Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad hoida eemal õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad Inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid, vajavad ka unenäopüüdjad puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru taastamisega ja uue energia lisamisega peab veidi rohkem vaeva nägema.

Unenäopüüdja puhastamine

Unenäopüüdjaid soovitan puhastada nelja peamise Kuufaasi ajal ehk Täiskuul, Kuu viimasel veerandil, Noorkuu ja Kuu esimese veerandi ajal. Kuufaaside kalendri koos kuupäevadega leiad SIIT.

Puhastamiseks läheb sul vaja Salveioksa või Salvei rituaalitõrvikut ja Salvei eeterlikku õli. Salvei asemel võid kasutada ka Muskaatpähkli eeterlikku õli ja Mürriviirukit.

Selleks, et Unenäopüüdjat puhastada, ei pea seda lae küljest alla võtma. Piisab sellest, kui lased eelpool mainitud rituaaltaimedel/viirukitel aeg-ajalt seal toas suitseda, kus unenäopüüdja asub. Sama kehtib ka eeterlike õlide puhul.

Need Unenäopüüdjad, mis asuvad kas autos, lapsevankri kohal või turvahälli küljes, soovitan puhastamise ajaks tuua näiteks tuppa ning hiljem tagasi viia.


Unenäopüüdja võimendamine

Unenäopüüdja külge on soovitatav lisada kristallidest väeesemeid või talismane, et unenäopüüdjale jõudu juurde anda. Unanäopüüdja võimendamine aitab tuua selgemaid visioone või näiteks Inglite käest sõnumeid saada, kõik oleneb muidugi kristalli enda omadusest, sest igal kristallil on oma energia, mida see oskab unenäopüüdja abil edasi anda.

Väeesemete lisamise õige aeg on erinevate Kuufaaside ajal. Enne talismani lisamist tuleks unenäopüüdja Salveiga kindlasti ka ära puhastada.

Sobilikud kristallid

Unenäopüüdjate külge võid riputada erinevaid auguga kristalle, kristallidest ripatseid või Päikeserattaid. Kristalle saab riputada unenäopüüdja küljes olevate paelte külge.

-  Kristallidest sobivad näiteks poolkuu sümboliga ripatsid, mis sümboliseerivad uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõudu. Kui panna poolkuu sümbol kokku mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu omab lisaks enda sümbolile ka vastava kristalli energiat, mis öösel läbi unenäopüüdja sinu Aurasse jõuab.

Unenäopüüdja külge võid riputada ka Päikeserattad, mis aitavad armastust tuua, kaitsta, tugevdada intuitsiooni või minna astraalrännakusse. Päikeserattad töötavad kõik individuaalselt, mis tähendab seda, et intuitsiooni ja armastuse Päikeseratast võib hoida ühe ning sama unenäopüüdja küljes. Kõikide Päikeserataste juures on kirjas selle eriline omadus unenäopüüdja külge riputatult.

- Ahhaadi päikeseratas sobib neile, kes soovivad iseennast või oma last kaitsta luupainajate eest. Ahhaadil on äärmiselt tugev energia, millega see oskab inimese hinge kaitsta needuslike ja ärasõnumisega seotud halva energia eest. Ahhaadi Päikeseratta all magades loob see sinu Aurakehale võimsa kaitse. Läbi une saadetakse meie poole kõige rohkem negatiivsust ja on ülioluline, et me oleksime uinudes kaitstud.

- Skarni päikeseratas aitab äbi une armastusega seotud ettekuulutusi ja vastuseid saada. Skarn aktiveerib unenägudemaailma sinu jaoks ja seda konkreetses suunas. Seda selleks, et sa saaksid õppida enda tundeelu tervendama. Skarni võib unenäopüüdja külge riputada koos teiste päiekseratastega. Iga erinev päikeseratas lisab sinu unenägudemaailmale jõudu ja prohvetlikud visioonid on tänu päikeseratastele kerged tulema.

- Valge Hauliidi päikeseratas soodustab rahulikku und ja head uinumist. Valge Hauliit on üks tõhusamaid kristalle, mis aitab võidelda unehäirete ja stressiga. Kui riputada see kristall unenäopüüda külge, siis see aitab just neid probleeme sinu hingest tervendada. Väga hästi sobib Valge Hauliit ka neile, kellel on kombeks enne magamaminekut mõtelda oma terve elu peale. Valge Hauliit aitab mõtted kinni panna ja unele keskenduda.

Barüüdi päikeseratas on abiks unenägude nägemiseks ja unenägude tõlgendamiseks. Barüüdi päikeseratas on ülivõimsa toimega, kui seda hoida unenäopüüdja küljes. See avab sind unenägude jaoks, aitab sul neid meelde jätta ja neid tõlgendada.

Laste unenäopüüdjate külge soovitan kristalle riputada selleks, et need saaksid lapsele läbi une jõudu anda või neid tervendada. Lapsed on kristallide suhtes ülitundlikud ja läbi une jõuab kristalli toime kõige paremini lapse eeterkehasse.

Mookaite päikeseratas aitab leevendada stressi, depressiooni, unehäireid, närvidega seotud probleeme ja üle saada väga raskest eluperioodist. Mookaite päikeseratas sobib eriti hästi lapse unenäopüüdja külge ja seda sellepärast, et laps saaks alati end tunda hästi ja õnnelikuna. Mookaite on see kristall, mis aitab sul enda loomulikku positiivsust säilitada. See kaitseb lapse Aurat ja ei lase lapsel liiga kiiresti oma fantaasiamaailmast ning loomingulisusest lahti lasta. Mookaite sobib ka täiskasvanule, kes soovib olla positiivsem ja optimistlikum.

Kõikide teiste Päikeseratastega saad lähemalt tutvuda SIIN. Endale sobiva unenäopüüdja leiad SIIT.

© Pildi autor: Tene Laul. Kõik õigused kuuluvad autorile.