Menüü
Ostukorv

PENDLID

PENDLID

Pendli kiirkursus

Kristallidest valmistatud pendlid on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatak..
21.70€
Maksudeta:17.79€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevandatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutata..
22.10€
Maksudeta:18.12€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevandatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutata..
26.00€
Maksudeta:21.31€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seo..
31.00€
Maksudeta:25.41€
APOFÜLLIIT on ülim armastusekristall, mis aitab olemasolevat suhet parandada ja sellesse taas kirge tuua. Vallalistel aitab see kristall endale kaaslast leida.Apofülliit on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastusekristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, millek..
20.60€
Maksudeta:16.88€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on seotud hingesugulusega ja veelgi enam - kaksikleegi sidemega.Arbuusturmaliin kannab endaga kaasas väge, mis avab sinu Südametšakra kohal eksisteeriva..
22.30€
Maksudeta:18.28€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade ..
22.20€
Maksudeta:18.20€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab s..
22.10€
Maksudeta:18.11€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on os..
27.30€
Maksudeta:22.38€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.KIVISTUNUD PUIT aitab end rahulikult tunda ka siis, kui sinu ümber on palju paanika..
24.80€
Maksudeta:20.33€
KOLLANE AVENTURIIN on kristall, mis aitab lahendada sinus küsimusi, mis on seotud tulevikuga ja parimate otsuste tegemisega. See kristall juhatab sind alateadlikult, intuitiivselt kõige õigemaid otsuseid vastu võtma, andes sulle kogu enda väe selleks, et sa suudaksid enda saatusetee kuj..
18.60€
Maksudeta:15.25€
KOLLANE KALTSIIT on õnne ja positiivsuse kristall. Keskendumise kristall, mis aitab tööedukust tõsta. Motiveerib ja suurendab elutahet. Tõmbab ligi rahaenergiat.Kollast Kaltsiiti kasutatakse päikesepõimiku tasakaalustamiseks. Kollane Kaltsiit on üks tugevamatest meditatsiooni kri..
31.00€
Maksudeta:25.41€
Tooted 1 kuni 12, kokku 81 tootest (7 lehekülge)
PENDLID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.