Inglid, kellest ma pidevalt enda artiklites räägin, nad on igal pool. Nad on meie ümber, meie kodudes, looduses ja üle maailma igal pool. See, miks ma üldse selle artikli siia kirja panen, on kõik sellepärast, et te saaksite võib-olla minu mõtetest paremini aru, mida ma soovin teile pidevalt jagada.  Soovin, et teie silmad veidigi avaneksid justnimelt Inglite teemadel.

Inglid on meie kõrva igal pool ja igal elaval inimesel on oma üks kaitseingel. Ja loomulikult peale selle kõige kõigema Ingli võib meie Auras ja meiega kontaktis olla ka mõned teised Inglid. Need on siis need hinged, kes on meile saadetud ellu appi igat meie sammu tegema. Mida tugevam kontakt sul on sinu enda Inglitega, seda kaitstum, hoitum ja targem sa oled. Nad on meile antud abilised ja ühel päeval saad sina täpselt sama moodi kellegi teise abiliseks, kui just see eluetapp on sul kätte tulnud.

Olen tihti tundnud seltskonnas istudes, kus jutud lähevad sellistele teemadele nagu hinged või Inglid, et keegi samal ajal mõtleb selle peale, et "Ah, mis Inglid, mis mõttes" ja vot see mõte, ega siis seda otse mulle välja öelda, aga ma ju kuulen mõtteid ikka. See sama mõte on siis see, mis tõukab sinu enda Ingleid sinu juurest ära ja kui sa neid tõukad, siis kaotad ära normaalse ja väga sujuva elurütmi. See on üks vigadest, mida inimesed teevad ja siis soovivad universumist või elult, oleneb kuidas keegi enda jaoks seda energia voolu nimetab, abi saada. Abi sa ei saa mitte ealeski, kui sa blokeerid ja tõukad endast abistavaid emotsioone eemale.

Sinu enda mõtted on need, mis on sõnumid sinu Inglitele. Sa mõtled, tema või nemad kuulevad. Kui sul on Inglitega hea kontakt, siis nad tulevad ja aitavad sind, tulevad ja jagavad sulle informatsiooni, viivad sind kohtadesse, kus sa leiad vastuse, saadavad numbrite kombinatsioone ning võivad isegi sinu mõtetesse lihtsalt selle vastuse tuua.

Sa ei pea olema selgeltnägija, et saada Inglite käest sõnumeid erinevatel tasemetel. Inglite vastuste saamine on meile kõigile võrdne, AGA siinkohal tuleb suur AGA mängu. Selleks agaks on see, et väga paljud inimesed ei õpi oma Inglite keelt selgeks ja et Inglitega suhtlema hakata, pead sa enda elus väga palju vaeva nägema. Mitte ükski hea asi, mitte üksi abistav vägi ja hea õnn ei kuku mitte kellelegi niisama sülle. Siin on omad reeglid, mida sa võiksid lihtsalt teada.

Nagu ma eelpool mainisin, Ingleid ei tohi blokeerida. Olgu peale, sa ei pea neid sellise sõnaga kutsuma, nagu on "Inglid"... aga nimeta neid näiteks sind kaitsvaks energiaks või hoopis mõtle sellele, et keegi on, kes sind valvab - sellest piisab. Sõnadel on täpselt selline väärtus, nagu me ise nendele loome.

Näiteks üks suurimaid vigu, mida inimesed teevad, millega nad enda Ingleid eemale tõukavad ja blokeerivad nende abi, on see, et me ei kuula neid ning otsustame ikka "oma teed käia". Sa ei kuula neid siis, kui näiteks sinu sisetunne ütleb, et sa ei tohi täna sinna minna, kuhu sul oli aeg kokku lepitud, aga sa ikkagi lähed vastu oma sisetunnet või vastu tahtmist. See sama sisetunne on üks viis, kuidas sinu Inglid sinuga suhtlevad. Nad saadavad sinu mõtetesse sõnumeid, mida nad eeldavad, et sa võtad kuulda. Kui sa ei kuula ja teed ikka nii nagu sisetunne ei ütle, ainult sellepärast, et sa ei taha teist inimest alt vedada, siis piir sinu ja Inglite vahel kaugeneb. Sa ei vea inimest alt, kellega oled kohtumise kokku leppinud, vaid palju olulisem, sa vead ennast alt!

