Kindlasti oled sa enda elus väga mitmel või isegi mitmel kümnel korral tajunud sellist asja nagu deja vu. See on selline hetk, kus sa teed midagi täiesti tavalist, liigud ringi, toimetad, näiteks räägid kellegagi - enamjaolt on sinuga selles hetkes ka keegi teine - ning sa tunned, et sa nagu teaksid seda hetke. Sul tekib täpselt selline tunne, et sa oled seda hetke ette näinud ja sa oskad ära aimata, millised on järgnevad sekundid. See on hetk, mis tundub sulle väga tuttav ja sa isegi tead juba neid sõnu, mida keegi teine sinu kõrval hakkab  ütlema. See ongi deja vu - hetk, mida sa oled enne näinud.

Kas sind on deja vu tunne pannud kunagi küsima, et mis see tegelikult on ja kust see on pärit? Kui sa oled otsinud sellele tundele sügavamat tähendust, siis mul on sulle vastus olemas.

Kui ma seda siia kirja panen, siis mul tekib endal küsimus, et miks ma ei ole sellest sulle juba varem rääkinud? Võib-olla sellepärast, et spirituaalseid teemasid on väga palju. Kuid täna oli minu päevas väga palju deja vu`sid ja ma sain alles nüüd aru, et sa peaksid ka sellest asjast rohkem teadma. Igatahes, kui sa näed deja vu`d, siis ole õnnelik, see on hea märk! Kui ma hakkasin deja vu kohta kirjutama, siis ma nägin visiooni, et seda on väga paljud viimasel ajal näinud ning te ise otsite selle kohta sügavamat tähendust. Ma kuulan teie mõtteid ja nii tulevad ka minu sõnumid teile!

Esmalt pean ma rääkima veidi sellest, kuidas sa siia maailma sünnid, ja siin ma mõtlen sündi just sellesse kehasse, kus sa täna eksisteerid. Seda selleks, et sa paremini mõistaksid, mis see deja vu on.

Kui me oleme hinge tasandil ja meil ei eksisteeri enam füüsilist keha, siis me võtame kellegi teise inimese Ingli positsiooni tema selja taga või me puhkame Maa peal teatud piirkonnas - kellegi kodus või kus iganes meil on vaja eksisteerida. Me ootame enda taassündi ja teeme nii-öelda aega parajaks. Kui meil on aeg taassünniks, siis me tuleme enda ema Aurasse ning hakkame uue elu jaoks ettevalmistusi tegema. See ettevalmistus käib nii, et meie hing hakkab kohanema ema eluga, tutvub isa hingega ja taaselustab need teadmised, mis on meil hingedevahelise kokkuleppega sõlmitud. Ehk me ise hakkame kohanema sellega, millisesse ellu me üle läheme, mis on meie eesmärgid selles elus, millised on meie õppetunnid, kes on need, kellega meile on ülesanded antud ja milline on meie tulevase elu karma. Sellelsamal hetkel, kui me oma hinge tasandil valmistume taassünniks ette, näeme me nii-öelda filmi enda elust ehk enda elu filmi, et teada saada, mis on selles tulevases elus need aspektid, mida me saatuses muuta ei saa ehk mis on need kindlad hetked, inimesed ning katsumused, mis peavad meie elus eksisteerima. Jah, mulle väga meeldib seda väljendit kasutada - elu film! Elu film selles mõttes, et me näeme ette asju, mida me hakkame läbi elama. See hetk, kui sina koged oma elus deja vu´d, on seesama hetk, mida sa oled enne enda siia sündimist näinud, sellestsamast enda elu filmist. Deja vu on hetk, kus sinu hing tunneb ära sellesama mälestuse, mida sa enne sündimist mäletasid. Sul tekib tunne, et sa nagu oleksid seda varem kogenud. See on nii tugev tunne, et sa võid kindlalt öelda, et sa oled seda varem näinud, kuid samas sa tead, et sa tegelikult ei ole seda näinud. Aga tegelikult vahetult enne siia füüsilisse kehasse ilmumist sa tõepoolest nägid seda.

