Menüü
Ostukorv

KASK eeterlik õli

KASK EETERLIKUD ÕLID
KASK eeterlik õli
19.50€
Maksudeta: 15.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KASK eeterlik õli

La Tene KASE eeterlik õli on saadud valgest kasest, millel on palju tervendavaid omadusi, mida saad enda füüsilise kui ka vaimse tervise juures ära kasutada. Kase eeterlik õli lõhnab imehästi, see on õrn ja mõjub väga värskendavalt.

Kase eeterlik õli paneb juuksed kasvama, hävitab haigustekitajaid, on põletikuvastane, ning aitab kehast mürkaineid välja viia. 

Võid Kase eeterlikku õli kokku segada baasõliga, näiteks jojobaga ja kanda seda enda nahale. Nii on võimalik kõige kiiremini eeterlike õlide tervendus kätte saada.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsiliseks tervenemiseks ja spirituaalsuse kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Kase eeterlik õli.

KASE KASULIKUD OMADUSED:

Armastus ja suhted

Suhete parandamiseks ja armastuse ellu kutsumiseks sega kokku järgnevad õlid: Kask, Ylang YlangKuusk ja Roosipuu. Kasuta neid õlilambis või difuuseris koos. Eriti hea on ka see, kui samal ajal hoiad armastusekristalle eeterlike õlide lähedal.

Suurepärane enesetervendaja, heaolutunde ja tasakaalu looja - kasuta seda õlilambis/difuuseris!

Energeetiliselt toetab kase eeterlik õli hinge tervenemist, emotsionaalset tasakaalu loomist, heaolutunde saavutamist ja muremõtete vabastamist. Põleta kase eeterlikku õli õlilambis või difuuseris, et täita tuba selle aroomiga.

Olles selle õli auru sees ja hingates seda sisse, aitab see leevendada sinu murelikku poolt ning vähendada närvilisust, ülemõtlemist ning ebameeldivat emotsionaalset seisu. Kase eeterlik õli aitab välja puhata, terveneda mineviku traumasid ja näha tulevikku hoopis helgema pilgu läbi. Kasuta seda regulaarselt, kui soovid enda elus täiesti uut peatükki keerata. See annab sulle vaimse toe ja tugevuse.

Auruta õlilambis Kase eeterlikku õli koos Apelsini eeterliku õliga ning seejärel pese oma kodus põrandad - nii kaovad madala energia jalajäljed sinu kodust justkui võluväel!

Sobib tundlikule, ärritunud nahale ja putukahammustuste vastu

Kase eeterlik õli on antiseptilise toimega, sellega saad haavu parandada või putukahammustusi tervendada. Kui sa oled väga tundlik sääskedele, parmudele ja teiste putuka hammustustele, siis hoia alati kase eeterlikku õli endaga kaasas. Tupsuta väike kogus eeterlikku õli otse ärritunud kohale, et kiiresti ärritust taandada. See vähendab põletikku ja taastab naha normaalse oleku.

Antiviraalse ja antibakteriaalse toimega - hävita edukalt haigusetekitajad õhust ja enda pealt!

Kase eeterlik õli on kasulik nakkushaiguste vastu võitlemiseks. Auruta seda veega kokku segatuna õlilambis või difuuseris, et puhastada enda koduõhk või kontori õhk. Kase eeterlik õli ei lase nakkushaigustel levida, see on neid hävitava toimega.

Sa võid kase eeterlikku õli kasutada enda desinfitseerimiseks, segades kokku 1 tl La Tene Jojoba õli 3 tilga kase eeterlikku õliga. Kanna õlide segu nahale, vältides silmadesse ja limaskestadele sattumist. Nii saad hävitada enda peal olevad viirused ja bakterid, mis on sulle kahjulikud. Kase eeterlik õli ei hävita häid viiruseid ja baktereid, mis aitavad sul elada tervislikult. Jah - ka on viiruseid, mis on kasulikud meie kehadele!

Kase eeterlik õli paneb juuksed kasvama ja seda kiiresti!

Juustekasvu probleem on suur ja lai, õigeid lahendusi enda juuste jaoks on aga keeruline leida. Mina soovitan alati alternatiivset teed minna, toites enda keha õigete vitamiinide, mineraalainetega ja kasutada looduslikke "aktiveerijaid" juuste kasvu parandamise jaoks. Üheks selleks aktiveerijaks on kase eeterlik õli.

