Menüü
Ostukorv

KARNEOOL pendel

KARNEOOL pendel VÄEESEMED
KARNEOOL pendel
27.30€
Maksudeta: 22.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KARNEOOL pendel

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate Karmavõlgadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus Karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

KARNEOOL JA PENDEL

Karneoolist valmistatakse pendleid sellepärast, et ennekõike tööalastele teemadele vastuseid saada. See on Tiigrisilma pendli kõrval üks parimaid pendleid, mida saab materiaalsete küsimuste korral kasutada. 

Kristall, mis aitab sul juba täna parandada enda tulevikku sellega, et see aitab sul täna teha õigeid ja edutoovaid valikuid. Karneool on kristall, mis aitab sul enda tulevikku planeerida, edu saavutada ja märgata seda, mis tooks sulle edu. Karneool paneb sind enda jaoks kasulikult mõtlema, aidates sinu mõtetesse ilmuda headel ideedel, mis on sulle kasulikud ennekõike tuleviku jaoks.

Kristall, mis annab sulle jõudu selleks, et enda unistusi ellu viia. Karneool kingib sulle motivatsiooni, andes sulle jõudu ja optimistlikku meelt selleks, et sa suudaksid ära jõuda teha kõik selle, mida sa soovid selles elus teha.

Karneool on kristall, mille sees on magnet. Magnet, mis suudab enda ümber kutsuda häid võimalusi, positiivsust, rõõmsameelsust, häid inimesi, edu, küllust ja rikkust. Karneooli võib muuta sinu elus nii mõndagi negatiivset positiivseks. Anna Karneoolile võimalus enda elu ilusamaks muuta.

PROHVETLIKKUS

- Karneooli pendlit saab kasutada universaalsete küsimuste esitamiseks, mis tähendab seda, et selle käest saab ükskõik, milliseid küsimusi küsida.

- Kõige enam aitab see tööalaste ja materiaalsete küsimuste korral. Karneool on ise külluse kristall, mis suudab ära tabada selle, kus kohast küllust sinu ellu tuleb ja kus kohast mitte.

- Kasuta näiteks selliste küsimuste esitamisel: "Kas on õige aeg töökoha vahetamiseks?", "Kas see projekt toob mulle materiaalset õnne?" jne.

- Karneooli pendliga ennustatakse tulevikku ja sellega on võimalik vaadata tuleviku materiaalsemat poolt. 

- Saab küsimusi küsida, mis on seotud lapse saamisega. Näiteks küsitakse Karneooli käest, kas nüüd on õige aeg lapseootele jäämiseks või kas selleks ei ole õige aeg. Sinu alateadvusest tuleb vastus, mis annab sulle soodsa perioodi kohta teada. 

RAVITSEMINE

Karneooli pendliga tervendatakse Sakraaltšakraga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

- Kui sa Karneooli pendlit kasutad, siis sa tervendad samal ajal Sakraaltšakrat, seega iga kord kui sa sellega ennustad, annad sa selle kristalliga enda teise ehk Sakraaltšakrasse energiat.

- Tervendatakse viljakuse, lapsesaamise, hormonaalseid ja kõiki teisi Sakraaltšakra probleeme. Tervendatakse vihaprobleeme ja usaldusega seotud emotsioone. 

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.

- Karneool on viljakusekristall, mida kasutatakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.


SAKRAALTŠAKRA 

Karneool tervendab Sakraaltšakrat ja aitab sellel olevaid energiablokaade vabaks lasta, et sa saaksid olla loov ja ambitsioonikas. Karneool aitab Sakraaltšakra haigustel terveneda nagu näiteks viljakuseprobleemidest lahti saada.

SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.


LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Karneooli laadimise jaoks kasuta Mäekristall geoodi või teine kõige parem geood selle laadimiseks on Aragoniit geood

Aragoniit geood on väga võimsa väega ja suudab väga kiirelt Karneooli energiat taastada. Laadimise jaoks on kindlasti kristalli vaja, seda selleks, et pendli vägi nõrgaks ei muutuks. Kui sa pendlit pidevalt kasutad, siis sa neelad sellest väge ära ja seda tuleb geoodidega taastada. 

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks sobivad Karneoolile kõige paremini Girasol ja Suitskvarts (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisainfo
Lisainfo Pendel ca 3,5x1,8x1,8 cm, keti pikkus 25 cm.
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.70€
Maksudeta:3.08€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
12.10€
Maksudeta:10.08€
TŠAKRA pendli kett koosneb seitsmest erinevast kristallist. Iga kristalli kiht pendlis tähistab ühte konkreetset Tšakrat. Selles pendlis sümbolis..
31.50€
Maksudeta:26.25€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks v..
232.50€
Maksudeta:193.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.