Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks end aeg-ajalt sinu menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga palju, tähtis on see, et need terviseallikad saaksid kordamööda sinu elus koha leida. Kas sa oled kookosõli varem tarvitanud? Kui mitte, siis oled millestki väga väärtuslikust ilma jäänud. Aga kui oled kasutanud, siis loodetavasti tead selle häid omadusi.

Kui sa oled jälginud minu tegevusi, siis sa tead, et selgeltnägemise kõrvalt meeldib mulle teadvustada oma jälgijatele kõike seda, mis on kasulik, tervendav ning juhatada igat hinge tervema mina poole. Seega on lisaks selgeltnägemisele ja kristallidele taimed need, mis on minu elus aukohal ning mille kohta ma soovin alati teadmisi jagada. Juba sellepärast, et kui me siia loodusesse oleme loodud, siis anti meile kaasa ka kõik see, mis oskab meid tervendada. Taimed olid siis ja see ei ole tänapäevani muutunud.

Kookosõli on mulle juba ammu tuttav, see on minu elust läbi käinud mitmel korral. Olen enda tervist kookosõliga kostitanud ja tunne on imeline. Imeline mitte ainult keha füüsilise poole pealt, vaid ka vaimse. Tugeva intuitsiooni ja avatud Kolmanda Silma Tšakra pärast olen ma selline toituja, kes laseb enda kehal ise valida, mille järgi see puudust tunneb. Mul tekivad teatud taimede osas isud ja nii jääb see jääb paariks nädalaks või isegi mõneks kuuks. Mitmeid taimi tarbin aga nii-öelda pikaajaliselt. Miks? Minu keha lihtsalt vajab neid, järelikult on mul just nende taimede väge vaja. Lasen kehal ise otsustada, mis vitamiine, aminohappeid, milliste taimede sees olevaid antioksüdante tal vaja on. Nii ma väldin olukorda, kus minu keha ei jää millestki ilma, mida on tervise jaoks vaja. Sellist toitumisstiili on võimalik saavutada ka sinul. Seda juhul, kui sa tegeled enda Kolmanda Silma Tšakra tervendamisega ja kui sa hakkad enda kehale andma puhtaid, värskeid ning taimseid toite. Sellisel juhul kaotab keha ära emotsionaalse toitumise ja asendab selle teadliku ning tervendava toitumisega. Tee proovi ja sa mõistad, millest ma räägin. Kindlasti on ka neid, kes tundsid ennast juba ära. Aga - miks siis valida kookosõli ja mis selles nii head on?

KROONTŠAKRA TERVENDAJA, AKTIVEERIJA JA PUHASTAJA

Ma soovin sulle lühidalt selgitada, mis on Kroontšakra ja miks selle tervis on väga oluline. Seda selleks, et sa mõistaksid, miks kookosõli võiks olla osa sinu menüüst ja seda sinu vaimse keha tervise pärast.

Kroontšakra on sinu seitsmes Tšakra ehk energiakanal ja see asub otse sinu pea kohal. See on Tšakra, mille tervisliku seisundi korral hakkad sa juhatust saama iseenda hinge ja intuitsiooni käest. Selle tervis loob rahutunde, annab sulle selgeid mõtteid ja annab sulle oskuse enda elu laiemalt näha. Väga kasulik Tšakra, kuid avaneb väga raskelt. See vajab väga palju tähelepanu ja tervendamist.

 
Nüüd, kus sa veidigi mõistad Kroontšakra tähtsust ja selle energiakanali oskusi, siis kindlasti soovid sa seda, et see oleks terve. Kui see sul terve ei ole, siis sa painab sind pidevalt segadusetunne ja sinu sees võib pidevalt olla seletamatu rahutus. On ka väga palju teisi fakte Kroontšakra kohta, kuid sellest saad lugeda juba minu teistes artiklites.

Kookosõli on Kroontšakra tervendaja, aktiveerija ja puhastaja. Kookosõli aitab kiiremas korras likvideerida segavad energiad, mis sinu sees eksisteerivad. Seega on seda hea süüa just sellisel ajal, kus sa ei oska enda tuleviku suhtes otsuseid vastu võtta või siis, kui sul on vaja lihtsalt veidi rahu saada.

Kookosõli aitab seisva energia Kroontšakras kiirelt liikuma viia, aidates halbadest emotsioonidest, üleelamistest tekkinud negatiivsel energial järk-järgult vabaneda, asendades halva energia hea energiaga, mis Kroontšakrat abistab.

Ma soovitan kookosõli süüa kohe hommikul, et sinu mõtted saaksid kiiresti liikuma hakata. Et sa suudaksid päeva positiivselt vastu võtta ja et sinu sisse koguneks inspiratsioon ning usk paremasse tulevikku. Kookosõli aitab väga hästi kaasa ajutegevusele. Regulaarne Kroontšakratoitude söömine ja kristallide kasutamine aitab sinu Kroontšakral järk-järgult terveneda. Peale tervenemist hakkab see avanema ja töötama.

Kui sul on kodus õlilamp või difuuser, soovitan sul kasutada selles LA TENE Kookose rituaali-aroomiõli. Tee endale seda aroomirituaali just siis, kui tunned selleks vajadust. Spirituaalsel tasandil suurendab kookoseõli julgust, enesekindlust ja lootust. Lisaks on kookose väeks ka energiate puhastamine, tasakaalustamine, taastamine, negatiivsete energiate puhastamine ja ebaõnne vabastamine. 

Kroontšakrakristallideks, mis on sarnaste toimetega nagu kookosõli, on Apatiit ja Sinine Fluoriit. Neid kristalle võid selsamal eesmärgil kanda. Kuid kui sa neid kannad, siis ole hea, kanna neid kõrvarõngastena või talismanina. Sellisel juhul on need kristallid võimalikult lähedale Kroontšakrale ja hakkavad ka kiiremini tööd tegema.

Kookosõli on Kroontšakra jaoks juba sellepärast kasulik, kuna see aitab märkidest aru saada, neid mõista ja omavahel kokku liita. Kindlasti tead seda tunnet, et märgid nagu ilmneksid sinu ette, kuid sa ei oska neile enda elus õiget kohta leida, ei oska nende seest vastust välja lugeda. Kasvõi korduma kippuvate Inglisõnumite näol. Kui sul on selline probleem, siis Kroontšakra ei tööta sul hästi. Kookosõli, Apatiit ja Sinine Fluoriit panevad sinu Kroontšakra sees olevad energiad õigesti liikuma, aidates sul märke omavahel kokku viia ja vastuseni jõuda.

Lisaks sellele, et kookosõlil on sarnane mõju Kroontšakrale nagu sellel on Apatiidil, on neil veel üks ühine omadus. Neil on oskus sinu kehakaalu reguleerida ja aidata kaasa salenemisele. Ilmselt sellepärast, et mõlemad aitavad sul emotsionaalses mõttes seedida. Apatiit on teada-tuntud dieedipidamise kristall, mis aitab sul enda keha jaoks tarku ja tervislikke toitumisalaseid otsuseid vastu võtta. Kookosõlis olev rasv aga lagundab sinu kehas seisvat kahjulikku rasva.

KOOKOSÕLI TERVENDAVAD OMADUSED SINU FÜÜSILISE KEHA JAOKS


Ma valgustan sind veidi selle koha pealt, kuidas endale õiget kookosõli valida. Jäta meelde see, et kõik mida müüakse, ei ole kaugeltki hea sulle, nii võib olla ka kookosõliga ja sa võid endale kogemata valida poest õli, mis sulle seda kõike head kahjuks ei too. Esimene asi, millele sa võiksid kookosõli soetamisel tähelepanu pöörata:

Kookoseõli ei tohi olla rafineeritud, vaid see peab olema virgin või extra virgin kookosõli. Rafineeritud tähendab seda, et see on lühidalt öeldes mittekvaliteetne. Virgin ja extra virgin tähendavad seda, et selle kookosõli valmistamisel on jäetud võimalikult palju vitamiine ning kasulikke rasvu alles. Rafineerimise käigus kaotab taim enda väärtuslikke tervendamisomadusi. Kindlasti leia kookosõli, millele ei ole lisatud suhkrut ja maitseaineid. Kui sa seda kõike järgid, siis sa valid endale selle õige ja puhta kookosõli, mis sind saab tervendama hakata.

Veel üks asi, mida sa võiksid kookosõli kohta teada on see, et kookosõli valmistatakse kookose viljalihast.

Kookosõli kasuta praadimiseks, erinevate toitude valmistamisel ja kui soovid, söö seda lihtsalt niisama (juhul, kui sulle nii maitseb).

Kui sa soovid teha endale kookosõli kuuri, siis enda kogemuste põhjal võin öelda, et ühe teelusikatäie söömine päevas toob täpselt selle tulemuse, mida sa soovid. Kui sa teed seda näiteks mõni nädal järjest. Kuid iga taime tarvitamisega soovitan ma sul enda intuitsiooni kuulata ning ise tunnetada, kui palju sa seda soovid ja mis aja vältel sa seda soovid. Seega lase enda hingel ise vastus ette öelda!

1. Hea rasv sinu kehale ja võib soodustada kaalu alandamist

Kookosõli sisaldab rasva, mis aitab sul omastada vitamiine. Kookosõli koosneb rasvast, mis on sinu keha jaoks lihtsamini seeditav kui mõni teine rasv. Ennekõike annab selles õlis olev rasv sulle kasulikku energiat, mis ei mängi sinu tervisega, vaid just tervendab sind.

Kuna ükskõik millise rasva tarbimine võib viia liigsele rasvumisele, siis peab ka kookosõli kasutades jälgima selle portsjoni suuruseid. Soovitan siiski seda kasutada, kuid väikeses koguses. See, et see rasv hea on, ei tähenda, et sa päeva jooksul jõuaksid kõik sellest tulevad kalorid ära kasutada. Kuid samas on kookosrasv selline, mis aitab sinu ainevahetusel kiiremini liikuma hakata ja vähene kookosõli tarbimine pika aja vältel võib isegi kaalu alandamiseni viia. Seda sellepärast, et see lagundab sinu kehas olevat seisvat rasva ja eriti seda, mis on kogunenud sinu kõhu ümber.

2. Tugevdab sinu immuunsüsteemi 


Kookosõli söömine toob sulle kasu juba sellepärast, et see tugevdab sinu immuunsust. Toiduga sa saad enda keha tugevamaks muuta, mis tugevdab ka sinu immuunsust. Kookosõli on üks taimsetest saadustest, mis aitab suurendada sinu loomulikku vastupanu haigustele. Kookosõli sisaldab ainet, mida leidub ka rinnapiimas ja mis aitab vastsündinu immuunsust tugevamaks muuta.

3. Süda terveks

Kookosõli on neile, kes soovivad endast eemal hoida südamega seotud tervisemuresid, ja ka neile, kes kahjuks selliste probleemide käes vaevlevad. Hea on see, et loodus on andnud igale haigusele vähemalt ühe taime ja vähemalt ühe kristalli, mida need parandada suudavad. Taime selleks, et see ca 75% parandaks haiguse füüsilist poolt ja 25% selle vaimset poolt. Kristalli selleks, et see tervendaks haiguse vaimset poolt ca 75% ja füüsilist poolt 25%. See on selline must-valge näide taime ja kristalli töö kohta. Ehk üks töötab rohkem füüsilise haiguse poole tervendamiseks ja teine vaimse poole parandamiseks. Kuid siiski on kookosõli hea südame tervisele.

Kookosõli aitab kolesteroolitaset tasakaalus hoida ja on kasulik vererõhu kõikumise puhul, eriti hea on see neile, kellel on probleeme kõrge vererõhuga.

 

4. Kiire ja tervislik viis füüsilist energialaengut saada

Mulle väga tarbida kookosõli sellistel hommikutel, kui uni on jäänud väheseks või kui on teada, et mind on ees ootamas väga pikk päev. Kookosõli aitab kiirelt energiat saada ja minu puhul hakkab sellest saadud energia kiiremini tööle, kui tassist rohelisest teest, mis sisaldab kofeiini. Kookosõli aitab sul sõna otseses mõttes liikuma saada!

5. Viirushaiguste ja seenhaiguste suurim hirm - kookosõli!

Kui sa otsid midagi, mis aitaks sinu kehast viirushaigusi eemale tõrjuda, siis kookosõlis on see kõik olemas. Kookosõli võitleb kõige kahjulikuga, mis üritab sinu kehas endale kohta leida. Lisaks on kookosõli seenhaiguste kõige suurem hirm. Väga paljud naised kannatavad seenhaiguste käes, pidevalt saan jagada soovitusi sellest lahtisaamiseks. Proovi kookosõli ja sa näed, et selle jaoks on loodus sulle ise ravimi valmistanud. Kookosõli elimineerib seentele soodsa keskkonna ja ei lase sellel sinu sees edasi areneda.

6. Terve keha ilusasti tööle!

Kuna kookosõli sisaldab rasva, mis aitab vitamiine omastada, siis see aitab ka tervel sinu kehal õigesti töötada, aidates näiteks toidust vajalikke vitamiine kätte saada. Seega aitab kookosõli kogu sinu keha tervise edendamisele kaasa.


Kookosõli aitab veresuhkrut tasakaalus hoida, seda olen ma ka kõige rohkem enda juures tähele pannud, kui ma olen kookosõli tarvitanud. Tänu sellele, et ma olen energiatele ülitundlik, tajun ja näen energiaid, mida teised ei taju, siis olen ma ka ülitundlik selle suhtes, mis minu kehaga toimub. Kui ma kookosõli söön, siis tajun veresuhkrus tasakaalukat energiat suhteliselt kiiresti peale kookosõli manustamist. Järelikult see teeb oma tööd väga tõhusalt, aidates veresuhkrul tasakaalus olla.

Lisaks kõigele sellele on kookosõli hea kehaniisutaja ja väga hea alternatiiv kehakreemidele. LA TENE toode valikus on Kookose baasõli, mida võid kokkus segada endale sobivate eeterlike õlidega ning kanda kogu enda kehale. Kookose baasõli niisutab nahka, aidates kaasa naha nooruslikkuse taastamisele. Suurendab naha elastsust ja vähendab toksiine. Aktiveerib naha enda tervenemisprotsessi, kiirendab selle taastumist ja kaitseb enneaegse vananemise eest. Eeterlikud õlid aktiveerivad tervenduse sinu vereringes kui kannad neid koos baasõliga nahale. 

Artiklis välja toodud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda kogemused, teadmised, isiklik arvamus ja soovitused. Kookosõli kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. Vajadusel konsulteerige enne tarvitamist arstiga.