksudeta:5.33€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
6.00€
Maksudeta:4.92€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Tooted 1 kuni 12, kokku 61 tootest (6 lehekülge)
MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.