Inglid on hinged, nagu me isegi oleme, aga neil ei ole füüsilist vormi ja nad elavad energiana, mitte kehana. Meie hinged täpselt sama moodi on energialainel ja meie füüsiline keha hoiab meid siin füüsilises maailmas. Inglitel ei ole füüsilist maailma ja sellepärast nad suhtlevad sinu hingega. Inglid võivad olla surnud inimeste hinged, need võivad meie kõrval olla meie kadunud lähedased, aga enamjaolt Inglid, kes sind kaitsma ning juhtima tulevad ei ole sinuga selles elus seotud olnudki. Võib-olla teie side oli eelmises elus ja selles elus te kohtute täpselt nii - sina siin füüsilises maailmas ja tema sinu selja taga sinu hingelises elus ning te oletegi jälle koos.

Me sünnime, me sureme ja me taassünnime, see on energia rütm, mis ei lõppe ealeski, kui see on kord alanud. Ma ei usu, et hinged kustuvad, me lihtsalt saame endale erinevaid ülesandeid. Inimese elu on üks paljudest, mis meile siin universumis antakse.

Inglid on füüsilise kehata hinged ja energiad, kes on enda eluülesandeks saanud sind, mind, teda aidata. Kui inimestel on omad eluülesanded, õppetunnid, mis me kätte peame saama ja ülesanne Maa suhtes, siis Inglid on need, kelle eluülesandeks on sind juhtida, õpetada, viia sinu enda õppetunnid lõpuni nii, et sa lõpetaksid selle füüsilise elu võitjana ehk õpituna. Ehk siis Inglitel on ka ülesanded, neil on eluülesanne ja selleks oled sina. Tegelikult on nii, et kui nemad ei saa enda ülesandega hakkama ehk sind juhtida õiges suunas ALATI, siis nemad põruvad enda Ingli elu ja nad ei saa edasi areneda. Meile antakse elud selleks, et me areneksime, et me õpiksime ja igakord, kui me saame enda eluülesannetega hakkama, me tõuseme kõrgemale, meie hing muutub tugevamaks, targemaks ja meie hing oskab eluga mängida nii, et oleksid õnnelik.

Sellepärast Inglid käivadki meile sõnumeid toomas, meile mõtetesse vihjeid andmas, nad pingutavad kogu hingest sellepärast, et sa saaksid hästi hakkama või õigetesse kohtadesse enda elus toimetatud.

Seega, kui sa elad, siis tegelikult sa pead suurt armastust ja austust tundma kõige selle üle, mis on sinu seljataha loodud. Näiteks mida rohkem sa armastad enda hinge, seda kiiremini avanevad erinevad energia kanalid, mis omakorda avavad Inglitele sinuga võimaluse suhtlemiseks.

Mida rohkem sa usud sellesse, et on olemas "keegi", kes sind kaitseb ja hoiab, seda õhukesemaks muutub teie vaheline piir. Mida rohkem sa ise soovid, et sulle vastuseid tuuakse ja et sa näeksid neid vastuseid, seda õhemaks muutub piir sinu ning sinu Inglite vahele.

Inglitele peab soodsa pinnase enda Auras looma, et nad üldse suudaksid sinuga suhelda ja et sina üldse suudaksid nende sõnumid vastu võtta.

Vahel keegi saab Inglite käest hoiatuse kas läbi une, mõtete või visioonide, mis läheb täide ja seda tihtipeale mõistetakse valesti. Minu juurde tullakse kohe ütlema "Mul on selgeltnägemise anne!", sellepeale ütlen ma sellele inimesele, et rahu, see on positiivne uudis, et sa saad informatsiooni, aga need on sinu Inglid. Sinu Inglid kõnelevad sinuga sinu elu puudutavatel teemadel, selgeltnägemine on see, kui sa vaatad võhivõõrale inimesele tänavapeal otsa ning oskad näiteks ära näha tema opereeritud kohta, mitu aastat tagasi see oli ja samal ajal ka selle, kas tal on lapsi ning kui palju neid on. Seega ei tasu segamini ajada Inglite sõnumid ja selgeltnägemist, need on siiski kaks väga erinevat asja.

Inglid on kõikidele inimestele antud suhtlemiseks ja vastuste saamiseks. Kasuta seda imelist võimalust ära ja loo enda ning enda Inglite vahele tugev side. Usu, et nad on olemas ja sa näed, et sinuga siin elus, siin ülimateriaalses elus hakkavad imed juhtuma, sellised imed, mida oled senini vaid ilusas fantaasiaküllases filmis näinud või raamatust lugenud. Anna võimalus, see ongi kõige olulisem osa Inglitega suhtlemise osas.