Iga peapesu korra ajal kanna šampooni ja palsami sisse mõned tilgad eeterlikku õli (peapesu ajal väldi vee jooksmist silma). Kase eeterlikus õlis on tervendavad komponendid, mis ergutavad peanahka ja aitavad uutel juustel kasvada. Kase eeterlik õli leevendab peanaha stressi ja vähendab stressihormoone, mis võivad takistada juuste kasvu ning on seotud juuste väljalangemisega.

Lisaks kase eeterliku õli kasutamisele soovitan kasutada Seedripuu eeterlikku õli täpselt sama moodi (neid võib koos kasutada) ja tarbida MSM väävlit koos L-Lüsiiniga.

Detoxkuuri jaoks ideaalne eeterlik õli - aitab kehast mürkaineid välja viia

Kui sa oled haigeks jäänud, siis tasub alati endale teha detoxkuur ehk mürkide puhastust. Seda selleks, et eemaldada toksiine või haigust põhjustavaid baktereid ning viiruseid. Kase eeterliku õliga on lihtne detoxit teha. Kanna seda La Tene jojoba õliga otse nahale. Segades kokku 1 spl jojobat 6 tilga eeterliku õliga. Kanna õlide segu jalgadele, kõhu piirkonnale, seljale ja kätele. Kase eeterlik õli imendub koos jojoba õliga vereringesse ning aitab kehast eemaldada seejärel toksiine ja mikroorganisme, mis sinu keha on võinud haigeks muuta. Võid profülaktika eesmärgil seda teha korra kuus.

Põletikuvastane eeterlik õli - kasuta seda valuvaigistina ja kogu keha tervendajana

Auruta kokku segatud veega kase eeterlikku õli õlilambis või difuuseris. Hinga seda sisse, naudi ruumi täis head aroomi ja saa sellest palju tervist.

Kase eeterlikku õli on võimalik kasutada valuvaigistina, hingates seda sisse võid oma peavalule head aega öelda (peavalu vastu aitab ka Lavendli kasutamine).

Sega 1 spl La Tene Jojoba õli kokku 6 tilga kase eeterliku õliga ning kanna see valutavale osale. Masseeri õlide segu näiteks põlvedele, seljale või kõhule. Kask on põletikku taandava toimega, aidates valu ja ebamugavustunnet leevendada. 

Kase eeterlik õli on kogu kehale kasulik, kuna see aitab põletikku taandada ja põletik on üks suurimaid probleeme, miks üldse haigused saavad aset leida. Pole põletiku, pole ebamugavustunnet!

Energeetliselt mõjub Kase eeterlik õli KROONTŠAKRA tervenemisele

Auruta kase eeterlikku õli veega kokku segatuna õlilambis või difuuseris, naudi selle aroomi ja veeda aega selle hea lõhna keskel. Nii terveneb sinu Kroontšakra. Eeterlike õlidega on ülilihtne tervendada enda Tšakrakanaleid. Selleks on vaja nende auru sisse hingata. Piisab sellest, et difuuser täidab toa eeterliku õliga ning sa oled selles samas ruumis. Kroontšakralt võtab see ära mured ja aitab sul unistada, olla õnnelik ning lootusrikas. See parandab sinu enesetunnet ja aitab sul näha enda tulevikku helgemalt. 

KASE EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Kase eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Kase eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Kase eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Kase tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Kase eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Kase 100% eeterilik õli (Betula pendula roth) 10 ml. Päritolumaa Hiina. Värvuselt õrnalt kollaka tooniga. Kase eeterlik õli on oma aroomilt värskendav. Aurutamise meetodil kätte saadud.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eeterlikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid plastkupli all olevas paagis vee ja eeterlike õlide aurustamiseks. Difuuser tekit..
46.70€
Maksudeta:38.28€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
11.50€
Maksudeta:9.43€
KASEKÜÜNAL on väga malbe, tagasihoidliku ja värskendava lõhnaga. Lõhna poolest sobib kindlasti neile, kes otsivad midagi rahulikku ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
17.40€
Maksudeta:14.26€
YOUR SUPER VEGAN supertaimede segud sisaldavad hoolega valitud supertoitusid, mis on pärit maailma erinevatest paikadest ning sisaldavad mit..
27.90€
Maksudeta:22.87€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
MAKADAAMIAÕLI on peaaegu läbipaistev, kohati kollaka tooniga õli, mis on pressitud Makadaamia pähklitest. See õli on rikastatud tervenda..
13.30€
Maksudeta:10.90€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.