Menüü
Ostukorv

VIIRUKIPUU eeterlik õli

VIIRUKIPUU eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
VIIRUKIPUU eeterlik õli
40.00€
Maksudeta: 32.78€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIPUU eeterlik õli
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama taimega. Viirukipuu on üks klassikalisemaid ja enim kasutatavamaid viirukeid ja eeterlikke õlisid selle multifunktsionaalse energiatervendamise ja tervendavate omaduste tõttu. 

Viirukipuu eeterlik õli on sisse hingamisel äärmiselt kasulik ja seetõttu tasub seda õlilambis või difuuseris kasutada. Soovitan eeterlikke õlisid regulaarselt kasutada, kuna need stimuleerivad ajukeemiat, aidates terveneda ja meeleolu parandada.

Ajurveeda meditsiinis ehk india rahvameditsiinis on Viirukipuu eeterlik õli kõrgel kohal nii ka sellest valmisatatud viirukid. Seda kasutatakse ka vähi ennetamisel ja alternatiivsel tervendamisel. Vähihaigetel soovitan igapäevaselt Viirukipuu eeterlikku õli kasutada. See parandab enesetunnet, vähendab meeleolukõikumisi ja aitab valu vaigistada. 

VIIRUKIPUU EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Valu vaigistav, põletikku taandav, lihaseid tervendav ja migreenihoogu vähendava toimega

Tegemist on eeterliku õliga, mis aitab vähendada turseid, leevendab lihaspinget ja aitab lõõgastuda. Viirukipuu eeterlikku õli kanna nahale koos baasõliga nagu näiteks Jojoba õliga. Sega kokku 1 spl baasõli 5 tilga eeterliku õliga. Kanna piirkonnale, mis valutab või on põletikus. Viirukipuu eeterlikku õli kasutatakse põletiku taandamiseks ja see on kasulik näiteks artriidi ravimisel. 

Lisaks mõjub Viirukipuu eeterlik õli suurepäraselt neile, kes kannatavad migreenihoogude käes. Aseta koheselt eeterlik õli õlilampi aurama, kui tunned, et migreen hakkab tekkima. Hingates selle auru sisse, stressi tase taandub ja sa suudad lõõgastuda ning end välja puhata. Migreeni aitab ära hoida ka piparmündiekstrakti tarvitamine ja Suitskvartsi kristalli kandmine. Suitskvarts on number üks peavalude vastu. 

Astmaatikutele, tolmuallergikutele ja nohu korral on see suurepärane alternatiivne tervendaja

Kasuta Viirukipuu eeterlikku õli õlilambis või difuuseris, kui soovid leevendust saada hingamisprobleemidele. See aitab näiteks kroonilist haigust ravida milleks on astma. Parandades enesetunnet, leevendades stressi, aidates hormoonidel tasakaalustuda.

Viirukipuu eeterlik õli võiks kindlasti kodus olemas olla, kui kannatad allergiate käes või näiteks sinu peres elab laps, kellel on allergiad. See puhastab koduõhku ja aitab paremini hingata. 

Ekstra hea on kasutada Viirukipuu eeterlikku õli meditatsiooni ajal, kui teed hingamisharjutusi. See aitab hapnikul paremini ajju jõuda, kuna see puhastab ära hingamissüsteemis olevad bakterid ja vähendab üleüldiselt allergiliste reaktsioonide esile tulekut. 

Antibakteriaalne - aitab suuhügieeni hoida

Ajurveeda meditsiinis kasutatakse viirukipuu eeterlikku õli suuhügieeni hoidmisel ja bakteriaalsete infektsioonide tervendamisel. Näiteks lisa (mõeldud täiskasvanutele) üks tilk eeterlikku õli hambapasta peale ja pese ettevaatlikult enda hambaid nii, et sa seda õli alla ei neelaks. See aitab lahti saada igemepõletikust, hambakatust, hambakivist ja parandab üleüldiselt suuhügieeni. 

Profülaktilisel eesmärgil võib seda teha paar korda nädalas, haigestumise korral seni kuni tervis on paranenud. 

Parandab seedesüsteemi ja ainevahetust ning vähendab toiduallergiaid 

Viirukipuu eeterlikku õli kanna koos baasõliga nagu näiteks Jojobaga otse enda kõhule ja alaseljale. Sega kokku 1spl baasõli 5 tilga eeterliku õliga. Kanna masseerides see enda nahale ja lase sisse imbuda. Mis juhtub peale seda on see, et Viirukipuu eeterlik õli aitab tervendada seedesüsteemi. Ekstra kasulik on see neile, kes kannatavad ärritunud soolte sündroomi käes. See vähendab ebamugavustunnet kõhus ja aitab alternatiivselt välja ravida selle probleemi. Lisaks soovitan tarbida Libejalaka Puukoort, mis on suurepärane sellise probleemi tervendamisel.

Vähivastane eeterlik õli

Alternatiivmeditsiinis kasutatakse Viirukipuu eeterlikku õli vähi tervendamisel ja ennetamisel. Eriti kasulik on Viirukipuu nahavähi, rinnavähi ja seedesüsteemis eksisteeriva vähi vastu. Kanna 1 spl baasõli sisse 5-10 tilka eeterlikku õli (tundliku naha korral kasuta vähem ja kui sinu nahk kannatab seda õli, siis võid rohkem kasutada. Jälgi seda, et nahk kipitama ei hakkaks, lisa alati baasõli juurde segule, kui tunned ebamugavust. Kui ebamugavust ei tunne, siis on õlide vahekord sinu jaoks sobiv). Kui oled õlid kokku seganud, siis kanna õlid nahale ja lase sellel sisse imenduda. Viirukipuu aitab kaitsta keha ja blokeerib vähirakkude edasise kasvu.