Kui sa tahad Inglitega paremat sidet luua, siis sa pead ise nendega suhtlema hakkama. Suhtlemine, ära kujuta seda ette, et sa räägid füüsiliselt kellegagi, loomulikult seda võib teha, aga nendega peab oskama pidevas kontaktis olla, kui sa oled ka rahva seas.

Näiteks, kui mul tekib mõni küsimus enda peas või ma soovin teada seda, kuidas mõnda olukorda lahendada või mis minu jaoks oleks hea, siis ma küsin Inglitelt juhiseid. Ma reaalselt oma mõtetes ütlen "Olge head palu näidake mulle, kuidas ma saaksin "selle" saavutada?" ja mõne hetke pärast tuuakse minu mõtetesse sõnum või idee. Mina kuulan alati neid ideid, mis koheselt minu hinge sisenevad, need on sõnumid Inglite poolt, mitte minu enda fantaasia. See, et üldse sellise kontakti saavutada, see eeldab pikki aastaid iseendaga töö tegemist. Ennekõike sa pead kaotama ära hirmu elamise ja põrumise osas. Teiseks ei tohi sa midagi siin elus oodata, et sulle tuleks ilma vaeva nägemata. Kolmandaks sa pead uskuma hingelisse maailma. Neljandaks pead sa kuulama ALATI enda sisetunnet, isegi, kui see algselt võib viia sind probleemideni - selle probleemi taga võib olla lahendus, aga sa ei tea seda ennem, kui sa oled selle läbi kogenud. Sa pead mõistma, et elu ei käi alati sinu tahtmistmööda, siin elus on palju asju, mis sulle ei meeldi, aga kui sa need läbi teed ja soovid alati võitjana välja tulla, siis see avab ukse millegi imelise poole. Inglid on antud selleks, et me suudaksime väga, väga rasketest hetkedest välja tulla, et me suudaksime leida selle kõige parema lahenduse eesmärgini jõudmiseks.

Seega Inglid kaitsevad meie füüsilist keha, meie hinge, kui me oleme nendega "sõbrad". Inglid toovad juhiseid, aitavad sul kõige parema lahenduse leida, aitavad sind peatada vigu tegemast, millest sa ei õpi. Nad teevad palju asju, mida tuleb hinnata.

Kõige hullem asi on see, kui inimene eeldab, et ta on õnne ära teeninud ilma vaeva nägemata ja ta ei hinda enda õnnelike ning õnne momente. Kui tuleb õnn ja sul läheb hästi, siis järelikult keegi on lubanud sellel õnnel tulla. Õnn tuleb siis, kui sinu Inglid näevad, et sa oled hakkama saanud, aga kui sa hakkad selle najal elama, et sa ei pea pingutama, siis mõne hetke pärast vabanevad Inglid sinu Aurast ning lahkuvad sellest enda elust ilma enda elu ülesande lõpetamiseta. Inglid lahkuvad, kui me ei hinda ega hoia nendega kontakti. Aga samas, kui sa õpid nendega suhtlema, siis sa ise kutsud neid enda Aurasse juurde.

Oma mõtete lõpetuseks soovin ma öelda seda, et kui sa soovid teada, kes on sinu Ingel, siis arenda enda kontakti nendega ja ta näitab sulle end ise kunagi, kui aeg on õige. Ära rutta ajast ette, inimesed teevad seda pidevalt. Soovid oma Inglit näha, aga ei soovi teda kuulda võtta, kõigepealt võta teda kuulda ja siis soovi teda näha. Üldiselt Inglid ilmutavad sulle ennast läbi unenägude.

Kuula Ingli sõnumeid, mida nad läbi numbrite meile saadavad, kuula oma mõtted, võta aeg ja kuula, mida sinu hing sulle räägib, kuula, milliseid välkmõtteid sinu mõtetest läbi käib. Kuula enda närvilisuse põhjust, esita endale ja Inglitele küsimusi, palu neid appi ja sa näed, et asjad hakkavad muutuma ning sa leiad tee enda hingedega suhtlemiseks.

Hinged on igal pool, üks saladus... Hinged elavad ka kristallide sees, sellepärast me mõnda kristalli või kõiki neid armastamegi, sellepärast, et meie hing suhtleb selle Ingliga.

Kõik minu Inglite numbrite kombinatsioonid leiad SIIT, olen ka kirja pannud artikli, kus saad lugeda selle kohta "Inglite aurasse ja koju kutsumine", mille leiad SIIT.

Et Inglitega kontakti saada ja nendega suhtlema hakata, selleks võid ka kanda kristalle, mis aitavad sul Inglitega kontakteeruda.