Menüü
Ostukorv

KUMMEL viiruk (20 tk pakis)

KUMMEL viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
KUMMEL viiruk (20 tk pakis)
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUMMEL viiruk (20 tk pakis)

KUMMEL on läbi aegade olnud rahvameditsiinis au sees oma rahustavate, seedeprobleeme tervendavate ning põletikku ja pinget maandavate toimete tõttu. Kummelit tuntakse rohkem teetaimena, kuid sellest on võimalik valmistada ka kasulikke esemeid nagu näiteks viirukeid. Kummeli tervendavaid omadusi on võimalik suunata ka inimese hingelise poole tervendamiseks ja selleks on hea kasutada kummelist valmistatud viirukeid.

Kummeliviiruk on mahedam, kui paljudest teised taimedest valmistatud viirukid. Sobib sulle väga hästi, kui sa oled viirukiaroomidele tundlik. Kummeliviiruk sobib igaühele, kuid kõige paremini neile, kellel on väga kõrge stressitase.

Hea uni, kasulik spirituaalsetes tegevustes ja mediteerimisel

Kummeliviirukit soovitan ma põletada vahetult enne magamaminekut või siis, kui enesetunne on ärev. Kummeliviiruk aitab rahustada ja maandada sinu sees olevaid pingeid. Soodustab uinumist ja head enesetunnet.

Seda viirukit kasuta maagiates või rituaalides, kus on kirjas selle vajalikkus. Sellistes spirituaalsetes protsessides ei tohiks kunagi esemeid asendada, kui asendamisvõimalus ei ole kirja pandud. Kummelit võib vaja minna sellistel teemadel, kus eesmärgiks on stressi leevendamine, rahu loomine, energiate puhastamine ja harmoniseerimine.

Väga kasulik viiruk mediteerimisel, kui sa ei suuda meditatsiooni läbi viia. Kummeliviiruki põletamine aitab sinu meeltes jõuda sellisele tasandile, kus sa suudad meditatsiooni siseneda.

Stressienergia vabastaja ja kasulik Loode- ning Põhjailmakaarele

Põleta Kummeliviirukit enda kodus Loode- ja Põhjailmakaares. Nendes ilmakaartes asub üldiselt väga palju seismajäänud stressienergiat ja seetõttu on vaja neid ilmakaari puhastada. Et stressienergia nendesse nurkadesse seisma ei jääks, on kasulik seal hoida stressi leevendavaid kristalle. Väga kasulikud on näiteks Seleniit, Valge Ahhaat, Valge Hauliit ja Sodaliit. Kui kodus on väga ärev olla, kellelgi on pidevalt paha tuju, pereliikmed ärrituvad kergesti ja kodune atmosfäär ei ole kiita, siis tasub käsile võtta nende kahe ilmakaare puhastamine. Selleks pane mitmeid Kummeliviirukeid korraga põlema ja hoia vajalikke kristalle tuleva stressienergia kinni jäämiseks seal piirkonnas. Loo nii-öelda ilmakaarte järgi endale kristallikomplekte, need on Feng Shui koduteraapia jaoks väga olulised.

Seismajäänud energiaga kristallide või kodu tervendamine

Kummeliviiruk on hea abiline ajal, mil soovid ergutada energiaid seal, kus need on juba kaua aega seisnud. Näiteks kui sa oled enda spirituaalselt teelt kõrvale kaldunud, end korra ära kaodanud ja taasavastanud mõtte, et sa võiksid enese ning kodu tervendamisega tegeleda, siis Kummeliviiruk on sinu jaoks kasulik.

Kummeliviiruk aitab vabastada seismajäänud energiaid. Väga kasulik on põletada seda kodus, mida pole energeetiliselt kaua aega puhastatud, samamoodi on ka kristallide puhul. Aseta mitu Kummeliviirukit korraga kodu või kristalle puhastama. Kasulik on samaaegselt teha ka Salvei rituaalitõrviku või Salvei eeterliku õli puhastust. Peale seda ka Palo Santo puhastust. Nende kolme taime järjestikune kasutamine aitab vabastada kodust ja kristallidest kogu seisva energia. Selline puhastuskuur kiirendab positiivse energia liikumist igas suunas ja valdkonnas. Kristallid saavad endale võimaluse taas korrapäraselt tööle hakata ja sa saad kiiresti enda õigele rajale tagasi suunduda.

Negatiivsete mõtete eemaldaja

Kummeliviiruk on hea kehva tuju parandaja. Viiruk, millel on olemas vägi sind vaimselt ja emotsionaalselt tervendada. Põleta seda ajal, mil tunned end läbipõlenuna, negatiivse ja pessimistlikuna. Kui seda tunnet on tekitanud keegi sinu kõrval, siis tasub viiruk kiirelt põlema seada. Kui sa ei tea, miks, aga tunned, et tuju hakkab allamäge minema, siis tee samamoodi - lase kummelil end tervendada.

Parandab keskendumist ja üleüldist heaolu

Kummeliviiruk võib olla igapäevases tarbimises. See on viiruk, mille suits aitab parandada keskendumist. Väga kasulik on seda põletada ajal, mil sa õpid või teed tööd. Kummeliviiruk aitab parandada üleüldist heaolu, aidates sul end hästi ja rõõmsalt tunda. Tegemist on siiski taimega, mis mõjub väga värskendavalt nii Kroontšakrale kui ka Päikesepõimikule. Seetõttu on selles taimes olemas oskus sinu stressi alandada ja sind rõõmsaks muuta.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.