Menüü
Ostukorv

LABRADORIIT võtmehoidja süda

LABRADORIIT võtmehoidja süda VÄEESEMED
LABRADORIIT võtmehoidja süda
19.40€
Maksudeta: 15.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LABRADORIIT võtmehoidja süda

LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise-kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.

Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energiarünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi usaldada.

Labradoriidit on väga müstiline ja spirituaalne kristall ning selle toimed ei saagi olla vähem müstilisemad. Labradoriidil on oskus sind juhatada saatuserajal õigele teele, aidates sul ise märgata kuhu poole sa peaksid liikuma ja miks just sellise suuna enda elus võtma. Mida intensiivsemas kontaktis sa Labradoriidiga oled ehk mida rohkem sa seda kasutad, seda kiiremini sa saatuserajal õigele teele jõuad.

Süda sümboliseerib armastust, romantikat, emotsioone, tundeid, perekonna vahelist sidet, südametšakrat ja kirge. Südame sümbol toob just selliste elementidega seotud energiad kristallist välja.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

- Labradoriidil on oskus kaitsta kodu kurjade hingede eest. Selleks, et pidurdada halbade hingede rändamist ja kaitsta enda perekonda deemonite eest, hoitakse kodus Labradoriite. Labradoriidi kristalle võiks üldjuhul hoida peeglite ees, aga võib hoida ka igal pool mujal majapidamises.

- Aitab ebaõnne ära hoida ja kui see juba eksisteerib, siis aitab sellest halvast energiast lahti saada. Esmalt selgitab Labradoriit välja, miks ebaõnn eksisteerib, kust see pärit on, ja kui keegi on selle ärasõnumise või needmisega saatnud, siis aitab ka seda välja selgitada. Kui tegemist on karmaatilise probleemiga, siis aitab Labradoriit sul enda karmaprobleeme lahendama hakata, tuues ellu sündmusi ja hetki, millele tuleb lõpparveid tegema hakata. Seega on Labradoriit karmaatiline puhastaja ja tugev Aura kaitsekristall.

- Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

SODIAAK 

Labradoriit on ♋ VÄHI õnne-, spirituaalse arengu, enesemõistmise-, analüüsi- ja edu saavutamise kristall. Lisaks sellele on Labradoriit ka kristall, mis aitab Vähil mõista, mis side tal kellegagi siin elus on, aidates mõista, milline eesmärk Vähil kellegi suhtes on. Labradoriit aitab mõista seda, keda peab aitama, kelle peab laskma oma elust lahkuda, kes teeb Vähile liiga ja mis on õppetundidest õppida. Labradoriit on Vähile väga isiklikul tasandil väga kasulik. Labradoriit aitab Vähil mõista, mis tal tuleb enda suhetega erinevatel tasanditel peale hakata ja kaitseb teda ka stressienergia eest. Labradoriit aitab Vähil jõuda enesemõistmiseni ja isegi tõelise hingerännkuni, mis paneb teda oma elu veel selgemini nägema. Labradoriit kaitseb Vähki ebaõnne, negatiivse energia ja probleemide eest, tugevdades tema Aura kaitsekilpi ja emotsionaalset vastupidavust. Labradoriit aitab Vähil püsida õigel teel ja langetada raskeid otsuseid. See on kristall, mis toob Vähile üleüldist õnne, parandades ka head vaistu tööalaselt ja jõuda selleni, mis tooks Vähi ellu küllust.

Labradoriit võiks kindlasti olla Vähi sünnikristallide laekas esindatud. Lisaks sellele, et Labradoriit aitab Vähil enda elueesmärki täita, aitab see tuua Vähile ka intuitsiooni ja üleüldist spirituaalset arengut. Sünnikristallide laeka ja selle loomise kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks Vähile aktiveerub labradoriit kiirelt ka ♓ KALADE Auraväljas ja on väga kasulik Kaladele nende intuitiivse meele tugevdamise juures. Labradoriit aitab Kaladel näha visioone, tuua esile prohvetlikke unenägusid ja on spirituaalse arengu juures lausa väga vajalik kristall. Labradoriit aitab Kaladel mõista paremini enda elu ja selles toimuvat. Kasulik kristall Kaladele, kes soovivad enda spirituaalseid oskusi parandada ja tugevamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Labradoriit on sünnikristalliks neile, kes on sündinud 5. kuupäeval ja ükskõik millisel kuul. 5. kuupäeval sündinud lausa vajavad Labradoriiti, et enda sünnikuupäeva poolt antud negatiivseid omadusi tasakaalustada ning positiivseks muut. Samuti ka selleks, et enda positiivseid omadusi veelgi rohkem esile tuua. Labradoriit aitab neile tuua head õnne, rõõmu, küllust, rikkust, sisemist rahu, intuitiivset meelt ja stressivaba elu. Labradoriidist kristalli on väga kasulik hoida sünnikristallide laekas, kodus või kanda ehtena.5. sünnikuupäeva kohta loe SIIT

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Labradoriiti sobib kõige enam laadida Muskoviit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salveiga puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3*3*1,5 cm
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
4.10€
Maksudeta:3.36€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
39.60€
Maksudeta:32.46€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
108.99€
Maksudeta:89.34€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
11.00€
Maksudeta:9.02€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ..
7.90€
Maksudeta:6.47€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.91€
Maksudeta:0.74€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
11.30€
Maksudeta:9.26€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.