Stressi, depressiooni, meeleolukõikumiste, unehäirete, paanikahoogude, paranoia, hirmude, närvilisuse vastu!

Mis mulle Viirukipuu eeterliku õli puhul kõige enam meeldib on see, et see mõjub inimese vaimsele tervisele suurepäraselt. Kui sa koged hetkel või oled kogenud mõnda eelpool välja toodud vaimset seisundit, siis võta Viirukipuu regulaarsesse kasutamisse. Selle sisse hingamine aitab vähendada vaimset pinget ja seda ka väga sügaval tasandil. Veelgi edukamalt mõjub see siis, kui sa seda kokku segad teiste eeterlike õlidega, millel on analoogsed toimed nagu näiteks Fenneliga või Kase eeterliku õliga.

Suurendab viljakust

Viirukipuu eeterlik õli tasakaalustab hormoone, aidates parandada viljakuse taset. Põleta ja auruta seda õlilambis või difuuseris. Kanna seda baasõliga nahale, et suurendada viljakust. Energeetilisels mõttes on samuti see viljakust tõstev, aidates Sakraaltšakral paremini funktsioneerida - mis on viljakusekanal tšakrasüsteemis.

Kodupuhastaja ja tervendaja. Halva energia vabastaja ja hea õnne säilitaja!

Viirukipuu on meie maailmas üks vanimaid viirukeid, mida inimkond on kasutanud enda kaitsmiseks. Viirukipuu tuleb Lähis-Idast ning seda kasutatakse suurima ja tugevama kaitse loomiseks alati koos Lasuriidi kristalliga. Võid võtta selleks Lasuriidi ka olemasolevast Astraalikomplektist. Sellisel juhul näed unes ette potentsiaalset ohtu, mille saad enda elust eemaldada ettenägelikkuse tõttu. Viirukipuu sulgeb energiakanalid, mille kaudu keegi saab sinu koju sisestada negatiivsust. Seega on oluline enda koduenergeetikat tervendada. Kõige ideaalsem on sellega kaitsta kodu Kuu viimase veerandi ajal. Kuufaaside kalendrist leiad kuupäevad, mille olen sinu jaoks kirja pannud. Viirukipuu hoiab eemale ka halbu energiaid, mis on Maa peal liikvel hingede eelnevate tegude pärast, mis on puhastamata ning kes on siia maailma loonud madalaid energiavõnkeid.

Viirukipuu eeterlik õli aitab koduseine vahelt eemaldada halba õnne ja deemonlikke energiaid ning luua energeetilises mõttes tugeva kaitse sinu koju. Näiteks, kui sa oled kogenud luupainajaid või tunned, et sinu elus läheb kõik kuidagi allamäge, siis esimesel võimalusel alusta Viirukipuu eeterliku õli kasutamist. See aitab kodueenergiat tervendada ja puhastada. Alati aitab kaasa ka korrapärane rituaalitõrviku puhastus kodule ja eeterliku õliga saad sa lihtsalt säilitada head energiat, mille koju oled loonud. Viirukipuu ei lase halval energial koju kinni jääda. Vastupidi - see puhastab selle ja annab kodule tugeva kaitseeenergia!

Kasuta Viirukipuud enda kodus olevate peeglite energeetiliseks puhastamiseks (vähemalt kord kuus). Sellega tagad enda elus selguse ja klaarsuse. Viirukipuu eemaldab negatiivsuse ja aitab seetõttu olla kodus peeglitel sinu kasuks, mitte sinu kahjuks. Peeglid neelavad endasse kõiki energiaid - kui kodus on olnud stressienergiat, siis salvestub see peeglitesse. Seetõttu võivad kergelt tekkida ka tülid, kui peegleid ei puhasta - seega hoia enda peeglid alati energeetiliselt puhtana.

VIIRUKIPUU EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Viirukipuu eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks Oliivi-Kookose-Mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Viirukipuu eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka baasõli mitu supilusika täit. Võta vanni ja naudi Viirukipuu eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Viirukipuu tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Viirukipuu eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades eeterlikke õlisid saunas vee sisse, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Viirukipuu eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui massaaži teed. Niiviisi on sul võimalik Viirukipuu eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA TERVENDAJA

Viirukipuu eeterliku õli aurutamine aitab kolmel erineval Tšakral toimima hakata. Juurtšakrat see toetab füüsiliselt, aidates kehal haigustest vabaks pääseda ja kaitsta haiguste tekke eest. Sakraaltšakrale mõjub Viirukipuu suurepäraselt nii, et see muudab inimese loominguliseks, viljakaks ja aitab headel ideedel tulla. Pannes sind tegutsema, motiveerides sind liigutama ja looma. Kroontšakrat see stimuleerib prohvetlike visioonide kinni püüdmisel, aidates unenägusid rohkem ja selgemaid näha.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Viirukipuu 100% eeterilik õli (Boswellia carterii). Viirukipuu eeterlik õli on läbipaistev. Tegemist on La Tene omatootega. Päritolumaa: Omaan
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
10.08€ 14.40€
Maksudeta:8.26€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
13.02€ 18.60€
Maksudeta:10.67€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid plastkupli all olevas paagis vee ja eeterlike õlide aurustamiseks. Difuuser tekit..
46.70€
Maksudeta:38.28€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
12.00€
Maksudeta:9.84€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.90€
Maksudeta:4.84€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
VETIVERI eeterliku õli saadakse Vetiveritaimest, mis meenutab põõsast ja see taim tavaliselt kasvab pooleteise meetri kõrguseks või isegi enam. V..
21.90€
Maksudeta:17.95€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.