Menüü
Ostukorv

SÕNUMID INGLITELT RSS Feed

Kui oled hakanud viimasel ajal nägema nii kella peal kui ka erinevates kohtades konkreetseid numbrite kombinatsioone, siis see võib sulle väga kasulik olla, kuna neid märke ei näe sa mitte niisama, vaid sellel on palju olulisem ja suurem tähendus sinu tuleviku jaoks.

Need, kes sulle märke toovad, on sinu enda kaitseinglid, kes sind valvavad, ja nendel on oskus sinu mõtteid, pilku ning tähelepanu suunata asjadele, et sa loeksid nende sõnumeid. On inimesi, kes oskavad "kuulda", mis inglid räägivad, aga enamus meist ei pane neid tähele. Inglitel on aga oskus läbi füüsiliste objektide end ilmutada ja sõnumeid läbi nende näidata, kui neil on väga vaja sinuga ühendust saada. Seega, kui sa juba märke näed, siis ole väga õnnelik - nad on sinu kõrval. 
 
 
 
28 veebr INGLISÕNUMID - 1 JA 9 KOMBINATSIOON
0 2360
Universum on ilus koht elamiseks, selles on palju müstilisust ning võlu. Üks viis, kuidas universum suudab sind toetada, on anda sulle vihjeid saabuva suhtes või saata sulle nõu, kuidas hetkes edasi liikuda. Inglisõnumid ongi universumipoolsed sünkroonsused, mis saadetakse meie teele. Numbrite nägem..
24 jaan INGLISÕNUMID - 5 JA 9 KOMBINATSIOON
0 1063
Kas sa nägid just nüüd numbrite 5 ja 9 kombinatsiooni? Vaatasid kella ja see oli 5:59? Või jõuavad just need kaks numbrit pidevalt ühest ja teisest suunast sinu teele? Kui jah, siis on mul sulle rohkem kui suurepärane teade edasi anda! Kanaldan ingleid ja aitan nende tööd siin maa peal veidi lihtsam..
17 dets INGLISÕNUMID -  1 JA 2 KUI ALATI ÜHED SUURIMAD SÕNUMITOOJAD
0 13328
Kui sul on side inglitega, siis oled juba kindlasti märganud, et peamised sõnumitoojad on just 1 ja 2. Või oled enda elu jooksul 11:11 või hoopis 22:22 vähemalt kogenud? Või oled tähele pannud, et sinu korduma kippuv inglisõnum on kas 17:17 või hoopis 9191. Soovin sellega öelda seda, et number 1 ja ..
06 dets INGLISÕNUMID - 21:11
0 5312
Vaatasid kella täpselt 21:11? Tundsid samal ajal, kuidas see sind kõnetas, nagu oleks sinu ja selle numbri vahel tekkinud meeletu magnetiline jõud? Kui jah, siis on see saadetud sulle otse inglitelt. See sõnum tuleb universumist, et anda sulle teada: "Ole valmis, peagi saabub sinu ellu uus algus!" S..
22 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 5 KOMBINATSIOON
0 1909
Kui sa oled enda spirituaalse poole, universumi või inglitega kontakti leidnud, siis ära imesta, kui inglid sulle sõnumeid saadavad. Sa hakkad numbreid ja nende kombinatsioone nägema siis, kui oled enda elus jõudnud perioodi, kus oled spirituaalsusele avatud. Inglid tulevad appi neile, kes jala spir..
17 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 2 KOMBINATSIOON
0 1938
Inglid on sinu lähedal, sinu elus ja kaitsevad sind, kui sa ise nendega kontakti lood või kui sul on nende abi vaja. Kui näed viimasel ajal korduvaid Inglinumbreid ehk sõnumeid või sinu teele on sattunud näiteks 8 ja 2, siis tea, et sellel kõigel on oma tähendus. 8 ja 2 kombinatsiooni nägemine, sõlt..
15 nov INGLISÕNUMID - 2 JA 5 KOMBINATSIOON
0 2682
Inglisõnumid on märgid ja teenäitajad, need avavad silmi ja on tähendusrikkad. Võta need sõnumid vastu ja tõlgenda need alati enda jaoks ära. Mida rohkem sa neid tõlgid, endaga seod ja enda ellu sobitad, seda enam hakkavad inglid sinuga tööle. Sa seod ennast sellega, kuhu enda energia suunad, samamo..
10 nov INGLISÕNUMID - 7 JA 3
0 2390
Inglid on siin planeedil meiega koos, aidates sul, mul ja paljudel teistel inimestel enda missioone täita. Nad on toetavaks energiaks ja kui sa tunned inglite maailmaga kontakti, siis on keegi sealt just sulle isiklikult appi tulnud. Kuidas saada teada, kas sul on inglite maailmaga ühendus? See on l..
18 okt INGLISÕNUMID - 9 JA 2 KOMBINATSIOON
0 3152
Inglisõnumid on võimsad, nende sisu ja tähendust ei tasu alahinnata. Need sõnumid leiavad tee sinuni siis, kui sa oled ise spirituaalsusele avatud. Kui sa pole neid suurema osa oma elu jooksul näinud või neist midagi teadnud ning mingi hetk tagasi alles hakkasid neid nägema, siis palju õnne! Sa oled..
15 okt INGLISÕNUMID - 11:22
0 9632
Inglisõnumid on teejuhid meile kõigile, kes on end spirituaalselt avama ja avastama hakanud. Kui Inglisõnumid sinu teele saabuvad, siis tõlgenda need enda jaoks ära ja sobita need enda ellu. Ma aitan sul seda kõike teha! Kõige võimsamad numbrid Inglisõnumites on 1 ja 2. Nende kombinatsioonil on toh..
06 okt INGLISÕNUMID - 2, 0 ja 9 KOMBINATSIOON
0 1203
Kui sa oled leidnud sideme numbritega 2, 0 ja 9, siis oled sa täiesti õiges kohas, aitan sul nende kolme numbri kombinatsiooni lahti mõtestada. Ei ole vahet, millises järjekorras need numbrid esinevad, nende sõnum on ikka sama. See teeb nende numbrite lahti mõtestamise sinu jaoks oluliselt lihtsamak..
04 okt KAS SURNUD LÄHEDASED VÕIVAD SAADA MEIE INGLITEKS?
0 26189
Kas sa usud inglitesse? Elu peale surma? Sellesse, et sureb meie keha, mitte meie hing? Kui sa oled juba selle kõigeni jõudnud, siis sa ilmselt tunnetad, usud, tajud või tead, et inglid eksisteerivad. Oled kogenud imelisi hetki, mida pole võimalik loogikaga lahti seletada ja kus sa tead, et selle ta..
Tooted 1 kuni 12, kokku 110 tootest (10 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.