Menüü
Ostukorv

TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID RSS Feed

Tähelapsed on uued hingetüübid maa peal selleks, et maailma paremaks kohaks elamiseks muuta. Tähelapsed on eelnevalt elanud Maa peal ja enamus neist on kogenud ka Maaväliseid elusid. Nad on siin selleks, et maailma vaimset struktuuri muuta ja elu spirituaalsemaks luua. Tähelapsi on kolme sorti, kelleks on Indigolapsed, Kristallilapsed ja Vikerkaare lapsed. Peale Tähelaste eksisteerib ka teisi võimekaid hingetüüpe, nagu näiteks haruldased Sinise Kiire hinged, kellel on samuti head kavatsused, aga ka näiteks kahjulike hingesid - Deemonid.


 
21 veebr AUTENTSUSE AKTIVEERIJA - HINGEDEVAHELINE KOKKULEPE
0 8062
Hingedevahelised sidemed on põnevad, need on minu jaoks lausa nii põnevad, et soovin need risti-põiki lahti seletada. Selleks, et näiteks sina ja minu teised jälgijad saaksid aru, kellega nad on parasjagu suhtes. Või kellega nad on suhtes olnud. Elu on niivõrd põnev ja seda teemat tõlkida on veelgi ..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 30924
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
05 apr HINGESUGULASE TEST - SAA TEADA, KAS TEMA ON SEE KÕIGE ÕIGEM!
0 57963
Kui sa oled vallaline, värskelt suhtesse astunud, sind huvitab teatud inimene, kellega sul on kontakt, või soovid paremini mõista suhet, milles oled, siis see on sinu jaoks. Sul on võimalik teha hingesugulase test, mille käigus võid mõista, kas inimene, kes on sinu südamesse jõudnud, on tõepoolest k..
26 märts HINGEÕPETAJAD - SINU ELUTEED KÜLASTAVAD INIMESED
0 27866
Meie eluteelt käivad läbi saatusekaaslased, hingetervendajad, suunanäitajad ning erinevad hingesugulased võivad meie ellu jääda, kuid kindlasti külastavad meie eluteid ka hingeõpetajad. Hingeõpetajaid on palju, nad tulevad sinu ellu sind õpetama ja seda täiesti alateadlikult ehk see ..
09 apr EMALIK HING - UNIVERSUMILT SAADUD ELUÜLESANNE
admin 0 9099
Hingetüüpe on väga palju, igaühel on oma suurem või väiksem roll ühiskonnas või inimeste omavahelistes suhetes. Põhilisteks hingetüüpideks, keda teatakse, on hingesugulane ja saatusekaaslane. Mina aga tean, et hingetüüpe on ääretult palju, neid võib jäädagi defineerima. Üks levinud hingetüüpidest on..
22 okt ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST
admin 0 21145
Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahinges..
05 sept TERVENDAJAHING - ÜKS HINGESUGULASTEST
admin 0 10420
Hingesugulast peetakse sügavaks armastusehingeks, kes saabub meie ellu meid armastama, aga tegelikult on peale tõelise hingesugulase mitmeid hingesugulaste liike, kes tulevad vaid korraks, et meid aidata ning siis suunduvad edasi. Need ei ole Saatusekaaslased, kes tulevad, õpetavad, karistavad kui v..
21 mai ÕPETA OMA LAPSELE, KUIDAS ARMASTADA
admin 0 20962
Armastus on tugevaim vägi, mida omada suudame. Vägi, mis suudab purustada kõik halva, negatiivse ja raske. Armastus on meie kõigi hingede jaoks sama vajalik, kui toit meie kehale, see on hingetoit. Armastus on emotsioon ja energia, mida me suudame ja saame ise toota. Seda tuleb osata teha. Kui seda ..
13 veebr SÕPRUSHINGESUGULANE
admin 0 13725
Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tih..
27 dets 2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK
admin 0 2494
Iga hing, kes sünnib siia Maa peale, sünnib põhjusega. Mitte ükski sünd ei ole "juhuslik" ega ka "vale". Meil kõigil on olemas oma missioon, eesmärk ja vajadus siin eksisteerida. Me sünnime, kuna meil on eesmärk täitmiseks. Igalühel meist on olemas meie väga isiklikud ülesanded, igalühel meist on va..
13 nov LIITLASHING
admin 0 1911
  Inimeste jaoks on suhted väga olulisel kohal. Suhted on need, mis aitavad meil elus õppida, areneda ja midagi luua. Inimesed on oma loomult sotsiaalsed, selles kehas on meile antud võimalus sotsialiseeruda väga kõrgel tasandil, ja see viitabki juba sellele, et see on üks viis, kuidas oma missio..
16 okt MISSIOONI HINGESUGULASED
admin 0 3011
  Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen eelnevalt ka mitmetest kirjutanud. Hingesugulus on see, kui saatuse poolt on kokku määratud erinevad inimesed üksteise ellu konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja kõik need ei ole sugugi romantilise..
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.