Niisiis, miks me seda deja vu´d siis näeme? Me näeme seda selleks, et kinnitada seda hetke, kus me oleme. Me näeme seda selleks, et mõista, et kõik on õiges kohas. Sellel hetkel, kus sa seda näed, ütleb sinu enda alateadvus sulle seda, et sa oled enda elus õiges kohas, õigete inimestega. See on hinge sõnum ja kinnitav märk, mis ütleb sulle, et kõik mis on olnud, see pidigi nii olema.


Seega, iga kord, kui sa nüüd tulevikus deja vu´d näed, siis pane tähele neid inimesi, kellega see on seotud. Kes on sellel hetkel sinu kõrval. Needsamad inimesed on saatuse poolt sinu ellu toodud, sul on nende inimestega olnud hingedevaheline kokkulepe. Sina ja tema, te olete mõlemad kokku leppinud, et kohtute selles elus. Ükskõik, kas sul on temaga suur või väike side tänases elus, igal juhul on see tähtis. See on väga tähtis, kuna teil jäi mõni ülesanne eelmises elus pooleli ning te lahendate seda täna.

Pane tähele ka seda, et deja vu tekib üldiselt siis, kui keegi teine on sinu lähedal. Väga harva kogevad inimesed seda siis, kui nad on üksinda. See aga ongi kõik sellepärast, et saatus määrab meile väga palju ülesandeid läbi inimeste. Enamuse karmast toome me teiste inimeste kaudu ja seega on elu filmis palju teisi inimesi. Deja vu´d nähes võid sa tegelikult olla väga õnnelik, see on märk selle kohta, et sa oled enda elus õiges kohas. Järelikult kõik sammud, mida sa oled teinud, on olnud sulle kasulikud.

Deja vu on mälestus meie sõnumist, mida me endaga kaasas kanname. Enne siia ilma sündimist me peame nägema enda elu ette, et meie enda alateadvus suudaks meile pidevalt vastuseid anda. Meie hing tunneb saatust, mis on meile ette kirjutatud. Alateadvuses on kõik vastused olemas. Kui me sünnime, siis kustub meie reaalne mälu ja jääb alles vaid alateadvuses olev informatsiooniallikas. Seda kõike selleks, et me hakkaksime nüüd taassündides enda ülesannetega tegelema. Kui me nüüd mäletaksime kõike, miks me täna siia sündisime, siis me ei täidaks enda ülesandeid. Kui meil oleks kõik nii hästi teada, siis me põgeneksime valu eest ja otsiksime kohe üles kõik hea. Elu on aga selline, et kui sa tahad positiivsust ja õnne, siis sa pead selle välja teenima ning selle suunas ise pingutama. Alateadvuses on olemas meie saatuse ehk elu film, mille kaudu meie intuitsioon meile pidevalt vihjeid saadab. Kui sa näed deja vu´d, siis sinu hing lihtsalt paljastab sulle veidike seda, mida ta enda sees kinni hoiab. Tegelikult on meil kogu meie elu ette teada, sa lihtsalt ei mäleta seda. Ja kui sa mäletaksid kõike eesootavat, siis sa rikuksid enda ülesanded ära.

Kui sa julged elada, julged enda alateadvust kuulata, siis sa tuled sellest elust välja võitjana ning lahendad oma ülesanded ära. Deja vu saadetakse sulle lihtsalt kinnituseks, et "Kõik on hästi, liigu nüüd ilusti edasi!". Deja vu'd kogedes oled sa enda elus õigel ajal õiges kohas. Et mõista veelgi paremini seda, kuhu suunas enda elus edasi liikuda, selleks soovitan sul kanda intuitsioonikristalle. Sodaliit, Sinine Kaltsiit, Larimar ja Sinine Kvarts on suurepärased kristallid, mis aitavad sul igal hetkel õigeid otsuseid vastu võtta, aidates sul vältida valesid samme.

Mitte ükski asi ei ole siin maailmas juhuslik, kõik on ja juhtub millegi suurema nimel. Teinekord, kui sa deja vu'd koged, siis tea, et see hetk on kinnitus sulle, et sa liigud õiges suunas!