55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE


Massaaži- ja mediteerimise kristallideks peetakse lapiku kujuga kristalle ning erinevaid massaažisauasid. Need kristallid on valmistatud spetsiaalse kujuga, et nendega oleks mugav kristalliteraapiat teha nii iseendale kui ka teistele.


Mediteerimise jaoks kasutatakse neid kristalle, mis on lapiku kujuga. Neid hoitakse enda käes ja asetatakse enda erinevate Tšakrate peale. Igal kristallil on oma oskus aidata sind erinevat sorti meditatsioonis. Kristallidel on vägi, mis aitab sind teatud hingefaasi viia, teatud energiaid sinu sisse läbi meditatsiooni suunata ja sinu Auras olevaid energiaid filtreerida.


Kristallidega tehtav massaaž lisab lisaväärtust erinevat sorti massaaživõtetele. Nii kristallide massaaž kui ka meditatsioon aitab tervendada inimese hinges olevaid Tšakraid ja Aurakeha.


Kristallid aitavad sinu hingel terveneda ja su spirituaalset teekonda edukalt edasi viia.


Pea meeles, et massaaži- ja meditatsioonikristallidel on kõigil erinevad ainulaadsed omadused. Seega soovitan kristallide toimete kohta lugeda, et  leida üles just see tervendav väeese, mida sul on vaja.


Kui teed teistele kristallidega tervendust, siis on ülioluline see, et sa puhastad alati peale teraapia lõppemist kristallid ära. Puhasta need Salvei, Palo Santo või erinevate viirukite suitsudega.AHHAAT lapik

4.50€

AMASONIIT lapik

9.00€

AMETÜST lapik

7.30€

ANGELIIT lapik

9.90€

ATLANTISIIT lapik

11.90€

BOTSWANA AHHAAT lapik

3.50€

BRETŠASTUNUD JASPIS lapik

8.90€

BRONSIIT lapik

7.50€

BUDDHA lapik

5.00€

CRAZY AHHAAT lapik

7.70€

DUMORTJERIIT lapik

6.50€

FLUORIIT massaažisau

39.90€

GAGAAT lapik

6.00€

GIRASOL lapik

11.20€

GOLDRIVER lapik

5.00€

MASSAAŽI, KRISTALLID, MEDITEERIMISE
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja