Menüü
Ostukorv

KOOKOS rituaali-aroomiõli

KOOKOS rituaali-aroomiõli ÕLID
KOOKOS rituaali-aroomiõli
5.50€
Maksudeta: 4.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOOKOS rituaali-aroomiõli

Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

KOOKOS spirituaalsel tasandil suurendab julgust, enesekindlust ja lootust. Lisaks on kookose väeks ka energiate puhastamine, tasakaalustamine, taastamine, negatiivsete energiate puhastamine ja ebaõnne vabastamine. Kookos on teada-tuntud maitsev pähkel, mida ei kasutata ainult toiduvalmistamisel, vaid kasutatakse ka erinevates spirituaalsetes protsessides, kuna selles on väga palju väge. Kookoseõli on universaalne tervendaja, mida põletades vabaneb kogu negatiivne energia. Seeläbi saad kasvatada UUT ENERGIAT enda ellu. Kasuta kookost kui sa tunned, et vajad enda ellu värskust, uut energiat, uuendust ning kui sa soovid, et midagi hakkaks muutuma ja positiivsemat ilmet võtma. Kookos eemaldab kõik segavad energiad, aidates keskenduda ja suurendada võimalust jõuda õigete järeldusteni ning jätta alles kõik positiivse, mis tema ümber eksisteerib.

Seega on seda alati kasulik kasutada. Sa võidad sellest rohkem kui sa arvatagi oskad. Selleks, et mõista mind, usalda ja anna võimalus kookosõlil end tõestada. Kasuta seda vähemalt aasta aega järjest. Hiljem märkad suurt erinevust selles osas, millise energiaga alustasid selle õli kasutamist. See teeb imesid!

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN. Rituaali-aroomiõlide valiku leiad SIIT.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Aroomiõli on oma värvuselt on läbipaistev. 10 ml
Ohutus Ära kasuta aroomiõlisid kehal. Ära jäta mitte kunagi aroomiõlisid lastele kättesaadavasse kohta.
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid taimi..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.BANAANI aroomiõli on imeline Päikesepõimiku aktiveerija ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KIIVI rituaali-aroomiõli aitab vabaks saada stressist tekkinud migreen..
5.70€
Maksudeta:4.67€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimise..
5.80€
Maksudeta:4.75€
KOOKOSÕLI niisutab nahka, aidates kaasa naha nooruslikkuse taastamisele. Suurendab naha elastsust ja vähendab toksiine. Aktiveerib naha enda te..
12.50€
Maksudeta:10.25€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.80€
Maksudeta:1.48€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.