Menüü
Ostukorv

PÄIKESERATTAD

PÄIKESERATTAD

Päikeserattad on kristallid, millele on antud spetsiaalne välimus ja sümboolika, et need inimese Auraga või keskkonnaga konkreetselt töötaksid. Päikeserattaid talismanina kandes aitavad erinevad kristallid Aurat konkreetsetest energiatest puhastada. Igal päikeseratta kristallil on oma ülesanne. Päikeserattaid saab kasutada ka kodu Aura puhastamisel või hea õnne majja toomisel, kuna neil on oskus energiaid kiirelt liigutada. Päikeseratas saab lisajõudu päevavalgusest. Päikeserattad sümboliseerivad igavest jõudu, nende kuju ei lase energial kaduda ja seega vajavad need ka vähest energeetilist puhastust. 

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
14.80€
Maksudeta:12.33€
AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks j..
27.90€
Maksudeta:23.25€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasak..
12.90€
Maksudeta:10.75€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse..
17.90€
Maksudeta:14.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on inglisekeelsest ..
13.20€
Maksudeta:11.00€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antofülliidil on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pära..
14.80€
Maksudeta:12.33€
ASTROFÜLLIIT on hinge värskendav kristall, millel on oskus inimese hinge valgustada spirituaalses mõttes. Astrofülliit aitab sul elu hoopis teise nurga alt vaadata, see aitab sul palju rohkem mõista seda, mis tegelikult siin maailmas toimub. Kõige enam aitab Astrofülliit mõista, et Maa ei ole a..
18.90€
Maksudeta:15.75€
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt..
20.90€
Maksudeta:17.42€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur,..
16.10€
Maksudeta:13.42€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgust, eemaldab hirme ja tugevdab a..
16.10€
Maksudeta:13.42€
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb..
14.20€
Maksudeta:11.83€
INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks, need nimetused on aga vähemtuntud kui Ingli Aura. Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endag..
29.30€
Maksudeta:24.42€
Tooted 1 kuni 12, kokku 46 tootest (4 lehekülge)
PÄIKESERATTAD, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.